Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy wy też tak macie? Nie wiedziałam, gdzie watek umiescić.
Uwielbiam pstrykać palcami, kręgosłupem.. :D ;P
Może jestem dziwna ^^

Przestałabyś lubić przebywając w pobliżu mych kolan ;p

To mogłabyś podać sobie rękę z moim mężem, od strzela szyją i kręgosłupem, a mnie aż skręca jak to słyszę! Ja czasem 'strzelam' palcami, ale zauważyłam, że już dawno tego nie robiłam ;)

Ja też lubię strzelać kosteczkami, ale nie znoszę tego dźwięku jak strzela ktoś inny :D

Ja nie znoszę jak mi kolana strzelają,bo strzelają wtedy jak mnie bolą,a że bolą często to i często strzelają.

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mam tak. Nienawidzę tego dźwięku. Poza tym pamiętam słowa mojej wychowawczyni z gimnazjum, która powtarzała nam, że to niezdrowe. Nie wiem czy to prawda, ale dzięki temu nie kusiło mnie nigdy, żeby spróbować.

ja nienawidze kiedy ktos strzela palcami, ale czesto prosze chłopaka żeby mnie mocno ścisnał żeby mi chrupneło w kregosłupie :D

Uwielbiam, najbardziej karkiem i kręgosłupem. Mmmm :)

wlaśnei strzelam sobie łopatkami ;p
To uzależnia :D

Ja nie umiem strzelać,jest mi obojętne gdy ktoś tak robi ale moja koleżanka nie znosi tego dźwięku :D

mi tylko kolana strzelają.. za każdym razem jak przykucnę a czasem nawet jeśli wstaje z krzesła ;P

Ale dźwięk strzelających palców naprawde źle na mnie wpływa ;D

ja na rękach, to jest uzależnienie i zawsz emnie to dopada w Kosciele!

Cytat
sethesa
Ja też lubię strzelać kosteczkami, ale nie znoszę tego dźwięku jak strzela ktoś inny :D

ja mam tak samo .

Cytat
LatoNaKombajnie
Nie mam tak. Nienawidzę tego dźwięku. Poza tym pamiętam słowa mojej wychowawczyni z gimnazjum, która powtarzała nam, że to niezdrowe. Nie wiem czy to prawda, ale dzięki temu nie kusiło mnie nigdy, żeby spróbować.

Gdybym ja tak słuchała rad moich nauczycieli.. eh.. :P :))

wyświetla się w panelu po prawo tylko: lubię, gdy strzela mi w k... - bałam się, że to wątek jakiegoś pana, kolejnego zboka tutaj

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

garb-co zrobić?poomozecie?