Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stepper - zbiorczy

10 paź 2010 - 11:28:23

ja mam zwykły góra dół z kolumną i licznikiem magnetycznym chcę sprzedać za 80 + przesyłka ;)

stepper - zbiorczy

10 paź 2010 - 11:32:00

nie mam pojecia

stepper - zbiorczy

10 paź 2010 - 11:33:13

moja Mamuśka dzień w dzień stepperuje :D

stepper - zbiorczy

15 paź 2010 - 12:19:07

Szkoda czasu i kasy na stepper,polecam bieżnie,sama kupiłam sobie kilka miesięcy temu i efekty są !codziennie chodze szybko przez 1h w tempie 60,lub 62 tłuszcz zniknął,pupa jest ok i samopoczucie rewelacyjne!

stepper - zbiorczy

16 paź 2009 - 12:24:46

Czy ktoras z Was probowala cwiczyc na domowym steperze??
Jakie zauwazylyscie efekty, o ile byly?:)
Zastanawiem sie nad kupnem i nie wiem czy kupowac...



stepper - zbiorczy

16 paź 2009 - 12:31:14

zależy do czego ;)
ja gdybym miała wybierać, wolałabym skakankę ;)

stepper - zbiorczy

16 paź 2009 - 12:31:43

mi sie wydaje, ze jak ktos chce wyszczuplic nogi to nie powinien tego uzywać, bo od tego typu cwiczen tkanka mięśniowa tylko sie zwiękasza, nogi zamiast byc szczuplejsze,smuklejsze, robią sie masywniejsze... nie znam sie na tym, ale tak mi sie jakos wydaje... tak samo jazda na rowerze- na skutek czestego jeżdżeni łydki umięśnione- prawie jak u faceta...

stepper - zbiorczy

16 paź 2009 - 12:39:17

a bawił się ktoś / ćwiczył na trampolinie? Bardzo chciałam ją dostać pod choinkę, ale tyle co się na słuchałam, że to nie jest dobry pomysł, tym bardziej mieć w mieszkaniu, to zrezygnowałam :(
Ma ktoś swoją własną, zeby sie wypowiedzieć?

stepper - zbiorczy

16 paź 2009 - 12:39:56

Cytat
xxerdbeerexx
mi sie wydaje, ze jak ktos chce wyszczuplic nogi to nie powinien tego uzywać, bo od tego typu cwiczen tkanka mięśniowa tylko sie zwiękasza, nogi zamiast byc szczuplejsze,smuklejsze, robią sie masywniejsze... nie znam sie na tym, ale tak mi sie jakos wydaje... tak samo jazda na rowerze- na skutek czestego jeżdżeni łydki umięśnione- prawie jak u faceta...

Co do roweru...jezdze na rowerze juz od 3 lat codziennie do pracy i spowrotem, a lydek nie mam umiesnionych jak u faceta:) i ile razy ubiore sukienke, co zdarza sie ostatnio bardzo rzadko, to kazdy mi mowi, czemu czesciej ich nie pokazuje:)

Choc teraz jak je dotykam to rzecywiscie sa twarde hehe

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

stepper - zbiorczy

16 paź 2009 - 12:59:14

ja ma stepper, ćwiczę już od dwóch lat.
to że nogi robią się masywniejsze to bzdura.
stepperek świetnie rzeźbi nie tylko nogi ale i pupę, pracują też mięśnie brzucha.
i kondycję można sobie wyrobić.
na początek polecam zrobić sobie 100 'schodków' w tempie normalnego wchodzenia po schodach, rano i wieczorem.
na następny dzień tak samo. potem jeden dzień przerwy aby nie przesilić mięśni.

stepper - zbiorczy

16 paź 2009 - 13:00:59

Dzieki, coraz bardziej jestem przekonana, ze musze go kupic:)
A teraz ja ile poswiecasz czasu na steperze dziennie??
ile czekalas na rezultaty?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

stepper - zbiorczy

16 paź 2009 - 13:08:45

teraz robię rano po 200 i wieczorem po około 1500 schodków. to mi wystarcza w zupełności.
200 w moim tempie to około 5 minut.
po tygodniu były już widoczne efekty.

stepper - zbiorczy

16 paź 2009 - 13:11:43

WOW:P

No zobaczymy jak to bedzie u mnie:)
Napisze jak tylko go kupie!

stepper - zbiorczy

18 cze 2010 - 21:01:40

Dziewczyny zamierzam kupic sobie stepper, powiedzcie jak uzywalyscie czy sa fajne efekty i ile musialyscie cwiczyc dziennie zeby cos bylo widac??:)

Cytat
anies00
Ja kupiłam stepper skrętny na all z wysyłką za 100zł. Czy jakieś efekty są- nie wiem:P Mam go od lutego ale raz ćwiczyłam częściej a raz prawie wcale. W dodatku jem normalnie, więc raczej mi nie pomogło. Jednak moja znajoma ćwiczyła codziennie do tego dieta i schudła baaardzo dużo, była dosyć otyła, teraz jest super laską:)

Oooo to tanio Cie wyszlo z wysylka, jak ja szukalam to minimum 120 zl i to nieskretny... Mozes podac mi nicka sprzedawcy, chyba ze akurat udalo Cie na promocji jakies:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-18 21:06 przez didi110.

stepper - zbiorczy

18 cze 2010 - 21:01:35

Ja kupiłam stepper skrętny na all z wysyłką za 100zł. Czy jakieś efekty są- nie wiem:P Mam go od lutego ale raz ćwiczyłam częściej a raz prawie wcale. W dodatku jem normalnie, więc raczej mi nie pomogło. Jednak moja znajoma ćwiczyła codziennie do tego dieta i schudła baaardzo dużo, była dosyć otyła, teraz jest super laską:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZUMBA fitness