Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stepper - zbiorczy

22 sie 2012 - 20:40:04

hej mam steper skrętny, i powiem niedowiarkom że są efekty i to rewelacyjne. ćwiczyłam na początku po 30 minut dziennie 4 razy w tygodniu a później zdecydowałam się na godzinę i potrafiłam spalić nawet 600-650 kal. po dwóch tygodniach treningu ubyło 2 cm w udach. polecam bardzo

stepper - zbiorczy

19 paź 2012 - 11:31:09

Witam, w zeszłym roku również na starociach na giełdzie kupiłam za grosze steeper. Zaczełam od 20 minut potem doszłam do godziny dziennie aż pod po du... leciał ale po 3 miesiącach 10 kg mniej . Niestety zaniechałam czwiczeń steperek kurzem zarasta a przybrałam znowu 6 kg. Trzeba przeprosić maleństwo i znowu trochę się pomęczyć.

stepper - zbiorczy

03 sty 2013 - 11:42:29

Kupiłam stepper przez internet używany i jestem bardzo zadowolona:) Oczywiście wyniki w odchudzaniu to jest inna sprawa bo dużo zależy od diety i ogólnej aktywności fizycznej ale dla mnie stepper to fajna sprawa, działa na nogi, pośladki i brzuszek(mam skrętny) ale trzeba się trochę namęczyć bo takie 15 minutowe chodzenie to efektów nie przyniesie ale myślę że przy regularnym ćwiczeniu i diecie po miesiącu-półtora będą efekty:)

stepper - zbiorczy

08 sty 2013 - 13:52:35

sam stepper nic nie da..
mam stepperek i ćwiczę na nim 3 razy w tygodniu po godzinie..
jest to bardzo nuuuudne.. ale wystarczy wejść na niego w trakcie trwania jakiegoś ulubionego programu w tv, czy coś..
ale jeśli chcę się zgubić brzuszek to do tego potrzeba jeszcze robić brzuszku zwykłe i skośne.. albo 6 weidera.. co baaaardzo polecam.. sama robiłam.. no potrzeba wysiłku wielkiego.. ale opłaca się :) po kilku dniach brzuch już był inny..
no, a też dobrym wyjściem jest rowerek treningowy zimą, latem zwykły rower.. tyle, że mój rowerek treningowy stoi w piwnicy, bo za dużo miejsca zajmuje.. jedynie czasem zejdę sobie na nim poćwiczyć..

stepper - zbiorczy

17 lut 2013 - 13:44:44

Witam mam do was drogie panie pytanie dotyczące ćwiczenia na steperze . Wczoraj sobie go zamówiłam ponieważ postanowiłam coś ze sobą zrobić . Mam dość spory celulit na nogach i pośladkach po za tym przytyło mi sie troche. Czy ćwiczycie na steperze albo ćwiczyłyście ? Czy schudłyście albo celulit się zminiejszył ? Czekam na wasze opinie i z góry dziękuje .

stepper - zbiorczy

17 lut 2013 - 13:46:10

ćwiczę nieregularnie i mało stąd u mnie brak efektów.

stepper - zbiorczy

17 lut 2013 - 13:48:49

mam nadzieje ze bede miala na tyle sliną wole ze bede ćwiczyć chociaż 3 razy w tygodniu .

stepper - zbiorczy

20 lut 2013 - 11:39:19

sama jestem ciekawa :D moje nogi nie wygladaja za specjalnie :D

stepper - zbiorczy

20 lut 2013 - 11:45:09

no to może ja ;)
od ok miesiąca (kilka razy sobie odpuściłam) ćwiczę na stepperku 5 x w tyg po 1 - 1,5 h (przed tv ten czas leci jak szalony - a tym bardziej przy kanałach muzycznych ;)) jak już nie mam siły po pracy to wskakuję na niego chociaż na 30 minut
efekty :
-zmniejszył mi się cellulit (i to duuuużo)
-pupa nieco się podniosła
-nogi stały się smuklejsze
-no i pupa i uda są jędrniejsze (nie jest to jakaś kosmiczna różnica bo tak jak mówię kilka razy sobie odpuściłam)
ALE EFEKTY SĄ I TAK WIDOCZNE ;) no jak już facet mówi że coś się zmieniło to coś musi być na rzeczy ;)

stepper - zbiorczy

20 lut 2013 - 11:56:57

dla mnie stepperek jest zbyt nudny, bardziej wole ćwiczenia na orbitrek'u :)


stepper - zbiorczy

20 lut 2013 - 20:25:52

Już mam swój steperek . Ćwiczyłam dzis tylko 15 min ponieważ wiecej nie dałam rady bo byłam już dziś na basenie . Mam nadzije że jutro wytrzymam 20 minut

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

stepper - zbiorczy

08 mar 2013 - 14:57:23

Ja ćwiczyłam regularnie na stepperze na siłowni, ale teraz zamierzam taki w wersji mini sprawić sobie do domu. A efekty? Oczywiście że są tylko trzeba ćwiczyć więcej niż 30 minut i to regularnie kilka razy w tygodniu.

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 12:42:14

Dziewczyny czy któraś z Was ćwiczy na stepperze? Czy da się ujędrnić trochę uda i zlikwidować cellulit ćwicząc na tym urządzeniu???;) I ile dziennie robicie?

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 12:44:02

ja 30 min, od niedawna wiec jakiejs drastycznej poprawy nie mam;)

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 12:45:46

ło matko tyle kasy wydawać. lepiej już pobiegać. Nie dosc ze za darmo to jeszcze efekty jakie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przy jakich cwiczeniahc najwięcje mozna wypocić ?