Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 45 46 47 48 49 ... 51 52 -->

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:41:01

Cytat
Carrie_Bradshaw
ewa chodakowska cwiczenia na brzuch polecam:)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:41:56

Carrie ale pozbyłaś się oponki? Nie pytam o ćwiczenia. Bo ja ćwiczę 6 dni w tygodniu, rowerek, abt, tbc, step, robię brzuszki, interwał, spinning , basen. Mam dobrze dobrane ćwiczenia. Chodzi mi raczej o opowieści dziewczyn, które się tego dziadostwa pozbyły. Głównie interesuje mnie ile to zajęło i skoro się udało to czy tylko ćwiczeniami czy ćwiczenia+dieta+odpowiednia ilóść wody etc.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:42:12

Zaczynając od 30.. stopniowo przechodzić do większej ilości 45,60,80, 100brzuszków dziennie - 2 miesiące ;)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:46:03

Cytat
catcherinee
Zaczynając od 30.. stopniowo przechodzić do większej ilości 45,60,80, 100brzuszków dziennie - 2 miesiące ;)
Czy sprawdziłaś te brzuszki sama na sobie?;) Rzeczywiście dawały rezultaty?

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:46:51

catcherinee domyslam się , że brzuszki są dobre na wyrzeźbienie mięśni, ale tłuszczu to mi nie spali. Więc obawiam się, że gdybym nawet 2 msc robiła brzuszki to nadal byłby otłuszczony. Czy się mylę?

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:55:12

Cytat
maja1006
Cytat
catcherinee
Zaczynając od 30.. stopniowo przechodzić do większej ilości 45,60,80, 100brzuszków dziennie - 2 miesiące ;)
Czy sprawdziłaś te brzuszki sama na sobie?;) Rzeczywiście dawały rezultaty?



Tak, robiłam dokładnie tak jak napisałam i jestem zadowolona z rezultatu :)
Teraz robię raz w tygodniu brzuszki i jest ok :)
Cytat
folmanowa
catcherinee domyslam się , że brzuszki są dobre na wyrzeźbienie mięśni, ale tłuszczu to mi nie spali. Więc obawiam się, że gdybym nawet 2 msc robiła brzuszki to nadal byłby otłuszczony. Czy się mylę?



Może powinnaś zastosować delikatną dietę przy czym robić brzuszki. Musi zadziałać, u mnie dieta nie była potrzebna ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 23:56 przez catcherinee.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:57:01

a miałaś oponkę czy po prostu nie miałaś widocznych mięśni? Możesz pokazać zdjęcia przed i po?

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:58:26

Miałam oponkę, dobre są też skręty tułowia.
Nie mam zdjęć swojego brzucha ;)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 kwi 2013 - 23:59:06





ja robię to 2 razy dziennie i szok trening też ewy. Raz na 2-3 dni owijam brzuch folią do ćwiczeń.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

17 kwi 2013 - 00:07:03

Cytat
kredka
to prawda... jak nie bedziesz jesc na noc spadnie Ci brzuch w mgnieniu oka:))

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

17 kwi 2013 - 00:28:44

Nie jedź za dużo słodyczy - najlepiej rzuć złe odżywianie i nie wracaj do niego :) Ćwicz kobieto ale nie same brzuszki bo skracasz tym tylko mięśnie brzucha - jak bd starsza to zobaczysz why = ma się mega garba potem... trzeba ćwiczyć nie tylko na sam brzuch ale na całe ciało. a
jak chcesz się skupić na brzuchu = ok ale zadbaj też żeby robić w tym samym czasie ćwiczenia wzmacniające plecy! Dobrze radzę serce

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

26 maj 2013 - 02:16:55

Ja przez miesięczną chandrę i mnóstwo słodyczy przytyłam ponad 10 kilo, jestem niska, zaledwie 154 cm wzrostu i czułam się jak pulpet. Na początku nie sprawiało mi to żadnego problemu, jednak jak zrobiło się ciepło i zbliżał się wyjazd na wakacje zapaliła się ostrzegawcza lampka. Wtedy schudłam 5 kilo, odstawiłam całkiem słodycze, z racji tego, że było ciepło piłam bardzo dużo, przez co jadłam niewiele, bo brzuch był zapełniony płynami, na kolacje tym bardziej nie miałam ochoty. A przez lato rolki, basen. Tak pozbyłam się pierwszych 5 kilo. Niestety na jesień 2 z tego wróciły. Z początkiem wiosny znowu przestałam jeść tłuste potrawy, zaczęłam bardziej dbać o dietę ( w tym miejscu gorąco polecam czerwone grejpfruty i awokado ), byłam parę razy na zajęciach tj. brzuchomanii, brzuch express, body ball i pilates. Bardzo przyjemne ćwiczenia, jednakże czasu brakowało to sięgnęłam po ćwiczenia z Ewą Chodakowską, która (nie bijcie) do mnie nie przemawia. Więc wybrałam energiczną Mel B. W efekcie brakuje mi teraz tylko 1,5 kg do pierwotnej wagi. Pozdrawiam :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

31 maj 2013 - 13:04:01

Wypowiem się w tym temacie, bo wreszcie mam coś do napisania, z czego mogę być dumna. Obecnie zaczęłam walczyć o piękną sylwetkę. Nadwagi nie mam i nigdy waga nie była dla mnie problemem, ale mogę ponarzekać na fałdki na brzuchu i zero mięśni. Z tej przyczyny zaczęłam regularnie jeździć na rowerze, a także ćwiczyć z piłką rehabilitacyjną. Codziennie robię serię z piłką, rower też jeśli tylko jest pogoda. Wyjeżdżam w dłuższe trasy około 15 km , co pozwala mi spalić troszkę kalorii i wymodelować nogi...

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

03 cze 2013 - 15:28:13

Cytat
karinek12
Wypowiem się w tym temacie, bo wreszcie mam coś do napisania, z czego mogę być dumna. Obecnie zaczęłam walczyć o piękną sylwetkę. Nadwagi nie mam i nigdy waga nie była dla mnie problemem, ale mogę ponarzekać na fałdki na brzuchu i zero mięśni. Z tej przyczyny zaczęłam regularnie jeździć na rowerze, a także ćwiczyć z piłką rehabilitacyjną. Codziennie robię serię z piłką, rower też jeśli tylko jest pogoda. Wyjeżdżam w dłuższe trasy około 15 km , co pozwala mi spalić troszkę kalorii i wymodelować nogi...

A czy z ćwiczeń z piłką polecasz coś szczególnego?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty do biegania , bedą w porządku ?