Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kolano a STABILIZATOR jaki???

14 sty 2013 - 16:10:13

Ścieranie się chrząstki stawowej w kolanach

mam ten oto problem z jednym kolanem czy był ktoś w tej sytuacji i jest zorientowany co do noszenia stabilizaotra (nawet na wf) czy potrzebny czy raczej odwrotnie. Dodam że bioę tabletki od ortopedy.
nikt nie pomoze?:(





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-14 16:33 przez mariolka123.

kolano a STABILIZATOR jaki???

14 sty 2013 - 16:37:09

kiedyś coś takiego mnie dotyczyło ale nie pomogę niestety co faktem jest to że na pewno stabilizator się przyda

kolano a STABILIZATOR jaki???

14 sty 2013 - 16:41:19

Mam problem z chrząstką w kolanie i z więzadłami ale nie noszę stabilizatora, nikt mi nawet nie zaproponował. Tylko,że 3-4 razy w roku przez to odnawia mi się stara kontuzja i zostaję uziemiona w domu na dobry miesiąc, lub muszę chodzić o kulach :/
A jakie lekarstwa bierzesz? Chodzisz na jakąś rehabilitację czy coś?

kolano a STABILIZATOR jaki???

14 sty 2013 - 17:00:55

Cytat
ecri16
Mam problem z chrząstką w kolanie i z więzadłami ale nie noszę stabilizatora, nikt mi nawet nie zaproponował. Tylko,że 3-4 razy w roku przez to odnawia mi się stara kontuzja i zostaję uziemiona w domu na dobry miesiąc, lub muszę chodzić o kulach :/
A jakie lekarstwa bierzesz? Chodzisz na jakąś rehabilitację czy coś?
no więc ja wolę jakiś kupić i mieć spokój:) biorę na odbudowe,przeciwzapalne i maść (choć to stara kontuzja ale jakoś tak nigdy nie zebrałam się do lekarza)

kolano a STABILIZATOR jaki???

14 sty 2013 - 17:03:20

No raczej nie bardzo... Ja miałam za miękką rzepkę i nie kazali mi nosić stabilizatora.

kolano a STABILIZATOR jaki???

14 sty 2013 - 17:04:32

Cytat
guess_who_is_back
No raczej nie bardzo... Ja miałam za miękką rzepkę i nie kazali mi nosić stabilizatora.
a pytałaś się?

kolano a STABILIZATOR jaki???

14 sty 2013 - 17:05:21

A piszę niewyraźnie? -_- dobra- LEKARZE nie kazali mi nosić stabilizatora. Miałam operację.

kolano a STABILIZATOR jaki???

14 sty 2013 - 17:13:29

Mam identyczny problem. Stabilizatora pod zadnym pozorem nie noś cały czas ! Nie śpij w nim i nie siedź bezczynnie. Noś go tylko wtedy, kiedy chodzić i biegasz, no ogólnie poruszasz się. Na przykład w szkole, podczas przerwy przechodzisz z klasy do klasy - wtedy nakładaj do na kolano, wtedy kiedy już do tej klasy wejdziesz - ściągnij go na łydkę. Noszony stale stabilizator może zaciskać Ci mięśnie, co prowadzi do ich zanikania.

kolano a STABILIZATOR jaki???

14 sty 2013 - 17:13:35

ktoś jeszcze może pomoże? bo do lekarza mam za miesiąc a coś mnie pobolewa :/

Cytat
KingaKraw
Mam identyczny problem. Stabilizatora pod zadnym pozorem nie noś cały czas ! Nie śpij w nim i nie siedź bezczynnie. Noś go tylko wtedy, kiedy chodzić i biegasz, no ogólnie poruszasz się. Na przykład w szkole, podczas przerwy przechodzisz z klasy do klasy - wtedy nakładaj do na kolano, wtedy kiedy już do tej klasy wejdziesz - ściągnij go na łydkę. Noszony stale stabilizator może zaciskać Ci mięśnie, co prowadzi do ich zanikania.
ja chcę taki jak np na foto żeby nic sobie nie zepsuć ale nie na codzień tylko przy wiekszym wysiłku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-14 17:20 przez mariolka123.

kolano a STABILIZATOR jaki???

14 sty 2013 - 17:26:15

taka opaska uciskowa moim zdaniem wystarczy :)

kolano a STABILIZATOR jaki???

15 sty 2013 - 08:59:12

Cytat
pieknechwile
taka opaska uciskowa moim zdaniem wystarczy :)

No właśnie,ja generalnie miałam usztywniane bandażem elastycznym, dość mocno i kolano było sztywne. Wg.mnie to lepsze,bo przynajmniej tak bardzo nie widać,mogłam zakryć to spodniami a stabilizatora już nie ukryjesz :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

siłownia w galerii dominikańskiej wrocław