Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej:)
Mam takie małe marzenie....nauczyć sie choć trochę tanca brzucha,ruchu bioder itp ale nie nadaje sie zbytnio...
stad moje pytanie czy jest sens zeby się zapisywała jeśli:
nie umiem nawet hula-hop kręcić na biodrach
jestem słaba z tańca(naprawdę beztalenicie do potęgi)
mam b. mały biust(dosłownie rozmiar zero),brzuch-zebra na wierzchu(to nie jest fajne,nie mogę przytyć:()-czytałam,że preferowane dziewczyny sa o pełnych kształtach-biust itp zeby miały czym ruszać bo ja nie mam czym:/
dlatego zapisać sie? co sadzicie? chodzicie na takie zajecia? polecacie ? Pozdrawiam i czekam na opinie!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 15:48 przez tyska0306.

kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

jak się nie zapiszesz, to się nie przekonasz, czy się nadajesz.

Spróbuj. Co Ci szkodzi? Może będzie fajnie.
Ja nie chciałam się zapisać do szkolnej drużyny cheerleaderek, bo czułam się za gruba, a potem namówiła mnie koleżanka, bo nie chciała iść sama. Efekt - ona zrezygnowała, a ja świetnie się bawiłam, tańczyłam do końca szkoły i trochę schudłam :p

ok dzieki ktos jeszcze?

ja chodze i naprawde to jak wygladasz w tym tancu nie ma znaczenia
głownie chodzi o to by pokochac swoje ciało i je zaakceptowac

skoro to twoje marzenie to je spełnij!
to prawda ze tb tancza kobiety nawet z nadwagą i to nie dlatego ze maja predyspozycje a dlatego zeby poczuc sie bardziej kobieco i jak pisalam wczesniej na nowo pokochac swoje ciało



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 18:03 przez mycherry.

Spróbuj :) Warto spełniać swoje marzenia.

Cytat
jolieetolie
kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

jak się nie zapiszesz, to się nie przekonasz, czy się nadajesz.

Jeśli masz chęć, to spróbuj :) Wyglądem się nie przejmuj, przecież wcale nie musisz być profesjonalną tancerką, która będzie występowała przed publicznością, tylko chcesz to robić dla siebie. Poza tym wygląd chyba wcale nie ma takiego znaczenia, są tancerki chude, normalne, grube, wysokie, niskie, biuściaste i płaskie. Najważniejsze, że robią to, co lubią :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty na fitness