Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 18:18:46

Cytat
guess_who_is_back
Cytat
ewica65
Bardzo fajnie napisane. Problem polega na tym, że ja to wszystko wiem, tylko ta cholerna motywacja szwankuje.
Trenerze, czy na brak motywacji też masz jakiś fajny sposób?

Jedzenie nago przed lustrem i swoje zdjęcie w bieliźnie powieszone nad łóżkiem- szybko nabierzesz motywacji.

Ahahahahah!!!! Niezłe...

Ale jak już gdzieś tu na forum napisałam, AŻ TAK źle nie jest. Przy siedzeniu pokazuje mi się reklama Michelina na brzusiu. Reszta ok.

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 18:19:15

Schudłam 18kg, wiem JAK się odchudzać -_-

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 18:21:39

Cytat
guess_who_is_back
Schudłam 18kg, wiem JAK się odchudzać -_-

To czemu sama nie podzieliłaś się do tej pory swoimi uwagami na forum? Łatwo jest krytykować, gorzej dać coś od siebie.

BTW: JA schudłam 12 kilo jak do tej pory przez 5 miesięcy i też mogę napisać, że wiem jak się odchudzać. Co nie znaczy, że zjadę kogoś, kto coś napisze na ten temat bo wiem, że są ludzie, co mają większą wiedzę ode mnie. Poza tym jak nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj, a jak masz to napisz rzeczowe argumenty.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-01 18:41 przez CeresSophia.

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 18:23:28

No to najwyraźniej miałaś z czego. Gratulacje! Jak ja bym miała schudnąć osiemnaście kilo, to by musiał zostać szkielet obciągnięty skórą i parę niezbędnych organów wewnątrz. Przy wzroście 166 cm ważę 56 kilo. W porywach do 58. Nie jest to w końcu tragedia.

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 18:23:34

Cytat
CeresSophia
Cytat
guess_who_is_back
Schudłam 18kg, wiem JAK się odchudzać -_-

To czemu sama nie podzieliłaś się do tej pory swoimi uwagami na forum? Łatwo jest krytykować, gorzej dać coś od siebie.

Z poprzedniego konta pisałam akurat mnóstwo razy, ale zawsze każdy wiedział lepiej i sądził, że jak się owinie folią na noc, to schudnie -_-

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 18:25:08

Cytat
guess_who_is_back
Cytat
CeresSophia
Cytat
guess_who_is_back
Schudłam 18kg, wiem JAK się odchudzać -_-

To czemu sama nie podzieliłaś się do tej pory swoimi uwagami na forum? Łatwo jest krytykować, gorzej dać coś od siebie.

Z poprzedniego konta pisałam akurat mnóstwo razy, ale zawsze każdy wiedział lepiej i sądził, że jak się owinie folią na noc, to schudnie -_-

A teraz sama zachowujesz się podobnie.

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 18:26:19

Cytat
ewica65
Bardzo fajnie napisane. Problem polega na tym, że ja to wszystko wiem, tylko ta cholerna motywacja szwankuje.
Trenerze, czy na brak motywacji też masz jakiś fajny sposób?

Muzyka która pogoni do ćwiczeń, filmiki z ćwiczeniami z muzyką w tle.
I myśl by się nie poddawać. Albo zaczynam coś robić albo się za to nie biorę.

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 18:28:09

Zawsze najtrudniej jest zacząć. Potem jest już tylko lepiej, aż w końcu trudno bez tego żyć. Moim zdaniem nie należy rzucać się od razu na głęboką wodę, lepiej zaczynać powoli.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-01 18:33 przez karolajna899.

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 18:34:55

Fajna sprawa. Ja zaczęłam 6Weidera, ale po 4 dniach już widzę, że to nie jest dla mnie zestaw kompletnie.

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 18:44:32

niezłe. ale nie zgadzam się z wieczornym jedzeniem i uczuciem sytości rano. jak idę spać głodna (bo ostatni posiłek zjem przed 18 a kładę się po 1) to rano budzi mnie burczenie w brzuchu i muszę szybko coś zjeść, bo konam. Jak zjem kolację około 19-20, to budzę się w miarę najedzona.

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 18:51:49

Cytat
olgate
To mi bardziej pasuje na bloga niż na forum ;)

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 18:53:14

Cytat
annabeth
niezłe. ale nie zgadzam się z wieczornym jedzeniem i uczuciem sytości rano. jak idę spać głodna (bo ostatni posiłek zjem przed 18 a kładę się po 1) to rano budzi mnie burczenie w brzuchu i muszę szybko coś zjeść, bo konam. Jak zjem kolację około 19-20, to budzę się w miarę najedzona.
Radzę raz jeszcze przeczytać uważnie :

A o 17:59 jemy czy już nie? Według teoretyków nie powinno się jadać 2 godziny przed snem, według moich badań jest w tym część prawdy. Na noc z powodu nudy mamy ochotę coś zjeść dobra mocna herbatka i po herbatce kanapczeka powinna zabić głód. Na co należy zwrócić uwagę? Na poranek czy jesteśmy głodni czy nie, otóż moje badania pokazały ,że nadmiar jedzenia wieczornego powoduje co ciekawe głód o poranku natomiast głód wieczorem powoduje sytość rano. Także wieczorem można coś zjeść ale z umiarem. Ale nie w łózku i nie od razu przed snem.

Sam doradzam by zjeść mały posiłek wieczorem nie mówię o której godzinie ale ostrzegam by nie jeść przed samym snem i nie w łóżku. W nocy nic nie robimy by potrzeba było nam wiele kalorii. Czyli nie robisz nic przeciwnego do mnie.
Co do niezgodności do moich badań na 100 osób przebadanych okolo 70 miało reakcję jaką opisałem. Żadne badanie to 100% skuteczności potwierdzenia danego problemu, z tego względu że nie ma 2 identycznych osób.

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 20:53:21

To w takim razie,co polecasz osobie która dopiero zaczyna przygodę z dietą i ćwieczeniami. Jakie ćwiczenia na początek? Piszesz,że najelpiej ćwiczyć od poniedziałku do piątku,a weekend wolny. Więc,co ćwiczyć by pozbyć się tłuszczu i wyszczuplić ciało?
Piszesz żeby nie pytać o trening pani Chodakowskiej,ale ja zapytam. Czy ćwicząc go SYSTEMATYCZNIE będą efekty? I czy może mieszać te ćwiczenia z innymi? Jeśli tak to z jakimi.

Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 20:56:42

ja rano nie czuję się w ogóle głodna. swój pierwszy posiłek jem czasem dopiero po 12, a wstaję +/- o 7. nie ma znaczenia, czy jadłam wieczorem, czy nie.

Mity i o treningu słów kilka.

01 sty 2013 - 21:03:36

świetny wpis!!!! zgadzam się z prawdziwością każdego "mitu" :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okres a sauna?