Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

stepper - zbiorczy

08 lut 2017 - 00:13:09

Właśnie kilka dni temu dostałam używany stepper, z którym poprzedni właściciel nic nie robił. Co prawda wyświetlacz nie działa i jeśli kiedyś można było regulować opór, to tej funkcji też już nie ma (chodzi tak umiarkowanie ciężko, więc jak dla mnie ok), ale generalnie jest sprawny. Te dwa razy jak weszłam zdecydowanie czułam pracę mięśni i póki co planuję kontynuować ćwiczenia - co z tego wyjdzie zobaczymy :) Efektów póki co nie mogę niestety ocenić.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

stepper - zbiorczy

05 kwi 2017 - 22:20:35

ja mam i uwazam to za swietny wynalazek, po tygodniu zaczełam na spokojnie spalać 250kalorii po dwa razy dziennie około 3 razy w tyg najbardziej zauwazyłam ze wyrobiły sie posladki moze nie schudłam (cwicze ponad miesiac) ale jem nie zdrowo np a waga trzyma sie ta sama aa mam tendencję do tycia niestety wiec ogolnie super w połaczeniu z dietą mysle ze uzywając 3/4 razy w tyg spalając 400/600 kalorii mozna ładnie schudnąć

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

stepper - zbiorczy

27 kwi 2018 - 16:40:55

Ja się niestety niezbyt na tym znam... Dlatgeo też nie będę w stanie pomóc...

stepper - zbiorczy

02 paź 2018 - 11:15:08

ukłony wszystkim!

stepper - zbiorczy

25 paź 2018 - 08:55:33

Ja zamiast steppera mam taki sprzęt do ćwiczeń https://www.tvokazje.pl/sport-i-zdrowie/2316-sprzet-do-cwiczen-fitness-twist-shape.html. Zastanawiałam się między twisterem, a stepperem i padło na to :) Po miesiącu użytkowania 3 razy w tygodniu mogę powiedzieć, że są efekty. Dołączyłam do tego zdrową dietę, bo jak już zaczynam ćwiczyć, to czemu nie zadbać o siebie kompleksowo. Myślę, że 3 razy w tygodniu jest optymalnie, bo jest dość wymagający trening dla początkujących :) Ale talię świetnie wysmukla!

stepper - zbiorczy

24 mar 2022 - 01:30:06

ja kupiłam i używam regularnie, dla mnie to super forma rozgrzewki

stepper - zbiorczy

22 gru 2023 - 10:41:34

Z takich bardzo dobrych połączeń ceny i jakości to polecam - https://hop-sport.pl/steppery/
Wydawanie większych kwot chyba nie ma sensu, bo tutaj połączenie ceny i marki jest sensowne.
Oczywiście do tego wszystkiego trzeba podejść rozsądnie.
Każdemu może odpowiadać coś innego, ale tutaj raczej nie ma się czego czepić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drążek dla dziewczyny