Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

03 cze 2013 - 22:41:06

Cytat
alvariel
EWKA CHODAKOWSKA, do tego pij pij pij dużo wody i róznych płynow (polecam herbaty rózne, figura detox, mieta, zwykła zielona) bo płyny przyspiesza spalanie.


Uuuuuu... ja osobiście bo herbatce 'Figura 1' mialam straszna biegunkę, zreszta moje znajome tez

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

03 cze 2013 - 22:44:16

Cytat
ispejka
Cytat
alvariel
EWKA CHODAKOWSKA, do tego pij pij pij dużo wody i róznych płynow (polecam herbaty rózne, figura detox, mieta, zwykła zielona) bo płyny przyspiesza spalanie.


Uuuuuu... ja osobiście bo herbatce 'Figura 1' mialam straszna biegunkę, zreszta moje znajome tez

No i się nie dziwię. Przeczytaj, jakie jest działanie tej herbatki:D

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

03 cze 2013 - 22:46:45

zwykłe brzuszki, ale wykonywane odpowiednio i tak jak należy, tj. nie ręce za głowę tylko skrzyżowane na klatce piersiowej i nogi nieruchome (czy to zgięte, czy wyprostowane).

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

05 cze 2013 - 11:03:48

myślicie, że jeśli rozpocznę 30dniowy program Jillian Michaels + brzuszki od Mel B to po 30dniach zmniejszy mi się oponka?

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

14 sty 2014 - 08:34:57

jest ktos z bielska chetny chodzic na fitness????

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

31 mar 2014 - 01:10:06

Ja to w poprzednim roku schudła od stycznia do grudnia 12 kg a robiłam tylko brzuszki i rowerek (na żadnym przyrządzie). Jeszcze chcę schudnąć do wakacji z 4-5 kg, diety żadnej nie stosowałam jadłam wszystko co miałam pod ręką.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

23 lis 2014 - 19:26:34

Nie którym łatwo zgubić kilka kilogramów, a niektórym trochę trudniej. Ja miałem 50 kilogramów nadwagi i postanowiłem zmienić swoje życie o 180 stopni. Gorąco zachęcam was do wyznaczania sobie ambitnych celów. Dla chcącego nic trudnego.

<moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:52 przez moderator.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

23 lis 2014 - 19:31:09

Ja zalecam dietę (0 słodyczy, deserów, ograniczyć także mięso, a najlepiej jeść tylko drób) oraz ćwiczenia z Mel B na brzuch (:

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

19 lut 2015 - 19:51:59

Cytat
Valerain
Ja zalecam dietę (0 słodyczy, deserów, ograniczyć także mięso, a najlepiej jeść tylko drób) oraz ćwiczenia z Mel B na brzuch (zły/quote]

A moim zdaniem od drobiu lepiej jest wybierać ryby ;). Zresztą Chodakowska często je umieszcza w swoich jadłospisach na Facebook.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

19 lut 2015 - 20:53:31

Ja osobiśćie nie chce wiele tylko 5 kg i to max. Ale za to chce mieć płaski brzuch bo choc uroidziłam 5 lat temu nie mam już takiego brzucha jak kiedys. Oponka może nie duża ale jest i własnie nad tym chce popracować.
Ogólnie przynejmniej 5 razy na tydzień jeżdzę na stacjonarnym rowerku 40 minut i ćwiczę Chodakowską abs plus stomage 30 minut cwiczeń max 3 dni w tygodniu jak narazie po 3 tygdoniach mam 2 cm mniej w biodrach i 1 cm w pasie.. noa el jak dla mnie sumper bo zbyt systematyczna nie byłam:) powoli powoli a takie zmeczenie po rowerku na wieczór extra sprawa nie tylko dla schudnięcia, ale dla włąsnego uśmeichu z wycieńczenia:)

zweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

02 mar 2015 - 14:03:39

Na płaski brzuch polecam ćwiczenia [Moderacja - nieopłacona reklama]codziennie je wykonuję i widzę już znaczną różnicę. Ćwiczę od miesiąca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 14:55 przez moderator.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

14 kwi 2015 - 17:50:22

dieta i tylko dieta. oczywiście do tego aeroby i brzuszki, żeby coś na tym brzuchu było jednak widać jak już tłuszcz opadnie ;)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

04 maj 2015 - 12:53:53

Brzuch jest najgorszy do zrzucenia:(

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 maj 2015 - 07:21:15

Też tak zawsze myślałam, ale teraz całkiem dobrze mi idzie - ze stanu fatalnego przeszłam na płaski brzuszek, umięśniony, tylko jeszcze boczków muszę się pozbyć.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

28 maj 2015 - 13:16:00

Jazda konna, jazda konna i jeszcze raz jazda konna.
Jeśli kochasz zwierzęta to jest to najprzyjemniejszy sport.
Głównie ćwiczysz brzuch, ale również nogi i pośladki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rower, jeździsz?