Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

29 cze 2020 - 09:58:21

Brzuch jest niesamowicie trudnym miejscem do uksztaltowania. Wiem jako osoba która ćwiczy od dawna. Wiele osób ćwiczy miesiącami i zarzuca ćwiczenia bo nie widzi dobrego rezultatu. Ćwiczenia powinny być dobrane pod odpowiednią osobe i dopiero wtedy przynoszą dobry rezultat.

Jeśli zależy Wam na szybkich rezultatach, polecam zastanowić się nad ćwiczeniami w postaci elektrostymulacji.Wystarczy tutaj w zasadzie jedna sesja w tygodniu aby osiągnąć bardzo dobre rezultaty :) Piszę to z doświadczenia ! <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-25 21:33 przez moderator.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

14 sie 2020 - 22:44:30

jeżeli zależy wam na czasie to pomyślcie o jakimś zabiegu redukującym tkankę tłuszczową i rzeźbiącym mięsnie. ja przeszłam przez serię zabiegów btl emsculpt w klinice vesuna z krakowa i nie żałuje. udało mi się osiągnąć wymarzony 6-pak na brzuchu, a nie wiem jak długo musiałabym ćwiczyć, aby to osiągnąć. teraz trzymam się diety, ćwiczę i podtrzymuje efekt.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

06 paź 2020 - 13:48:03

Cześć.
Jak wiadomo brzuch się robi w kuchni, więc proponuję zadbać o zdrową i zbilansowaną dietę. To podstawa płaskiego brzucha. Do diety należy dodać ćwiczenia, aby spalać kalorie ;)
Sama borykam się z tym problemem, ale postanowiłam się kompleksowo wziąć za siebie i znalazłam sobie platformę treningową tylko dla kobieta labonitafit. Mam od nich dietę i ćwiczenia z planem treningowymi filmikami instruktażowymi. Jestem zadowolona, bo nawet ćwicząc jedynie w domu osiągam super efekty.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

06 lis 2020 - 08:54:55

Najlepiej nie robić sobie ram czasowych, bo ciężko jest z organizmem cokolwiek przewidzieć

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

14 sty 2021 - 15:09:03

Na płaski brzuch na pewno przyda się dobra dieta i odpowiednie dobrane ćwiczenia, które ułoży nam doświadczony trener personalny. Warto wybrać się na siłownię https://www.energym.com.pl/ , gdyż pracują tam świetni specjaliści, którzy na pewno pomogą wam osiągnąć wasz cel i będą waszym wsparciem w trudnych chwilach. Dysponują oni nie tylko wiedzą, ale także wysokiej jakości sprzętem.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

17 cze 2021 - 13:56:50

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że 70% to jest po prostu dieta i deficyt a pozostałe to ćwiczenia. Sama zajeżdżałam się na początku brzuszkami i innymi ćwiczeniami jakie znalazłam i co prawda wzmacniają one mięśnie ale bez diety to można zapomnieć o płaskim brzuchu...

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

14 lip 2021 - 13:30:26

Zgadzam się z przedmówczynią. Przede wszystkim dieta, to klucz do redukcji zbędnych kilogramów. Ja swoją dietę mam z platformy treningowej laBonitafit. Przepisy smaczne i szybkie w przygotowaniu, a do tego zdecydowałam się na treningi i otrzymałam darmowy plan treningowy dzięki któremu wiem co i kiedy mam trenować, do tego są filmiki, także super sprawa :)

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

04 gru 2021 - 22:18:27

Redukcja brzucha bez diety nie jest w ogóle możliwa. Musi być dieta redukcyjna połączona z ćwiczeniami cardio. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie pozbyc się tkanki tłuszczowej. Poza tym co do zdrowej diety to warto pomyśleć też o takiej jak opisana tutaj https://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/36-region/34190-sw-hildegarda-sredniowieczna-mniszka-ktorej-dieta-jest-coraz-bardziej-popularna

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

12 sty 2024 - 09:28:05

Ćwiczenia na brzuch nie powodują chudnięcia, tylko ujemny bilans kaloryczny powoduje , że spalamy tłuszcz, a ćwiczenia spowodują wzmocnienie mięśni brzucha, których i tak nie będzie widać bez spalenia tkanki tłuszczowej ;)
Przy odchudzaniu najważniejszy jest deficyt kaloryczny
https://ejarocin.pl/pl/901_biznes-plus/7537_deficyt-kaloryczny-czyli-jak-jesc-aby-szybko-schudnac.html

O którym możecie sobie poczytać na tej stronie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trening w domu