Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak będziecie miały ochotę zacząc od nowa to chętnie towarzyszę, albo sie dołącze, w zeszłym miesiącu ćwiczyłam codziennie brzuch uda pośladki, teraz mi się odechciało, od 1.04 niby cwiczyłam ale zadziej. Teraz chcę to robić 3-4 razy w tyg czy ktos ma ochotę się przyłączyć, moze razem będzie raźniej?? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-08 22:47 przez Madziocha_.

Ćwiczyłam regularnie ale zamiast schudnąć w udach nabrałam trochę mięśni i moje nogi mają teraz brzydszy kształt, co mam zrobić żeby porostu zgubić te 3 cm bez nabierania mięśni?

Heej ludzie !.
Nie jestem chudą osobą wręcz przeciwnie
Waga 75 na 167 cm wzrostu
Chciałam zacząć ćwiczyć z mel b ale mam obawy.
Czy od tych treningów spala się tłuszcz czy budują się mięśnie? !!!.
Bo nie chce narazie mięśni tylko spalić tłuszcz
Proszę o szybką odp. serce3

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

Ja ćwiczę zumbe cardio z Beto Perezz i do tego mel b na uda i pośladki oraz na brzuch i po miesiącu mam już ładnie zarysowany brzuch i oczywiście lepszą kondycje a jeśli chodzi o pośladki to miałam 88cm w biodrach teraz sie uniosły zaokrągliły i mam 92/93 tylko trzeba ćwiczyć systematycznie a i zapomniałam o wykrokach 3 serie po 20 na każda noge

Witam, od jakiegoś czasu ćwicze z mel b ramiona, posladki i pupe. Przy wzroście 164 waże tylko 42 kg i zależy mi na "rozbudowaniu" sylwetki. Czy którejś z Was udało się to z Mel B?

Czy faktycznie nie powinno się robić ćwiczeń na tę samą partię mięśni codziennie?

Np. w wyzwaniu mel b jest codzienny trening, przerwa dopiero po 6 dniach.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 18:40 przez ankupunku.

Ja efektów jeszcze nie widzę, ale nie ćwiczę regularnie, poza tym to dopiero mój drugi tydzień z Mel B. :)

W poniedziałek zaczęłam 30 dniowe wyzwanie (filmiki na yt około 40-50 minutowe), w pierwszy dzień dużo ćwiczeń opuściłam, dziś, czwartego dnia nie mogę zrobić tylko kilku, ale zastępuję je innymi, też mel b.
Po zrobieniu wszystkich ćwiczeń na dany dzień dodaję jeszcze cardio lub abs, kiedy nie ma ich w planie. A najlepsze jest to, że nic mnie nie boli, mimo że staram się podczas ćwiczeń i czuję ten wysiłek. Zastanawiam się już czy czegoś nie robię źle, nie mam zakwasów, po ćwiczeniach na brzuch i abs nie boli mnie ani kark, ani kręgosłup, tak jak pisze wiele osób.
Nie robię jednak w ogóle ćwiczeń na nogi, zamieniam je na abs, bo tych na nogi nie zrobię nawet połowy.
Ale dziwi mnie właśnie ten brak bólu, zakwasów, bo nigdy nie miałam dobrej kondycji i bardzo szybko się męczyłam.
Próbowałam zacząć to wyzwanie około pół roku temu, ale po 2 dniach zrezygnowałam, bo nie dałam rady wytrzymać taka byłam obolała.
A Wy ćwiczycie aktualnie z mel? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-17 23:20 przez miki9191.

Ja robię już tydzień, póki co bez efektów, ale jestem dobrej myśli :) Kondycja się poprawia!

Ja dziś mam dopiero 12 dzień i ćwiczę wszystko w takiej kolejności :)
-10 min brzuch mel b
-9 min ABS mel b
-10 min pośladki mel b
-80 przysiadów (zaczęłam wyzwanie ale kolana odmawiają posłuszeństwa więc będę robić 80 dziennie)
-5 min TABATA workout Natalia Gacka

Cytat
shecky612
Ćwiczyłam regularnie ale zamiast schudnąć w udach nabrałam trochę mięśni i moje nogi mają teraz brzydszy kształt, co mam zrobić żeby porostu zgubić te 3 cm bez nabierania mięśni?

rozciągaj je dla wysmuklenia.
Ja cwicze z róznym natężeniem od marca z Mel B i Tiffany. Ogólnie zjechałam kilka centymetrów na brzuchu, dokładnie 10 teraz mam po prostu bardziej płaski, W talli mam teraz 65 cm czyli 2 cm mniej, podniosłam i zaokrągliłam pośladki.

Od wczoraj po miesiecnej przerwie znowu cwicze tym razem gotowy plan, czyli 30 dniowe wyzwanie z Mel b na kazdy dzień. Plus Tiff boczki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-06 23:44 przez truskawka_ang.

Dziewczyny ćwiczycie dalej? :)

Kiedyś wpadłam w sieci na program Mel B i boczki Tiffany - 30 dni. A myślę sobie, co mi tam i zaczęłam. Robiłam codziennie (6 dni ćwiczeń, 1 dzień przerwy) przez 30 dni.
Rozgrzewka - 5 min, brzuch - 10 min, pośladki - 10 min, nogi - 10 min i co drugi dzień boczki 10 min z Tiffany.
Ciało wysmuklało, takie bardziej napięte się zrobiło, mięśnie brzucha wróciły (u mnie pojawiają się i znikają - zależy od okresu czy jem mniej czy więcej i czy się ruszam czy bardziej siedzę).
Czy schudłam? Tak - aż 1 kg! Hahaha, ale optycznie wyszczuplają (możne jakbym miała dietę do tego, to efekt byłby lepszy - a ja totalnie bez diety).
Teraz co jakiś czas wracam do Mel B i przeplatam sobie ćwiczenia z innymi dostępnymi na YouTube ;)

Ja nie wiem jakie Wy macie figury, ale na mnie te ćwiczenia w ogóle nie działają. :/ Ani się nie męczę, ani ciało mi się nie zmienia.. Teraz ćwiczę tylko z Jillian, ona jedna działa na moje ciało. :p

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Nie słyszałam o Jillian - obejrzę filmiki na YT. Na mnie ćwiczenia z Mel B działają, aczkolwiek ostatnio troszkę irytują mnie jej filmiki, pokrzykiwania etc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Instagram