Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej Dziewczynki

Chciałabym zacząć ćwiczyć z Mel B. Jeśli któraś z Was ćwiczy razem z jej filmikami, ma jakieś efekty, przemyślenia, swój plan ćwiczeń będę wdzięczna za inspirację :)

Jak układacie swoje ćwiczenia? Mieszacie, czy codziennie ćwiczycie inne partie ciała?
Czy plan - rozgrzewka - np. brzuch, pośladki - cardio - rozluźniające - to dobry plan?

Czekam na Wasze posty :)
Bardzo proszę o nie zaśmiecanie wątku postami typu : "A ja ćwiczyłam z Chodakowską...", chodzi mi tylko o ćwiczenia Mel B.

Pozdrawiam
Nikt?

Ech, tak to jest kiedy wątek nie chce się wyswietlić na głównej :(
A może dziś ktoś się wypowie? :)
heloo?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-16 10:32 przez moderator.

Ja zaczęłam ćwiczyć jakieś 2 tygodnie temu zazwyczaj nie mam czasu więc ćwiczę Cardio - abs/cwiczenia na uda/brzuch później się rozciągam we własnym zakresie a jak mam więcej czasu to cardio - abs- cardio - cwiczenia na nogi. Już po 2 tygodniach widzę różnice zwłaszcza jeśli chodzi o brzuch, ale u mnie to akurat normalne że brzuch mi szybko leci a gorzej jest z nogami. Ale będę ćwiczyć dalej i zobaczę co z tego wyniknie ;)

A gdzie to można przetestować? :)

Ach w końcu ktoś :)

Cieszę się, że jednak coś dają te ćwiczenia tak szybko.
Muszę zacząć ćwiczyć :)

Cytat
streganera
Jak układacie swoje ćwiczenia? Mieszacie, czy codziennie ćwiczycie inne partie ciała?
Czy plan - rozgrzewka - np. brzuch, pośladki - cardio - rozluźniające - to dobry plan?
poleciłabym raczej taką kolejność: rozgrzewka -> cardio -> pośladki/brzuch



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 22:29 przez pauli05.

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Ja ćwiczyłam 2 tygodnie ;D pózniej silna wola przeszla. Ale bylo widac nawet rezultaty, pupa byla napięta ;D ćwiczyłam kombo hahah :D brzuch , pośladki i nogi ;) jedno po drugim. Powodzenia !

ćwiczę od niedawna i powoli zaczynam zauważać efekty:) a ćwiczenia same w sobie bardzo mi się podobają:)

ja jestem tą co leci z Chodakowską, ale to już mi nie wystarcza i myślę intensywnie o ćwiczeniach melB. Założycielko wątku. Co wiesz o efektach?

A powie mi ktos jak te cardio wygladaja,bo dalej nie wiem co to(kojarzy mi sie tylko z krazeniem:/) yt nie mam w telefonie,wiec nie mam jak sprawdzic:)

Ćwiczyłam z nią przez wakacje. Jest świetna! Ćwiczenia z nią były przyjemnością. Potrafiła zmotywować :)
Ćwiczyłam brzuch, pośladki, nogi - w takiej właśnie kolejności. Efekty były, przede wszystkim skóra była bardziej jędrna, napięta.
Próbowałam cardio, ale przedmioty ustawione na szafie zaczęły na mnie spadać, podczas moich podskoków :D:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 22:46 przez lilaa-93.

eee tam Chodakowska :P - poćwiczyłam trochę i przeszłam na Mel B - rewelacja! od ponad 3 tygodni ćwiczę cardio, abs, nogi i ramiona zazwyczaj codziennie, ale nieraz odpuszczam na jeden dzień.Efekty już widać zwłaszcza w nogach i brzuchu, cellulit znika z ud, straciłam tam 3 cm (ale odżywiam się racjonalnie), brzuch robi się twardy i rysują się mięśnie także naprawdę polecam, na początku pewnie będzie Ci cięzko ale dasz radę :) powodzenia :)

Ja cwiczę z Mel i powiem wam ze super babka - umie motywować , cwiczenia są śmieszne nieraz :D efekty juz po pierwszym tygodniu są zauwazalne - ja glownie cwiczylam brzuch bo to moj "slaby punkt" i po tygodniu był mniej "wiszący" bardziej twardszy. Różnica w wymiarach -2 cm :D

Cwicze jeszcze z Tiffany - tez ma krotkie filmiki, mozna dobierać je pod swoje potrzeby.

Ewa trochę mnie męczy, z tego wzgledu ze cwiczenia są długie , szybko mi się nudzą. Ale czasem tez lubię zrobić killera czy skalpel :)

Cytat
yoksa1
ja jestem tą co leci z Chodakowską, ale to już mi nie wystarcza i myślę intensywnie o ćwiczeniach melB. Założycielko wątku. Co wiesz o efektach?


Właśnie po to założyłam ten wątek, aby o tych efektach się dowiedzieć ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aqua Aerobic ! Chodzicie, polecacie ? Wrocław !