Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 23 24 -->

a jak jest z cwiczeniami na biust?? bo cwicze miesnie biustu na przyrzadach na silowni ale wiecie jak to jest raz siezrobi wiecej raz mniej zreszta niewiem czy dobra ilosc robie powtorzen ... z moimim chlopakiem tez sie nie moge dogadac na ten temat chociaz o sam ciczy klate ...

Hejka!

Ja zaczęłam ćwiczyć od poniedziałku z Mel B ii zaczynam zawsze tak :

rozgrzewka
cardio
nogi
pośladki

Zamierzam jednak zmienic i ćwiczyc tak:

rozgrzewka
nogi
brzuch
pośladki
biust

iii czy ja te ćwiczenia moge robic codziennie??

ADZIA CH, ZRÓB CARDIO NA KOŃCU

ja ćwiczę 5 razy w tygodniu.

1 dzień - Chodakowska trening z gwiazdami, wszystkie 3 części
2 dzień - Chodakowska skalpel + Mel B brzuch i pośladki
3 dzień - całość Mel B (rozgrzewka, ramiona, biust, pośladki, nogi...)
4 dzień - Chodakowska trening z gwiazdami, wszystkie 3 części
5 dzień - Chodakowska skalpel + Mel B brzuch i pośladki

do tego racjonalne odżywianie
i oto efekty po 2,5 tygodnia


Dziewczyny! Od ponad tygodnia ćwiczę codziennie ( po za niedzielą ) Mel B na brzuch, ramiona i nogi. Jestem mega zadowolona z pierwszych efektów ale - moją zmorą zawsze były nogi które bardzo ciężko zrzucić, po ćwiczeniach znika mi cellulit ale cm w ogóle nie lecą. Robię wszystko poprawnie, ale kiedy będzie widoczny efekt na nogach w postaci spadku cm? bo zaczynam tracić chęć ;/

Kochane jakie ćwiczenia najlepieć robić po kolei? Zrobiłam dziś 5minut rozgrzewki, i ćwiczenia na całe ciało. Ręce mi dosłownie latają :o. Ale..powiedzcie mi kiedy widać efekty? Co ile trzeba wykonywac ćwiczenia? ( ile razy dziennie ) i jakie? :) ;) pozdrawiam i buziaczki dla was :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-16 09:43 przez motywacja-.

ja robie tylko posladki i efekty byly juz po 2 tygodniach;)

Hej! Ja cwiczę od maja ramiona. Zanim zaczęłam cwiczenia to miałam tzw " zwisy" . Przez dwa miesiące cwiczylam co dziennie rano i wieczorem. Potem systematycznie codziennie rano a teraz co drugi dzień. Efekty super. Szczupłe ramiona z zarysowaną linią mięśni. Zwisy zniknęły. Cwicze z obciążeniem 1 kg na jedna rękę.

A ja ćwiczę wszystko, co ma Mel B. Brzuch, pośladki, nogi, abs, trening całego ciała, cardio. Przeplatam sobie te ćwiczenia, żeby się nie znudziły. Codziennie wybieram dwa treningi, zaczynam rozgrzewką, a kończę rozciąganiem. Ćwiczę od początku lipca i efekty są super, mięśnie pięknie się wyrzeźbiły, a kondycja o ile lepsza :D

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Ćwiczenia na brzuch, pośladki, nogi, abs i później (parę godzin) robię cardio + inne ćwiczenia.

Ja ćwiczyłam to i po 3 miesiącach schudłam 16kg,,,bez wspomagaczy odchudzających



wszystko super wyglądało do 2 ciąży ale od kilku dni znowu sięgnełam po te cwiczenia

Dziewczyny jakie ćwiczenia trzeba wykonywać i ile razy dziennie wykonywac? ;)

Ja robię Mel B full body workout with equipment tak mniej więcej co 2-3 dni, bo prócz tego codziennie biegam. Oprócz tego dzień w dzień wykonuję też Mel B abs na zmianę z Mel B brzuch. W niedzielę mam dzień przerwy od wszystkiego ;)
generalnie polecam biegać i do tego robić te ćwiczenia. Widać dużo lepsze efekty ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-16 12:18 przez carmirose.

Dziewczyny zwariuje zaraz dziś robie już 3 raz ćwiczeń mel b, rozgrewka, nogi,pośladki i brzuch ale jak robię brzuch to normalnie nawalaja mnie mięśnie szyi ;o . Ze nie daje rady !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

slank.pl