Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

44 minut temu

Biznes

48 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

15 lip 2009 - 21:47:17

hej dziewczyny jesli był juz taki watek to przepraszam:) chciałabym wiedziec jak mniec płaski brzucgh mam 3 tygodnie na to zeby uzyskac jakikolwiek efekt nie chce miec deski tylko po prostu troszke go zrzucic...

prosze pomózcie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 07:53 przez moderator.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 09:57:44

wpisz w google i tam ci wyjdzie duzo cwiczen na plaski brzuch . :-)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 09:59:52

najlepiej wieczorem nie jeść niz tak od 17, rano bd miala plaski bruzszek ;p

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:01:14

napewno jesc duzo blonnika bo to oczyszcza jelita i pomaga + cwiczenia wzmacnjajace miesnie

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:01:58

to prawda... jak nie bedziesz jesc na noc spadnie Ci brzuch w mgnieniu oka:))

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:02:35

brzuszki, pij duzo wody (najlepiej tej z blonnikiem, bo zapycha) :) nie jedz slodyczy i juz bedzie lepiej ;)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:08:36

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-14 23:24 przez madziat22.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:11:20

przepraszam że się podłączam pod wątek ale też mam problem z brzuchem.
ja dziewczyny mam takie pytanie... to prawda,gdy na wieczór nie zjem kolacji to rano mam fajny brzuszek-prawie taki jak bym chciała ale gdy zjem śniadanie (nawet jedną kanapkę) od razu mam większy brzuch.tak jakby rozsadza mi żołądek i puchnie brzuch.Dodam zaczęłam odchudzanie tzn jem owoce,warzywa i piję dużo wody,przy tym ćwiczę na stepterze.proszę o waszą opinię i radę

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:12:57

Cytat
polin
przepraszam że się podłączam pod wątek ale też mam problem z brzuchem.
ja dziewczyny mam takie pytanie... to prawda,gdy na wieczór nie zjem kolacji to rano mam fajny brzuszek-prawie taki jak bym chciała ale gdy zjem śniadanie (nawet jedną kanapkę) od razu mam większy brzuch.tak jakby rozsadza mi żołądek i puchnie brzuch.Dodam zaczęłam odchudzanie tzn jem owoce,warzywa i piję dużo wody,przy tym ćwiczę na stepterze.proszę o waszą opinię i radę


;/ wlasnie tak jest ;/
dlatego polecam na śniadanie owoce ,albo coś takiego, co syci ,ale nie rozsadza brzucha ;/

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:23:00

Cytat
misiaQ
Cytat
polin
przepraszam że się podłączam pod wątek ale też mam problem z brzuchem.
ja dziewczyny mam takie pytanie... to prawda,gdy na wieczór nie zjem kolacji to rano mam fajny brzuszek-prawie taki jak bym chciała ale gdy zjem śniadanie (nawet jedną kanapkę) od razu mam większy brzuch.tak jakby rozsadza mi żołądek i puchnie brzuch.Dodam zaczęłam odchudzanie tzn jem owoce,warzywa i piję dużo wody,przy tym ćwiczę na stepterze.proszę o waszą opinię i radę


;/ wlasnie tak jest ;/
dlatego polecam na śniadanie owoce ,albo coś takiego, co syci ,ale nie rozsadza brzucha ;/

Polecam na śniadanie płatki NESTLE FITNES są rewelacyjne :) wystarczy zjeść jedną miseczkę płatków z mlekiem i jest się najedzonym :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:23:20

wiem wiem ale zaczyna mnie to powoli martwić...bo naprawdę mogę nie zjeść praktycznie nic..JEDNA kromka żytniego chleba z sałatą,pomidorem i np szczypiorek i od razu rozsadza mnie jakbym była w ciąży (moja sistra cioteczna jest w 3 miesiącu i po takiej kanapce wyglądam prawie jak ona) :/ już nie wiem co robić...zauważyłam że czego bym nie zjadła rano rozsadza mnie.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:48:06

idz do lekarza bo moze masz nadkwasote ktora powoduje nieprzyjemne wzdecia . szczypiorek czy mleko nie radze bo to oba produkty powodujace wzdecia

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:52:45

chyba tak zrobie...

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:56:15

przede wszystkim trzeba jeść baardzo mało węglowodanów i tłuszczów, dużo błonnika by spalić tłuszczyk z dopiero można wprowadzić dużo ćwiczeń by wyrzeźbić mięśnie ;]

zweryfikowana
Posty: 587
Ostrzeżenia: 1/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:58:17

jesc owoce , warzywa, nie jesc pozno kolacji , pic wode niegazowana. zalezy tez czy masz trudnosci ze zgubieniem waleczkow czy kilogramow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PŁYWANIE, PŁYWACZKI, BASEN - zbiorczy