Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Dobry psycholog

23 minut temu

Druk ścienny

31 minut temu

Nowy samochód

51 minut temu

Montaż Klimatyzacji

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stepper - zbiorczy

22 sie 2012 - 20:40:04

hej mam steper skrętny, i powiem niedowiarkom że są efekty i to rewelacyjne. ćwiczyłam na początku po 30 minut dziennie 4 razy w tygodniu a później zdecydowałam się na godzinę i potrafiłam spalić nawet 600-650 kal. po dwóch tygodniach treningu ubyło 2 cm w udach. polecam bardzo

stepper - zbiorczy

19 paź 2012 - 11:31:09

Witam, w zeszłym roku również na starociach na giełdzie kupiłam za grosze steeper. Zaczełam od 20 minut potem doszłam do godziny dziennie aż pod po du... leciał ale po 3 miesiącach 10 kg mniej . Niestety zaniechałam czwiczeń steperek kurzem zarasta a przybrałam znowu 6 kg. Trzeba przeprosić maleństwo i znowu trochę się pomęczyć.

stepper - zbiorczy

03 sty 2013 - 11:42:29

Kupiłam stepper przez internet używany i jestem bardzo zadowolona:) Oczywiście wyniki w odchudzaniu to jest inna sprawa bo dużo zależy od diety i ogólnej aktywności fizycznej ale dla mnie stepper to fajna sprawa, działa na nogi, pośladki i brzuszek(mam skrętny) ale trzeba się trochę namęczyć bo takie 15 minutowe chodzenie to efektów nie przyniesie ale myślę że przy regularnym ćwiczeniu i diecie po miesiącu-półtora będą efekty:)

stepper - zbiorczy

08 sty 2013 - 13:52:35

sam stepper nic nie da..
mam stepperek i ćwiczę na nim 3 razy w tygodniu po godzinie..
jest to bardzo nuuuudne.. ale wystarczy wejść na niego w trakcie trwania jakiegoś ulubionego programu w tv, czy coś..
ale jeśli chcę się zgubić brzuszek to do tego potrzeba jeszcze robić brzuszku zwykłe i skośne.. albo 6 weidera.. co baaaardzo polecam.. sama robiłam.. no potrzeba wysiłku wielkiego.. ale opłaca się :) po kilku dniach brzuch już był inny..
no, a też dobrym wyjściem jest rowerek treningowy zimą, latem zwykły rower.. tyle, że mój rowerek treningowy stoi w piwnicy, bo za dużo miejsca zajmuje.. jedynie czasem zejdę sobie na nim poćwiczyć..

stepper - zbiorczy

17 lut 2013 - 13:44:44

Witam mam do was drogie panie pytanie dotyczące ćwiczenia na steperze . Wczoraj sobie go zamówiłam ponieważ postanowiłam coś ze sobą zrobić . Mam dość spory celulit na nogach i pośladkach po za tym przytyło mi sie troche. Czy ćwiczycie na steperze albo ćwiczyłyście ? Czy schudłyście albo celulit się zminiejszył ? Czekam na wasze opinie i z góry dziękuje .

stepper - zbiorczy

17 lut 2013 - 13:46:10

ćwiczę nieregularnie i mało stąd u mnie brak efektów.

stepper - zbiorczy

17 lut 2013 - 13:48:49

mam nadzieje ze bede miala na tyle sliną wole ze bede ćwiczyć chociaż 3 razy w tygodniu .

stepper - zbiorczy

20 lut 2013 - 11:39:19

sama jestem ciekawa :D moje nogi nie wygladaja za specjalnie :D

stepper - zbiorczy

20 lut 2013 - 11:45:09

no to może ja ;)
od ok miesiąca (kilka razy sobie odpuściłam) ćwiczę na stepperku 5 x w tyg po 1 - 1,5 h (przed tv ten czas leci jak szalony - a tym bardziej przy kanałach muzycznych ;)) jak już nie mam siły po pracy to wskakuję na niego chociaż na 30 minut
efekty :
-zmniejszył mi się cellulit (i to duuuużo)
-pupa nieco się podniosła
-nogi stały się smuklejsze
-no i pupa i uda są jędrniejsze (nie jest to jakaś kosmiczna różnica bo tak jak mówię kilka razy sobie odpuściłam)
ALE EFEKTY SĄ I TAK WIDOCZNE ;) no jak już facet mówi że coś się zmieniło to coś musi być na rzeczy ;)

stepper - zbiorczy

20 lut 2013 - 11:56:57

dla mnie stepperek jest zbyt nudny, bardziej wole ćwiczenia na orbitrek'u :)


stepper - zbiorczy

20 lut 2013 - 20:25:52

Już mam swój steperek . Ćwiczyłam dzis tylko 15 min ponieważ wiecej nie dałam rady bo byłam już dziś na basenie . Mam nadzije że jutro wytrzymam 20 minut

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

stepper - zbiorczy

08 mar 2013 - 14:57:23

Ja ćwiczyłam regularnie na stepperze na siłowni, ale teraz zamierzam taki w wersji mini sprawić sobie do domu. A efekty? Oczywiście że są tylko trzeba ćwiczyć więcej niż 30 minut i to regularnie kilka razy w tygodniu.

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 12:42:14

Dziewczyny czy któraś z Was ćwiczy na stepperze? Czy da się ujędrnić trochę uda i zlikwidować cellulit ćwicząc na tym urządzeniu???;) I ile dziennie robicie?

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 12:44:02

ja 30 min, od niedawna wiec jakiejs drastycznej poprawy nie mam;)

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 12:45:46

ło matko tyle kasy wydawać. lepiej już pobiegać. Nie dosc ze za darmo to jeszcze efekty jakie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przy jakich cwiczeniahc najwięcje mozna wypocić ?