Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

27 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Góry. Obuwie

21 lis 2013 - 15:25:23

Cytat
skasna
osek no to napisalam ze za 300-400zl mozna kupic buty dobre
Ja akurst campusa i alpinusa nie polecam bo jada na reklamie i wg mnie maja slaby sprzet ale jak ktos bardzo nie eksploatuje rzeczy to moga sie okazac dobre bo wiele osob sobie chwali ich produkty. Wg mnie po prostu za ta sama cene mozna kupic produkty o wiele lepsze ale firm mniej znanych gdzie nie placisz za marke. To tak jak z sieciowkami. W hm masz to samo co na targu ale drozsze bo to hm.

Wiem i zgadzam się. Ale często chodzę po górach i nie narzekam na te dwie firmy. Oczywiście ja stawiam na czeskie/słowackie firmy,z których kupuję są droższe ale lepsze.
A co do upadłości to niech upadają,nie zależy mi,bo sprzęt znajdę gdzie indziej :)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Góry. Obuwie

22 lis 2013 - 09:44:47

Cały czas się zgadzam - ktoś często chodzi w góry, może zainwestować kilkaset złotych w buty. Ale kiedy chodzi o jeden wypad na rok, to wolę mieć tanie trapery - bo w takim wypadku musiałabym więcej wydać na buty, niż na cały wyjazd ;-)

Góry. Obuwie

22 lis 2013 - 15:13:56

Nie przesadzaj ze wiecej na buty niz na wyjazd. Jezdzisz raz na rok, kupujesz buty za 300zl i masz je na CALE zycie - czy to na praede jest drogo? Tu nie chodzi o to czy duzo chodzisz czy nie tylko o bezpieczenstwo. Jak chodzisz raz na rok tak samo mozesz zeslizgnac sie ze skaly i zlamac noge ale jak tam wolisz.

Góry. Obuwie

26 lis 2013 - 13:16:10

Cytat
cati89
ja kupiłam 2 dni przed wyjazdem w góry w mcartur. ok 200zł ze skóry, w ogóle mnie nie obtarły, nic się nie działo.
a co do tego gdzie będizesz chodzić-po szlakach nie znaczy,że łatwo i przyjemnie. czeska ścieżka w szklarskiej do łatwych nie należy ;)

w fajnej cenie udało ci się dorwac te mcartury bo mnie sie zawsze wydawały ze sa znacznie droższe. mozna wiedziec gdzie?

Góry. Obuwie

09 gru 2013 - 09:08:37

skasna ma rację - z górami nie ma żartów zwłaszcza jeśli wyruszasz raz w roku. posliznąc się jest łatwo, skrecić kostkę mozna w kolka sekund. wiadomo ze markowe buty nie poprawią Twoich umiejętności ale na pewno będzie Ci w nich łatwiej wedrowac. tanie trapery... no cóż po jednej wedrówce moze Ci się odechcieć. kup coś lepszego i ciesz się wypadami w góry.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

aeroboks