Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

11 minut temu

Budowa domu

15 minut temu

Projekt wnętrza

49 minut temu

usługi stomatologiczne

52 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 45 46 47 48 49 ... 51 52 -->

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:41:01

Cytat
Carrie_Bradshaw
ewa chodakowska cwiczenia na brzuch polecam:)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:41:56

Carrie ale pozbyłaś się oponki? Nie pytam o ćwiczenia. Bo ja ćwiczę 6 dni w tygodniu, rowerek, abt, tbc, step, robię brzuszki, interwał, spinning , basen. Mam dobrze dobrane ćwiczenia. Chodzi mi raczej o opowieści dziewczyn, które się tego dziadostwa pozbyły. Głównie interesuje mnie ile to zajęło i skoro się udało to czy tylko ćwiczeniami czy ćwiczenia+dieta+odpowiednia ilóść wody etc.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:42:12

Zaczynając od 30.. stopniowo przechodzić do większej ilości 45,60,80, 100brzuszków dziennie - 2 miesiące ;)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:46:03

Cytat
catcherinee
Zaczynając od 30.. stopniowo przechodzić do większej ilości 45,60,80, 100brzuszków dziennie - 2 miesiące ;)
Czy sprawdziłaś te brzuszki sama na sobie?;) Rzeczywiście dawały rezultaty?

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:46:51

catcherinee domyslam się , że brzuszki są dobre na wyrzeźbienie mięśni, ale tłuszczu to mi nie spali. Więc obawiam się, że gdybym nawet 2 msc robiła brzuszki to nadal byłby otłuszczony. Czy się mylę?

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:55:12

Cytat
maja1006
Cytat
catcherinee
Zaczynając od 30.. stopniowo przechodzić do większej ilości 45,60,80, 100brzuszków dziennie - 2 miesiące ;)
Czy sprawdziłaś te brzuszki sama na sobie?;) Rzeczywiście dawały rezultaty?



Tak, robiłam dokładnie tak jak napisałam i jestem zadowolona z rezultatu :)
Teraz robię raz w tygodniu brzuszki i jest ok :)
Cytat
folmanowa
catcherinee domyslam się , że brzuszki są dobre na wyrzeźbienie mięśni, ale tłuszczu to mi nie spali. Więc obawiam się, że gdybym nawet 2 msc robiła brzuszki to nadal byłby otłuszczony. Czy się mylę?



Może powinnaś zastosować delikatną dietę przy czym robić brzuszki. Musi zadziałać, u mnie dieta nie była potrzebna ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 23:56 przez catcherinee.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:57:01

a miałaś oponkę czy po prostu nie miałaś widocznych mięśni? Możesz pokazać zdjęcia przed i po?

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:58:26

Miałam oponkę, dobre są też skręty tułowia.
Nie mam zdjęć swojego brzucha ;)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:59:06





ja robię to 2 razy dziennie i szok trening też ewy. Raz na 2-3 dni owijam brzuch folią do ćwiczeń.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

17 kwi 2013 - 00:07:03

Cytat
kredka
to prawda... jak nie bedziesz jesc na noc spadnie Ci brzuch w mgnieniu oka:))

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

17 kwi 2013 - 00:28:44

Nie jedź za dużo słodyczy - najlepiej rzuć złe odżywianie i nie wracaj do niego :) Ćwicz kobieto ale nie same brzuszki bo skracasz tym tylko mięśnie brzucha - jak bd starsza to zobaczysz why = ma się mega garba potem... trzeba ćwiczyć nie tylko na sam brzuch ale na całe ciało. a
jak chcesz się skupić na brzuchu = ok ale zadbaj też żeby robić w tym samym czasie ćwiczenia wzmacniające plecy! Dobrze radzę serce

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

26 maj 2013 - 02:16:55

Ja przez miesięczną chandrę i mnóstwo słodyczy przytyłam ponad 10 kilo, jestem niska, zaledwie 154 cm wzrostu i czułam się jak pulpet. Na początku nie sprawiało mi to żadnego problemu, jednak jak zrobiło się ciepło i zbliżał się wyjazd na wakacje zapaliła się ostrzegawcza lampka. Wtedy schudłam 5 kilo, odstawiłam całkiem słodycze, z racji tego, że było ciepło piłam bardzo dużo, przez co jadłam niewiele, bo brzuch był zapełniony płynami, na kolacje tym bardziej nie miałam ochoty. A przez lato rolki, basen. Tak pozbyłam się pierwszych 5 kilo. Niestety na jesień 2 z tego wróciły. Z początkiem wiosny znowu przestałam jeść tłuste potrawy, zaczęłam bardziej dbać o dietę ( w tym miejscu gorąco polecam czerwone grejpfruty i awokado ), byłam parę razy na zajęciach tj. brzuchomanii, brzuch express, body ball i pilates. Bardzo przyjemne ćwiczenia, jednakże czasu brakowało to sięgnęłam po ćwiczenia z Ewą Chodakowską, która (nie bijcie) do mnie nie przemawia. Więc wybrałam energiczną Mel B. W efekcie brakuje mi teraz tylko 1,5 kg do pierwotnej wagi. Pozdrawiam :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

31 maj 2013 - 13:04:01

Wypowiem się w tym temacie, bo wreszcie mam coś do napisania, z czego mogę być dumna. Obecnie zaczęłam walczyć o piękną sylwetkę. Nadwagi nie mam i nigdy waga nie była dla mnie problemem, ale mogę ponarzekać na fałdki na brzuchu i zero mięśni. Z tej przyczyny zaczęłam regularnie jeździć na rowerze, a także ćwiczyć z piłką rehabilitacyjną. Codziennie robię serię z piłką, rower też jeśli tylko jest pogoda. Wyjeżdżam w dłuższe trasy około 15 km , co pozwala mi spalić troszkę kalorii i wymodelować nogi...

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

03 cze 2013 - 15:28:13

Cytat
karinek12
Wypowiem się w tym temacie, bo wreszcie mam coś do napisania, z czego mogę być dumna. Obecnie zaczęłam walczyć o piękną sylwetkę. Nadwagi nie mam i nigdy waga nie była dla mnie problemem, ale mogę ponarzekać na fałdki na brzuchu i zero mięśni. Z tej przyczyny zaczęłam regularnie jeździć na rowerze, a także ćwiczyć z piłką rehabilitacyjną. Codziennie robię serię z piłką, rower też jeśli tylko jest pogoda. Wyjeżdżam w dłuższe trasy około 15 km , co pozwala mi spalić troszkę kalorii i wymodelować nogi...

A czy z ćwiczeń z piłką polecasz coś szczególnego?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty do biegania , bedą w porządku ?