Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

garb-co zrobić?poomozecie?

05 lis 2012 - 19:52:29

Mam taki problem z plecami....otóż rośnie mi coraz wiekszy garb,ogólnie jestwem bardzo krzywa jak to mówia wygieta jak paragraf...tam gdzie kregosłup ma byc prosty mój jest wygiety a tam gdzie wygięty to idealnie prosty(skolioza bocczna). Nie wiem co robić...macie jakies sposoby na to by sie nie garbic???...jak sie wyprostuje na 2 min to zaraz mnie plecy bolą:/duzo siedze przed komputerem(praca zwiazana z projektami po 7 h dziennie na laptopie):/ jaką pozycje najlepiej przybrać? siedzieć czy lezec?

garb-co zrobić?poomozecie?

05 lis 2012 - 19:53:39

ćwiczyć

garb-co zrobić?poomozecie?

05 lis 2012 - 19:53:53

kiedyś koleżance zaje..... pajączka ;D

skutecznie sygnalizował kiedy zaczynałam się pochylać,

garb-co zrobić?poomozecie?

05 lis 2012 - 19:55:46

pierwsza myśl: pajączek :-) hehehe :-)

garb-co zrobić?poomozecie?

05 lis 2012 - 19:56:13

moze zgłoś sie do lekarza

garb-co zrobić?poomozecie?

05 lis 2012 - 19:56:26

Własnie najgorsze jest to ze jak sie wyprostuje to mi sprawia mega ból po 2 minutach siedzenia prosto....to samo jak połoze sbie zeszyt na głowę...nawet minutty nie wytrzymam bo juz okropnie rwie i boli...

garb-co zrobić?poomozecie?

05 lis 2012 - 19:58:44

Do lekarza !

garb-co zrobić?poomozecie?

05 lis 2012 - 19:59:01

Najlepiej jest wzmicnic plecy poprzez regularne! cwiczenia:) Mialam dokłądnie taki sam problem, coiagle sie garbilam a przed kompem siedze bardzo duzo, zaczelam chodzic na m,asaze bo jak sie tylko wyprostowalam od razu mnie bolaly plecy. Pani od masazu zaproponowala mi taka ggimnatyske korekcyjna i to pomaga. Pewnie juz nigdy nie bede idealeni wyprostowana, ale znajomi zauwalzuli zmiany:):)

garb-co zrobić?poomozecie?

21 lis 2012 - 11:33:53

Ćwiczenia to najlepsza metoda - praca przy kompie bardzo łatwo powoduje powstawanie garba...

garb-co zrobić?poomozecie?

21 lis 2012 - 11:38:54

ja też mam potężną skoliozę prawostronną w dwóch miejscach. Na szczęście garba nie mam i JESZCZE nic mnie nie boli, ale w najbliższym czasie na pewno będą mnie prostować chirurgicznie... Korzystasz oczywiście regularnie z poradni ortopedycznej? Tam będą wiedzieli jak Ci pomóc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak dobrać narty