Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 15 16 -->

stepper - zbiorczy

19 wrz 2011 - 11:28:54

na odchudzanie to nie za dobry pomysł - na rzeźbę ud i tyłka jak najbardziej :)
tylko strasznie obciąża kolana, przynajmniej moje

stepper - zbiorczy

19 wrz 2011 - 11:30:03

mi się steper kojarzy troche z badziewiem-juz lepszy jest rowerek stacjonarny,ale przy jednym i drugim urzadzeniu trzeba mieć silną wole do ćwiczeń,bo jeśli to tylko chwilowa zachcianka to szkoda kasy-lepiej połazić na siłownie:)

stepper - zbiorczy

19 wrz 2011 - 11:30:28

wlasnie! steper jest raczej na rzezbe, chyba ze bedziesz cwiczyn na malym obciazeniu ale to zadna przyjemnosc

stepper - zbiorczy

19 wrz 2011 - 11:35:28

U mnie stepper stoi zakurzony już od dłuższego czasu. Gdy został zakupiony (tuz przed moją studniówką) śmigałam na nim jak szalona. Nie wiem czy dzięki niemu, czy dzięki drastycznemu MŻ, które stosowałam ale schudłam wtedy jakieś 4 kg w 2 tygodnie (które w ciągu tygodnia wróciły na swoje miejsce:D). Ja osobiście już bym nie kupiła ponownie steppera- rowerek wydaje mi się ciekawszą opcją:d

stepper - zbiorczy

20 wrz 2011 - 09:21:55

Stepper fajna sprawa,ale dobry dla kogoś kto ma dużo "samozaparcia" Zeby ćwiczenia byłby efektywne na pewno trzeba przynajmniej 30 min dziennie poświęcić.
Dlatego nie wiem czy nie lepiej kase przeznaczyć na karnet na siłke.

stepper - zbiorczy

20 wrz 2011 - 09:23:02

idź lepiej na zajęcia aerobiku

stepper - zbiorczy

21 wrz 2011 - 13:15:13

tez mialam stepper i tez lezal... ale ostatnio kobitka na wfie kazala nam na taki niski murek jak schody energicznie wchodzic i schodzic na cztery,ponoc dziala tak samo:)

stepper - zbiorczy

09 lis 2011 - 19:45:31

No ja właśnie stepper mam i ćwiczyłam przez jakiś czas po 40min a teraz stoi u mnie i chciałabym to sprzedać,więc jak ktoś by chciał kupić to śmiało.Bo mam w planach kupić sobie inne urządzenie ;)

stepper - zbiorczy

08 lis 2011 - 09:24:58

kupie w dobrym stanie steper kto ma na sprzedaż ??



stepper - zbiorczy

08 lis 2011 - 09:31:45

A ja rowerek treningowy!!!

stepper - zbiorczy

08 lis 2011 - 11:15:37

a może ktoś jeszcze ??

stepper - zbiorczy

01 lis 2011 - 16:46:26

Hej. dziewczyny potrzebuję waszej pomocy.
zostało mi trochę nadprogramowych kg po ciąży. już 2,5 miesiąca po cc i zamierzam wziąc się za siebie. Tak z 7kg muszę zrzucić.
i tu mam pytanie. ma któraś z was stepper? dużo czytałam w sieci o nim i większość to pozytywne opinie.
wiem, że same ćwiczenia nie starczą. mniej jem piję zieloną herbatkę. i ten stepper wszedł mi do głowy.
biegać po dworku nie mam kiedy ze wzg. na małe dzieciątko. a myślę, że trym urządzeniem pomogę sobie wrócić do dawnej figury.
dziewczyny powiedzcie co myślicie o tym steperze.
dziękuję.

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

stepper - zbiorczy

07 lis 2011 - 11:47:08

Stepper moim zdaniem to słaby pomysł, on bardziej wzmacnia mięśnie, niż spala tłuszcz. Skoro możesz ćwiczyć jedynie w domu, to polecam skakankę, taki sprzęcik kosztuje 20-40 złotych, a jest dużo bardziej wydajny. Co do odżywiania, to nie wystarczy mniej jeść, ważne jest ile razy jeść w ciągu dnia i co jeść. Polecam zwrócić na to uwagę.

stepper - zbiorczy

07 lis 2011 - 11:54:18

Będziesz miała mega umięśnione nogi

stepper - zbiorczy

01 gru 2011 - 15:20:56

jaki stepper wybrać eliptyczny LTT czy hydrauliczny Shape ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??