Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
gala-gradiva
Mnie jedna rzecz tylko dziwi u Mel B. Ćwiczę dopiero 4 dni z nią i tylko brzuch. Na tym filmiku od brzucha widać parokrotnie (i słychać), że ona się dosyć męczy przy tym. Ja już po 4 dniach dużo dużo mniej przeżywam ten trening. Więc ona, skoro rzeczywiście PROWADZI te treningi, chyba powinna być bardziej wytrzymała, nie sądzicie? :)

Mam takie samo odczucie,też mnie to zastanawia.:)

Cytat
JaSamotna
Cytat
gala-gradiva
Mnie jedna rzecz tylko dziwi u Mel B. Ćwiczę dopiero 4 dni z nią i tylko brzuch. Na tym filmiku od brzucha widać parokrotnie (i słychać), że ona się dosyć męczy przy tym. Ja już po 4 dniach dużo dużo mniej przeżywam ten trening. Więc ona, skoro rzeczywiście PROWADZI te treningi, chyba powinna być bardziej wytrzymała, nie sądzicie? :)

Mam takie samo odczucie,też mnie to zastanawia.:)
ktos pisal wyzej,ze ona. wczesniej robi kazde cwiczenie kilka razy,zeby idealnie wszystko wygladalo w nagraniu ;p wiec nic dziwnego,ze kobieta zmeczona.

Cytat
JaSamotna
Cytat
gala-gradiva
Mnie jedna rzecz tylko dziwi u Mel B. Ćwiczę dopiero 4 dni z nią i tylko brzuch. Na tym filmiku od brzucha widać parokrotnie (i słychać), że ona się dosyć męczy przy tym. Ja już po 4 dniach dużo dużo mniej przeżywam ten trening. Więc ona, skoro rzeczywiście PROWADZI te treningi, chyba powinna być bardziej wytrzymała, nie sądzicie? :)

Mam takie samo odczucie,też mnie to zastanawia.:)

Jak w trakcie ćwiczeń coś mówi to ma prawo się zmęczyć.

niezweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 8/5

ja ćwiczyłam 2 miesiace z Mel B ale jednak przerzuciłam się na Chodakowska, te cwiczenia wydają mi się bardziej wymagające bardziej sie mecze i lepszy efekt.




Kursy kosmetyczne

Od 4.02.2014 zaczęłam ćwiczyć na poważnie z Mell B, wcześniej ćwiczyłam z Ewą Chodakowską.
Jak widzę efekty tylu osób to aż chce się ćwiczyć:)
Przez miesiąc chcę wypróbować na sobie czy to działa i wtedy zdecyduję z kim dalej będę ćw.

Ile udało wam się schudnąć z Mell B?

jeśli to dalej aktualne przyłączam się do was dziewczyny ;)

Dziewczyny, ale Wy ćwiczycie tylko 10 minut dziennie na brzuch i 10 minut na pośladki? To wystarczy? Akurat te partie ciała interesują mnie najbardziej :)

ja ćwicze srednio godzine połtora 6 dni w tyg;) do mel b dolaczylam takze tiffany i Jillian;) moze efekty nie sa spektakularne ale cwiczenia sprawiaja przyjemnosc mimo ze zawsze padam po nich;)

Znalazłam taki plan treningowy Mel B.
Poniedziałek
Mel B Rozgrzewka
Mel B trening Cardio
Mel B ABS
Mel B trening brzucha
Mel B trening pośladków

Wtorek
Mel B Rozgrzewka
Mel B ABS
Mel B trening brzucha
Mel B trening pośladków

Środa
Mel B Rozgrzewka
Mel B trening Cardio
Mel B ABS
Mel B trening brzucha
Mel B trening pośladków

Czwartek
Mel B Rozgrzewka
Mel B ABS
Mel B trening brzucha
Mel B trening pośladków

Piątek
Mel B Rozgrzewka
Mel B trening Cardio
Mel B ABS
Mel B trening brzucha
Mel B trening pośladków

Sobota
Mel B Rozgrzewka
Mel B trening pośladków

Niedziela
Mel B Rozgrzewka
Mel B trening pośladków


Mnie interesuje tylko trening na brzuch i pośladki. Mój wyglądałby więc codzienniezły/b]

Rozgrzewka
Brzuch
Pośladki

Uważacie, że 10-minutowy trening pośladków i brzucha, a więc łącznie 20 minut ćwiczeń dziennie i 5-cio minutowa rozgrzewka 7 dni w tygodniu wystarczy?

