Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 15:05:51

steper strasznie obciąza kolana

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 15:09:24

polecam bieżnię ,steper mnie nudził

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 15:11:00

ja mam i uwielbiam go:P u mnie efekt był po ok.2 tygodniach:D

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 15:14:34

wlaśnie pożyczyłam od koleżanki bo wyjechała na miesiąc więc nie jest jej teraz potrzebny.Powiem wam że ćwiczę od 3 dni po 15 minut i czuję....zakwasy hahaha :D czyli coś zaczyna się dziać.Ja mam tzn ten pożyczony jest większy niż jednej z szafiarek.

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 15:15:34

Cytat
JaMaica377
ja mam i uwielbiam go:P u mnie efekt był po ok.2 tygodniach:D

a jakie te efekty,bo jestem ciekawa?

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 15:19:54

ja mam taki zwykły, najzwyklejszy. zgrabnieją nogi zwłaszcza uda i podobno pośladki ale u siebie nie zauważyłam:(:p

stepper - zbiorczy

12 lip 2009 - 10:07:24

1trzeba duzo cwiczyc najlepiej między 16-a 18 ja wtedy oglądałam seriale codziennie i było rezultaty

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

stepper - zbiorczy

24 cze 2010 - 10:46:58

Ćwiczenia na stepperze jak najbardziej poprawiają wygląd szczególnie dolnych partii ciała, ale można tez na takim sprzęcie wykonywać ćwiczenia, które będą kształtowały górne partie. Ja jakiś czas temu chodziłam na fitness, a tam bardzo często korzysta się z takiego urządzenia. Niestety nie czas mi nie pozwalał, żeby dalej chodzić, więc kupiłam sobie taki stepper na hellhound.pl i zaczęłam ćwiczyć w domu, wtedy, kiedy znalazłam tylko wolną chwilę. Naprawdę to dużo daje.

stepper - zbiorczy

24 cze 2010 - 10:48:56

ja mam juz trzeci. Dwa poprzednie zamęczyłam i się zepsuły.
Efekty są widoczne , tylko trzeba regularnie cwiczyć (3-4) razy w tygodniu minimum po 40 minut. Nie licz na cidowne efekty typu 10 kilo mniej.

stepper - zbiorczy

24 cze 2010 - 10:49:29

jasne ze stepper daje efekty, ale trzeba na nim cwiczyc... zalezy ile sie cwiczy jak czesto.. tez zamierzam kupic i nie odwioda mnie opinie innych, ktorym sie cwiczyc na tym nie chcialo.... tez sie tego obawiam ze mi sie znudzi, ale moze jednak zmotywuje sie:)

stepper - zbiorczy

29 cze 2010 - 19:18:17

jesli ktoras z was chcialaby kupic nowy stepper orbitrek magnetyczny, to zapraszam do siebie na szafe. mam takze karnet na body space do skorzystania w dabrowie gorniczej :)

stepper - zbiorczy

04 lip 2010 - 12:16:36

dziewczyny, jak Wasz sprzęt ma leżeć w szafie, to od samego patrzenia nie schudniecie..;). Generalnie każdy wysiłek fizyczny ma to do siebie, że człowiek się musi zmęczyć, bez tego nie będzie efektów i chyba nie znam takiej aktywności, gdzie nie trzeba się trochę postarać i właśnie namęczyć. Jeśli chodzi o stepery, to ja mogę polecić taki z linkami, bo jest większe pole manewru, widziałam fajny za 500 zł chyba, w sklepie HellHound.pl. model Vario Stepper - HKS, dla początkującego będzie w sam raz. :) I dużo motywacji życzę dziewcyznki. :)

stepper - zbiorczy

04 lip 2010 - 12:24:00

Cytat
yzzi3
steper strasznie obciąza kolana

i tu się zgodzę, znajoma ćwiczyła na steperze i mimo tego że już dawno nie ćwiczy to cały czas narzeka na kolana.

stepper - zbiorczy

04 lip 2010 - 12:29:24

steppera jiuż nie mam heh,ale cwiczyłam też na wioślarzu fajnie napina się brzuszek ale na moją zwiotczała skóre już nic mi nie pomoże i leży w piwnicy

stepper - zbiorczy

28 wrz 2010 - 22:35:56

A NA STEPERZE MOŻNA POZBYĆ SIĘ PRZY OKAZJI TROSZKĘ BRZUSZKA?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy