Obecnie rozmawiamy o:

Znakomita restauracja

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

24 minut temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:21:38

myślicie, że samo hula hop+odpowiednie jedzenie pomoże ? :p ja mam bardzo dobrą przemianę materii, jestem szczuplutka i wystarczy tydzien brzuszków i już mam zarysy sześciopaka :P

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:22:59

przybij piątkę AUTORKO ;/

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:23:06

Ewa i Mel B ♥

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:24:31

Polecam filmiki na youtube z Mel B. Ja też nie mogłam się przemóc do ćwiczeń ale z filmikiem zawsze łatwiej. Ta babka wykańcza z uśmiechem na ustach :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:24:33

Chodakowska, a motywacją powinno być raczej to, że chcesz się pozbyć oponki. Czyż nie? Nic bez motywacji się nie zrobi. Za każdym razem te ćwiczenia są łatwiejsze.

niezweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 8/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:27:38

a co polecacie Chodakowskiej i Mel B? bo ja robie trening 5x6 min i 10 na brzuch z M.B. i planuje właśnie kupić hula hop :)

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:32:36

no ja nie rozumiem... jest tyle wątków na ten temat, nie tylko na szafie ale w google znajdziesz milion postów. Wystarczy poczytać... ale nie, lepiej pięć razy zakładać ten sam wątek... pewnie wyjdę na hejterkę, ale serio, ludzie, gdzie Wasza samodzielność? Jak Ci się nie chce w google poszukać to jakim cudem będzie Ci się chciało ćwiczyć...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-11 17:33 przez untamed.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:33:06

ćwicz i po oponach :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:33:36

A dla mnie Chodakowska odpada :( Mam problemy z kolanami a po jej ćwiczeniach myślałam,że więcej na nogi nie stanę i chodziłam prawie na kuckach :P Muszę z tą Mel B spróbować..

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:34:24

Ja też uważam że Mel B ma bardziej ciekawe ćwiczenia niż Chodakowska - która powoli staje się przereklamowana. Na początku było dość fajnie dawała dużo motywacji i energii i pozytywnego nastawienia .

Same ćwiczenia są nudne,( może nie same ćwiczenia jak cała oprawa) - monotonna muzyka , smutne magazynowe tło ....

Mel B żartuje krzyczy daje non stop mnóstwo energii a co najważniejsze przechodzi do sedna bez opowiadania o tym "czym jest szczęście" i wmawia półtora minuty że klucz do sukcesu to opaska jonizująca na rękę :|

no i jest zabawna :) Jej video to 10-minutowe serie na poszczególne części ciała:)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:34:39

Dajcie spokój z tą Chodakowską ... na wszystko Chodakowska, normalnie jakiś szał się na nią zrobił :/ ładna pogoda się robi dużo spacerów, rower stacjonarny albo zwykły, skakanka, hula hop, cwiczenia z Mel B czy inne, a nie te nudy z Ewą ... i oczywiście zdrowe jedzonko.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:37:11

dla leniuchów Mel B -sama z nią ćwicze 6 dzień i nie ma , że za długo i że się nie chce :) z Ewą zrobiłam jeden skalpel ;)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:41:08

ja od 2,5miesiąca biegam na fitness, basen, siłownię i niestety ciałko nie chce ruszyć. Nie mówię o kg w dół tylko o zmniejszaniu tłuszczu. A do grubych nie należę. Niestety na to chyba trzeba czasu. A dodam, że sport uprawiam tak około 5 razy w tygodniu czasami 1-2h dziennie.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:44:10

Ehh mi się też oponka zrobiła, a jeszcze ze 2-3 lata temu miałam prawie kaloryferek... Dokładnie odkąd przestałam mieć wf. Chciałabym się tej cholernej opony pozbyć, ale nie potrafię się odpowiednio zmotywować co ćwiczeń. Moja kondycja jest w okropnym stanie, 5 minut Skalpela i odpadają mi już ręce...

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 kwi 2013 - 17:44:51

Dla mnie brzuch to jest najgorsza cześć jaką można trenować tłuszcz na brzuchu( jest u mnie )bardzo ciężki niestety żeby ćwiczenia na brzuch dawały efekty MUSI MUSI BOLEĆ MUSISZ CZUĆ ŻE MIEŚCIE SIĘ NAPINAJĄ , LEPIEJ ZROBIĆ 10 PORZĄDNYCH BRZUSZKÓW niż 1000 byle jakich ,i najlepsze tzn najbardziej skuteczne są ćwiczenia gdzie unosisz nogi do góry i z piłka , ( najbardziej boli ,_--

ja robię codziennie 35 km na rowerze śnieg , czy deszcz jadę mróz do -7 schudłam 20 kg ale brzuch i ta fałda skórna został chodzę na TBC I BRZUCHO MANIE +5 razy w tygodniu ROWER + 3 razy w tygodniu bieżnia godzina /efekty są ale nadal strój jednoczęściowy tego lata

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty do biegania , bedą w porządku ?