Cytat
humavitz
Znalazłam taki plan treningowy Mel B.
Poniedziałek
Mel B Rozgrzewka
Mel B trening Cardio
Mel B ABS
Mel B trening brzucha
Mel B trening pośladków

Wtorek
Mel B Rozgrzewka
Mel B ABS
Mel B trening brzucha
Mel B trening pośladków

Środa
Mel B Rozgrzewka
Mel B trening Cardio
Mel B ABS
Mel B trening brzucha
Mel B trening pośladków

Czwartek
Mel B Rozgrzewka
Mel B ABS
Mel B trening brzucha
Mel B trening pośladków

Piątek
Mel B Rozgrzewka
Mel B trening Cardio
Mel B ABS
Mel B trening brzucha
Mel B trening pośladków

Sobota
Mel B Rozgrzewka
Mel B trening pośladków

Niedziela
Mel B Rozgrzewka
Mel B trening pośladków


Mnie interesuje tylko trening na brzuch i pośladki. Mój wyglądałby więc codzienniezły/b]

Rozgrzewka
Brzuch
Pośladki

Uważacie, że 10-minutowy trening pośladków i brzucha, a więc łącznie 20 minut ćwiczeń dziennie i 5-cio minutowa rozgrzewka 7 dni w tygodniu wystarczy?

NIGDY W ŻYCIU NIE POWINNO SIĘ ĆWICZYĆ DZIEŃ W DZIEŃ!

niezweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

ja ćwiczyłam z mel b przez prawie 2 miesiące i straciłam 6 kg i nie codziennie ale 3-4 razy w tygodniu , od jutra zaczynam od nowa !! :)

DOŁĄCZY SIĘ KTOŚ ŻEBY BYŁO RAŹNIEJ :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-23 22:08 przez modna1234.

dzięki jej ćwiczeniom schudłam 12 cm z brzucha w ciągu 3 msc:)

A ja ćwiczę od 4 dni ;D Robiłam rozgrzewka- nogi - i brzuch ;D Ale zamiast rozgrzewki wolę dać bardziej moc na brzuch więc robię - nogi - abs - pośladki- brzuch :) Na razie żadnych efektów nie zauważyłam, no ale ćwiczymy dalej i zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Ćwiczę od 4 dni po 1 treningu zakwasy nie z tej ziemi przez 2 dni ! Ale już ulegają jest dobrze z początku robiłam- rozgrzewka+pośladki+nogi+brzuch. Ale zamiast z tego zrezygnowałam z rozgrzewki bo wolę dać moc na brzuch więc robię - nogi+abs+pośladki+brzuch. Niezły wycisk fajna babka z niej ;D i śmiechowa ;D na dodatek śliczna jest :3 Na razie nie zauważyłam żadnych efektów ale dalej ćwiczymy i zobaczymy co z tego będzie :)
czemu nie powinno się ćwiczyć dzień w dzień ? ; O



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-06 14:49 przez MyPerfectLie.

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

W poprzednim roku zastosowałam ćwiczenia na brzuch i pośladki połączone z bieganiem i jazdą na rowerze. Efekty na pośladkach były zauważalne, lecz na brzuchu poprzez sam trening Mel B już bardziej znikome. Ogólnie mogę polecić metodę zastosowaną na filmach, ponieważ każdy jest w stanie je wykonywać kiedy oraz ile razy chce.

Heej ludzie !.
Nie jestem chudą osobą wręcz przeciwnie
Waga 75 na 167 cm wzrostu
Chciałam zacząć ćwiczyć z mel b ale mam obawy.
Czy od tych treningów spala się tłuszcz czy budują się mięśnie? !!!.
Bo nie chce narazie mięśni tylko spalić tłuszcz
Proszę o szybką odp. serce3

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skrzywienie kręgosłupa.