Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 paź 2009 - 13:10:19

Sądzę, że prędzej zrobisz sobie mięśnie podobne do tych które maja kulturystki... heh 600 rozumiem że to taki skecz. Ja mam problem z 50...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 paź 2009 - 13:11:43

znajdź sobie na YT '8 minute abs'...
zresztą cała seria jest świetna.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 paź 2009 - 13:12:05

Cytat
kasiula2
Sądzę, że prędzej zrobisz sobie mięśnie podobne do tych które maja kulturystki... heh 600 rozumiem że to taki skecz. Ja mam problem z 50...

dlaczego skecz na poczatku tez mialam problem z 50 ale teraz na jeden rzut robie 300 czyli rano i wieczorem po tyle samo
moze jeszcze ktoras z Was sie wypowie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-16 13:14 przez jolinka.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 paź 2009 - 13:19:16

Cytat
jolinka
Cytat
kasiula2
Sądzę, że prędzej zrobisz sobie mięśnie podobne do tych które maja kulturystki... heh 600 rozumiem że to taki skecz. Ja mam problem z 50...

dlaczego skecz na poczatku tez mialam problem z 50 ale teraz na jeden rzut robie 300 czyli rano i wieczorem po tyle samo
No to podziwiam naprawdę. Myślałam, że 600brzuszków dziennie jest niemożliwe... Nie no nie wyobrażam sobie tego w połowie padłabym z wykończenia...
:)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 paź 2009 - 13:19:46

jest taki zestaw , na brzuszek i boczki "Aerobowa 6 weidera", znajdz sobie na necie. fajnie sie ja cwiczy i umiesnia caly brzuch i miesnie poprzeczne

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 paź 2009 - 13:23:29

Cytat
magdolek
jest taki zestaw , na brzuszek i boczki "Aerobowa 6 weidera", znajdz sobie na necie. fajnie sie ja cwiczy i umiesnia caly brzuch i miesnie poprzeczne

dokładnie!! ja znam to pod nazwą "skuteczne szóstki weidera", ale chodzi o to samo,to są różne ćwiczenia, co dzień ćwiczysz to samo tylko zwiekszasz liczbe powtórzeń

schwarzeneger to ćwiczy podobno hihi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-16 13:24 przez _inka_.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 paź 2009 - 13:33:44

dzieki bardzo za rady:))

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 maj 2010 - 00:52:22

Poszukuję sprawdzonego ćwiczenia na dolną partię brzucha jeśli któraś z was ma wypróbowane to napiszcie. Mam z tym ogromny problem, od pępka w górę jestem płaska jak decha a od pępka w dół to tragedia jakaś. Szukam również ćwiczeń na wewnętrzną stronę ud. Pomóżcie proszę :-)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

21 maj 2010 - 11:52:22

na dolną partie brzucha podobno sa najlepsze nożyce sama probowałam je robic ale nie daje rady bo nogi trzeba trzymac jak najnizej nad podłogą,

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

21 maj 2010 - 11:54:21

kladziesz sie na plecach
rece wzdluz tulowia
nogi unosisz do gory
i wyciagasz biodra do góry
tak jakby cie ktos ciagnal za nogi do góry :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

26 maj 2010 - 11:04:14

też chętnie poczytam sprawdzone sposoby na brzuch bo do figury nie mam nic oprócz tego sadła mojego sterczacego, w okolicy pepka odkłada mi się cały tłuszczyk ;/

zweryfikowana
Posty: 1.206
Ostrzeżenia: 1/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

26 maj 2010 - 11:09:57

Nożyce obciążają bardzo kręgosłup w odcinku lędźwiowym, nie polecam:( jestem studentką fizjoterapii

można wykonywać brzuszki:) kształcą one mięsień prosty i skośny brzucha, są dwie metody wykonywania brzuszków...

jeśli ma ktoś pytania zapraszam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-26 11:12 przez kozia18.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

30 maj 2010 - 19:15:31

Cytat
kozia18
można wykonywać brzuszki:) kształcą one mięsień prosty i skośny brzucha, są dwie metody wykonywania brzuszków...

A ja od kuzynki studiującej AWF dowiedziałam się, że brzuszki wzmacniają mięśnie ale bardzo słabo spalają tłuszcz ;]
Czyli do wyrzeźbienia 'kaloryferka'.

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

24 cze 2010 - 10:48:30

W sumie faktycznie tak jest - jak robi się brzuszki, to naprawdę efekty mogą pojawić się po sporym czasie. Mięśnie się na pewno wyrzeźbią, ale tkanka tłuszczowa będzie się spalała dłużej. Z tego co iem, to hula hop jest najlepsze na spalanie tkanki tłuszczowej z tych miejsc. Niestety jak kupi się to z wypustkami do masażu to boli nieziemsko,

niezweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 2/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

12 sie 2010 - 21:09:26

Chciałabym zrzucić nadprogramową "oponkę" z brzucha. Znacie jakieś sprawdzone ćwiczenia? Coś na talię osy, itp... Będę wdzięczna za pomoc, bo bardzo mi na tym zależy. ;)

PS. Przepraszam wszystkie dziewczyny, które chciały odchudzać się ze mną za to, że się nie odzywałam. Niestety, nie miałam czasu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-12 21:13 przez Mortal_.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??