Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:00:37

Cytat
effa22
Cytat
misiaQ
Cytat
polin
przepraszam że się podłączam pod wątek ale też mam problem z brzuchem.
ja dziewczyny mam takie pytanie... to prawda,gdy na wieczór nie zjem kolacji to rano mam fajny brzuszek-prawie taki jak bym chciała ale gdy zjem śniadanie (nawet jedną kanapkę) od razu mam większy brzuch.tak jakby rozsadza mi żołądek i puchnie brzuch.Dodam zaczęłam odchudzanie tzn jem owoce,warzywa i piję dużo wody,przy tym ćwiczę na stepterze.proszę o waszą opinię i radę


;/ wlasnie tak jest ;/
dlatego polecam na śniadanie owoce ,albo coś takiego, co syci ,ale nie rozsadza brzucha ;/

Polecam na śniadanie płatki NESTLE FITNES są rewelacyjne :) wystarczy zjeść jedną miseczkę płatków z mlekiem i jest się najedzonym :)

Nie kazdy, ja sie nie potrafie najesc owocami czy jakimis platkami, musze zjesc cos konkretnego, juz nie mowiac o tych nestle fitnes jak dla mnie sa ochydne, co do brzucha to cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc, wtedy nie trzeba sobie odmawiac jedzenia :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:02:18



sprobujceie

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:02:50

Cytat
madziat22
Polecam Aerobiczną 6 Weidera - wpisz w google ;)
Dla wytrwałych, ale na efekty długo czekać nie trzeba :D
jenyyy , robiłam ją 4 dni i przestałam ;d nie miałam już mocy, może dlatego, że ogólnie ciężko mnie zmusić do ćwiczeń :P

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:09:21

ja jestem na 4 dniu a6w bardzo polecam

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:09:41

Cytat
niemamnie
Cytat
madziat22
Polecam Aerobiczną 6 Weidera - wpisz w google ;)
Dla wytrwałych, ale na efekty długo czekać nie trzeba :D
jenyyy , robiłam ją 4 dni i przestałam ;d nie miałam już mocy, może dlatego, że ogólnie ciężko mnie zmusić do ćwiczeń :P

Bo do A6W trzeba sie przygotowac, nikt bez kondycji nie dalby rady tego skonczyc, a jesli juz to na odwal... a wiadomo ze nie o to w tym chodzi, wiec przed tymi cwiczeniami proponuje przez jakis czas robic po 100-300 brzuszkow dziennie, a kiedy juz nie bedzie nam to sprawialo zadnego problemu zaczac A6W

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:16:46

ja robie codziennie 150 normalnych brzuszkow i 150 skosnych na talie osy ;)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:21:59

ja np ograniczyłam jedzenie tzn jem wszystko nie zrezygnowałam całkiem ze słodyczy czy np ukochanych hod-dogów ale jem to bardzo żadko i w ciągu dnia na noc jem mało czasem jak leze juz i mnie tak ssie to zjem kilka orzechów albo plasterek wędliny itp. Poza tym woda ! dziewczyny jak wieczorem wypijecie ok 2 szklanek wody rano macie taki płaski brzuszek że aż miło. Ja swoją przygodę zaczęłam 18 marca ćwiczyłam i starałam sie zdrowo odżywiać po ok 2,5 miesiąca zrzuciłam prawie 10 kg :) aha a6w jest dla osób wytrwałych i tych które nie mają zbyt wielkiego nadmiary tłuszczu tego typu ćwiczenia rzeźbią mięśnia, wyrabiają je natomiast nie należy w ich gestii spalanie tłuszczu. dlatego a6w polecam osobom które po kilkutygodniowej serii ćwiczeń aerobowych typu rower stacjonarny terenowy, bieżnia, steper chcą uwydatnić swoje miesnie. W przeciwnym razie wasz brzuch bedzie wydawał sie wam większy gdyz zaczenicie powiększać masę mięśniowa a tłuszcz nadal bedzie je pokrywał :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 11:22:53

odstawienie chleba
zielona herbata lub yerba mate (jak ktoś lubi)
koktajl z soku z żurawiny z łyżeczką odtłuszczonego siemienia lnianego
parę serii brzuszków rano i wieczorem....

efekt gwarantowany... i sprawdzony osobiście

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 16:27:36

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-14 23:22 przez madziat22.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

10 sie 2009 - 11:48:50

Cytat
martinken
hej dziewczyny jesli był juz taki watek to przepraszam:) chciałabym wiedzieć jak mieć płaski brzuch mam 3 tygodnie na to zeby uzyskac jakikolwiek efekt nie chce miec deski tylko po prostu troszkę go zrzucić...

prosze pomózcie

A więc tak :
Jedz kolację najpóźniej do 18:00
Jedz śniadanie, ponieważ to podstawa dnia i dzięki niemu masz energię , zjedz owoce i warzywa , np. jabłko
Jeżeli masz czas i możliwość to idź na basen, na rolki lub ze znajomymi wybierz się na wycieczkę rowerową.
Odpoczywaj po każdym posiłku . A jeżeli najdzie Cię ochota na jakiś smakołyk to zjedz ko , ale z umiarem a potem poćwicz .
Nie pij napojów gazowanych , pij najlepiej wodę .
To moja rada :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

10 sie 2009 - 12:04:06

wcinaj ananasa :D

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

24 sie 2009 - 15:07:09

Cytat
polin
przepraszam że się podłączam pod wątek ale też mam problem z brzuchem.
ja dziewczyny mam takie pytanie... to prawda,gdy na wieczór nie zjem kolacji to rano mam fajny brzuszek-prawie taki jak bym chciała ale gdy zjem śniadanie (nawet jedną kanapkę) od razu mam większy brzuch.tak jakby rozsadza mi żołądek i puchnie brzuch.Dodam zaczęłam odchudzanie tzn jem owoce,warzywa i piję dużo wody,przy tym ćwiczę na stepterze.proszę o waszą opinię i radę
Może powinnaś porządnie gryźć na taką ,,paćkę'' i malutkie kęsy? Zapewne jak jesz śniadanie, to w pośpiechu? Bo do pracy lub szkoły ;P

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

24 sie 2009 - 17:51:30

większość powiedziały moje poprzedniczki.
choć ja nie jestem pewna co do tej kolacji o 18.00, słyszałam, że kolację można jeść ok. 3 godzin przed snem z przewagą białka.
a głównie to : nie jeść słodyczy, a przynajmniej ograniczyć, pić wodę i herbaty (zielona, czerwona) soki i napoje gazowane lepiej unikać, biały chleb zmienić na razowy, jeść dużo owoców i warzyw, fast foody najlepiej wykluczyć całkowicie, choć czasem można, jeść 5-6 małych posiłków mniej więcej co 3 godziny i to by chyba było na tyle. ;DD

a ćwiczenia to słyszałam o Tamilee Webb, tłuszcz najlepiej spala się w czasie aerobów, które powinniśmy wykonywać przynajmniej te 20 minut i jest to np. skakanka rower biegi.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 paź 2009 - 13:07:41

dziewczyny jak to jest z robieniem brzuszkow?czy robiac ich 600 codziennie i wiecej pomoze mi to pozbyc sie zbednych kiologramow??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-16 13:12 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PŁYWANIE, PŁYWACZKI, BASEN - zbiorczy