Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

36 minut temu

sprawdzony stomatolog

40 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej Dziewczynki

Chciałabym zacząć ćwiczyć z Mel B. Jeśli któraś z Was ćwiczy razem z jej filmikami, ma jakieś efekty, przemyślenia, swój plan ćwiczeń będę wdzięczna za inspirację :)

Jak układacie swoje ćwiczenia? Mieszacie, czy codziennie ćwiczycie inne partie ciała?
Czy plan - rozgrzewka - np. brzuch, pośladki - cardio - rozluźniające - to dobry plan?

Czekam na Wasze posty :)
Bardzo proszę o nie zaśmiecanie wątku postami typu : "A ja ćwiczyłam z Chodakowską...", chodzi mi tylko o ćwiczenia Mel B.

Pozdrawiam
Nikt?

Ech, tak to jest kiedy wątek nie chce się wyswietlić na głównej :(
A może dziś ktoś się wypowie? :)
heloo?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-16 10:32 przez moderator.

Ja zaczęłam ćwiczyć jakieś 2 tygodnie temu zazwyczaj nie mam czasu więc ćwiczę Cardio - abs/cwiczenia na uda/brzuch później się rozciągam we własnym zakresie a jak mam więcej czasu to cardio - abs- cardio - cwiczenia na nogi. Już po 2 tygodniach widzę różnice zwłaszcza jeśli chodzi o brzuch, ale u mnie to akurat normalne że brzuch mi szybko leci a gorzej jest z nogami. Ale będę ćwiczyć dalej i zobaczę co z tego wyniknie ;)

A gdzie to można przetestować? :)

Ach w końcu ktoś :)

Cieszę się, że jednak coś dają te ćwiczenia tak szybko.
Muszę zacząć ćwiczyć :)

Cytat
streganera
Jak układacie swoje ćwiczenia? Mieszacie, czy codziennie ćwiczycie inne partie ciała?
Czy plan - rozgrzewka - np. brzuch, pośladki - cardio - rozluźniające - to dobry plan?
poleciłabym raczej taką kolejność: rozgrzewka -> cardio -> pośladki/brzuch



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 22:29 przez pauli05.

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Ja ćwiczyłam 2 tygodnie ;D pózniej silna wola przeszla. Ale bylo widac nawet rezultaty, pupa byla napięta ;D ćwiczyłam kombo hahah :D brzuch , pośladki i nogi ;) jedno po drugim. Powodzenia !

ćwiczę od niedawna i powoli zaczynam zauważać efekty:) a ćwiczenia same w sobie bardzo mi się podobają:)

ja jestem tą co leci z Chodakowską, ale to już mi nie wystarcza i myślę intensywnie o ćwiczeniach melB. Założycielko wątku. Co wiesz o efektach?

A powie mi ktos jak te cardio wygladaja,bo dalej nie wiem co to(kojarzy mi sie tylko z krazeniem:/) yt nie mam w telefonie,wiec nie mam jak sprawdzic:)

Ćwiczyłam z nią przez wakacje. Jest świetna! Ćwiczenia z nią były przyjemnością. Potrafiła zmotywować :)
Ćwiczyłam brzuch, pośladki, nogi - w takiej właśnie kolejności. Efekty były, przede wszystkim skóra była bardziej jędrna, napięta.
Próbowałam cardio, ale przedmioty ustawione na szafie zaczęły na mnie spadać, podczas moich podskoków :D:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 22:46 przez lilaa-93.

eee tam Chodakowska :P - poćwiczyłam trochę i przeszłam na Mel B - rewelacja! od ponad 3 tygodni ćwiczę cardio, abs, nogi i ramiona zazwyczaj codziennie, ale nieraz odpuszczam na jeden dzień.Efekty już widać zwłaszcza w nogach i brzuchu, cellulit znika z ud, straciłam tam 3 cm (ale odżywiam się racjonalnie), brzuch robi się twardy i rysują się mięśnie także naprawdę polecam, na początku pewnie będzie Ci cięzko ale dasz radę :) powodzenia :)

Ja cwiczę z Mel i powiem wam ze super babka - umie motywować , cwiczenia są śmieszne nieraz :D efekty juz po pierwszym tygodniu są zauwazalne - ja glownie cwiczylam brzuch bo to moj "slaby punkt" i po tygodniu był mniej "wiszący" bardziej twardszy. Różnica w wymiarach -2 cm :D

Cwicze jeszcze z Tiffany - tez ma krotkie filmiki, mozna dobierać je pod swoje potrzeby.

Ewa trochę mnie męczy, z tego wzgledu ze cwiczenia są długie , szybko mi się nudzą. Ale czasem tez lubię zrobić killera czy skalpel :)

Cytat
yoksa1
ja jestem tą co leci z Chodakowską, ale to już mi nie wystarcza i myślę intensywnie o ćwiczeniach melB. Założycielko wątku. Co wiesz o efektach?


Właśnie po to założyłam ten wątek, aby o tych efektach się dowiedzieć ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aqua Aerobic ! Chodzicie, polecacie ? Wrocław !