Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

13 minut temu

Biznes

17 minut temu

tabernakula sklep

36 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:00:37

Cytat
effa22
Cytat
misiaQ
Cytat
polin
przepraszam że się podłączam pod wątek ale też mam problem z brzuchem.
ja dziewczyny mam takie pytanie... to prawda,gdy na wieczór nie zjem kolacji to rano mam fajny brzuszek-prawie taki jak bym chciała ale gdy zjem śniadanie (nawet jedną kanapkę) od razu mam większy brzuch.tak jakby rozsadza mi żołądek i puchnie brzuch.Dodam zaczęłam odchudzanie tzn jem owoce,warzywa i piję dużo wody,przy tym ćwiczę na stepterze.proszę o waszą opinię i radę


;/ wlasnie tak jest ;/
dlatego polecam na śniadanie owoce ,albo coś takiego, co syci ,ale nie rozsadza brzucha ;/

Polecam na śniadanie płatki NESTLE FITNES są rewelacyjne :) wystarczy zjeść jedną miseczkę płatków z mlekiem i jest się najedzonym :)

Nie kazdy, ja sie nie potrafie najesc owocami czy jakimis platkami, musze zjesc cos konkretnego, juz nie mowiac o tych nestle fitnes jak dla mnie sa ochydne, co do brzucha to cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc, wtedy nie trzeba sobie odmawiac jedzenia :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:02:18



sprobujceie

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:02:50

Cytat
madziat22
Polecam Aerobiczną 6 Weidera - wpisz w google ;)
Dla wytrwałych, ale na efekty długo czekać nie trzeba :D
jenyyy , robiłam ją 4 dni i przestałam ;d nie miałam już mocy, może dlatego, że ogólnie ciężko mnie zmusić do ćwiczeń :P

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:09:21

ja jestem na 4 dniu a6w bardzo polecam

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:09:41

Cytat
niemamnie
Cytat
madziat22
Polecam Aerobiczną 6 Weidera - wpisz w google ;)
Dla wytrwałych, ale na efekty długo czekać nie trzeba :D
jenyyy , robiłam ją 4 dni i przestałam ;d nie miałam już mocy, może dlatego, że ogólnie ciężko mnie zmusić do ćwiczeń :P

Bo do A6W trzeba sie przygotowac, nikt bez kondycji nie dalby rady tego skonczyc, a jesli juz to na odwal... a wiadomo ze nie o to w tym chodzi, wiec przed tymi cwiczeniami proponuje przez jakis czas robic po 100-300 brzuszkow dziennie, a kiedy juz nie bedzie nam to sprawialo zadnego problemu zaczac A6W

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:16:46

ja robie codziennie 150 normalnych brzuszkow i 150 skosnych na talie osy ;)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:21:59

ja np ograniczyłam jedzenie tzn jem wszystko nie zrezygnowałam całkiem ze słodyczy czy np ukochanych hod-dogów ale jem to bardzo żadko i w ciągu dnia na noc jem mało czasem jak leze juz i mnie tak ssie to zjem kilka orzechów albo plasterek wędliny itp. Poza tym woda ! dziewczyny jak wieczorem wypijecie ok 2 szklanek wody rano macie taki płaski brzuszek że aż miło. Ja swoją przygodę zaczęłam 18 marca ćwiczyłam i starałam sie zdrowo odżywiać po ok 2,5 miesiąca zrzuciłam prawie 10 kg :) aha a6w jest dla osób wytrwałych i tych które nie mają zbyt wielkiego nadmiary tłuszczu tego typu ćwiczenia rzeźbią mięśnia, wyrabiają je natomiast nie należy w ich gestii spalanie tłuszczu. dlatego a6w polecam osobom które po kilkutygodniowej serii ćwiczeń aerobowych typu rower stacjonarny terenowy, bieżnia, steper chcą uwydatnić swoje miesnie. W przeciwnym razie wasz brzuch bedzie wydawał sie wam większy gdyz zaczenicie powiększać masę mięśniowa a tłuszcz nadal bedzie je pokrywał :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:22:53

odstawienie chleba
zielona herbata lub yerba mate (jak ktoś lubi)
koktajl z soku z żurawiny z łyżeczką odtłuszczonego siemienia lnianego
parę serii brzuszków rano i wieczorem....

efekt gwarantowany... i sprawdzony osobiście

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 16:27:36

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-14 23:22 przez madziat22.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

10 sie 2009 - 11:48:50

Cytat
martinken
hej dziewczyny jesli był juz taki watek to przepraszam:) chciałabym wiedzieć jak mieć płaski brzuch mam 3 tygodnie na to zeby uzyskac jakikolwiek efekt nie chce miec deski tylko po prostu troszkę go zrzucić...

prosze pomózcie

A więc tak :
Jedz kolację najpóźniej do 18:00
Jedz śniadanie, ponieważ to podstawa dnia i dzięki niemu masz energię , zjedz owoce i warzywa , np. jabłko
Jeżeli masz czas i możliwość to idź na basen, na rolki lub ze znajomymi wybierz się na wycieczkę rowerową.
Odpoczywaj po każdym posiłku . A jeżeli najdzie Cię ochota na jakiś smakołyk to zjedz ko , ale z umiarem a potem poćwicz .
Nie pij napojów gazowanych , pij najlepiej wodę .
To moja rada :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

10 sie 2009 - 12:04:06

wcinaj ananasa :D

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

24 sie 2009 - 15:07:09

Cytat
polin
przepraszam że się podłączam pod wątek ale też mam problem z brzuchem.
ja dziewczyny mam takie pytanie... to prawda,gdy na wieczór nie zjem kolacji to rano mam fajny brzuszek-prawie taki jak bym chciała ale gdy zjem śniadanie (nawet jedną kanapkę) od razu mam większy brzuch.tak jakby rozsadza mi żołądek i puchnie brzuch.Dodam zaczęłam odchudzanie tzn jem owoce,warzywa i piję dużo wody,przy tym ćwiczę na stepterze.proszę o waszą opinię i radę
Może powinnaś porządnie gryźć na taką ,,paćkę'' i malutkie kęsy? Zapewne jak jesz śniadanie, to w pośpiechu? Bo do pracy lub szkoły ;P

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

24 sie 2009 - 17:51:30

większość powiedziały moje poprzedniczki.
choć ja nie jestem pewna co do tej kolacji o 18.00, słyszałam, że kolację można jeść ok. 3 godzin przed snem z przewagą białka.
a głównie to : nie jeść słodyczy, a przynajmniej ograniczyć, pić wodę i herbaty (zielona, czerwona) soki i napoje gazowane lepiej unikać, biały chleb zmienić na razowy, jeść dużo owoców i warzyw, fast foody najlepiej wykluczyć całkowicie, choć czasem można, jeść 5-6 małych posiłków mniej więcej co 3 godziny i to by chyba było na tyle. ;DD

a ćwiczenia to słyszałam o Tamilee Webb, tłuszcz najlepiej spala się w czasie aerobów, które powinniśmy wykonywać przynajmniej te 20 minut i jest to np. skakanka rower biegi.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 paź 2009 - 13:07:41

dziewczyny jak to jest z robieniem brzuszkow?czy robiac ich 600 codziennie i wiecej pomoze mi to pozbyc sie zbednych kiologramow??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-16 13:12 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PŁYWANIE, PŁYWACZKI, BASEN - zbiorczy