Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

regularne posiłki

5 minut temu

dieta organizacja

19 minut temu

przestrzeganie diety

36 minut temu

zalety diety pudełkowej

51 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Benefit, Program MultiSport

05 paź 2012 - 11:39:12

Interesuje mnie wykupienie abonamentu do jakiegoś fitness klubu etc.
W wielu firmach pracownicy mają karty Benefit, Program MultiSport .
Niestety u mnie tego nie ma:( a szkoda!
Słyszałam że osoba która posiada taką kartę może opłacić "osobie towarzyszącej" kartę za dużą niszą cenę niż jakby się samemu chciało takie cudeńko załatwić.
Może jest ktoś z Warszawy kto miałby taką możliwość?

Benefit, Program MultiSport

09 paź 2012 - 18:16:38

Cytat
j_na
Interesuje mnie wykupienie abonamentu do jakiegoś fitness klubu etc.
W wielu firmach pracownicy mają karty Benefit, Program MultiSport .
Niestety u mnie tego nie ma:( a szkoda!
Słyszałam że osoba która posiada taką kartę może opłacić "osobie towarzyszącej" kartę za dużą niszą cenę niż jakby się samemu chciało takie cudeńko załatwić.
Może jest ktoś z Warszawy kto miałby taką możliwość?

Przyłączam się do pytania!

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:22:22

nikt ne pomoże?

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:26:50

Hejka!

Co do Benefitu to na lepszą osobę trafić nie mogłaś - właśnie w tej firmie pracuje :P
I uprzedzę pytania - nie, nie mam możliwości załatwienia kart. Jakbym mogła, to chetnie bym to zrobiła, ale niestety - procedury...
Oczywiście, osoby towarzyszące mogą wykupić sobie taką kartę, każdy posiadacz ma możliwość "przygarnięcia" jednej takiej osoby.
A to Twoja firma nie chce podpisać takiej umowy? ;)

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:29:26

Też bardzo bym chciała taką karte, u mnie w pracy klienci na nią wchodzą. Niestety pracuję tu tylko 2 osoby więc nie ma możliwości.

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:34:01

Ja mam tą kartę, płacę 20zł miesięcznie, ale nie mam czasu korzystać :) Mam możliwość załatwienia osobie towarzyszącej (mój mąż też u siebie w firmie ma) ale jestem z Krakowa, a osobą towarzyszącą może być tylko bliska rodzina więc raczej nie przejdzie... Dla osoby towarzyszącej jest to koszt ok 120zł.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-11 09:37 przez dzwooneczek.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:35:16

Ale może znajdzie się ktoś, kto ma jeszcze wolne miejsce osoby towarzyszącej? :)

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:40:57

Cytat
abotak
Hejka!

Co do Benefitu to na lepszą osobę trafić nie mogłaś - właśnie w tej firmie pracuje :P
I uprzedzę pytania - nie, nie mam możliwości załatwienia kart. Jakbym mogła, to chetnie bym to zrobiła, ale niestety - procedury...
Oczywiście, osoby towarzyszące mogą wykupić sobie taką kartę, każdy posiadacz ma możliwość "przygarnięcia" jednej takiej osoby.
A to Twoja firma nie chce podpisać takiej umowy? ;)

niestety firma gdzie pracuje nie chce !!!!:(
szukam kogoś kto mógłby mnie przygarnąć jako osobę towarzyszącą:D

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:51:06

A czy ktoś jeszcze oprócz Ciebie jest zainteresowany kartami MS? Jeśli tak, to zgłoście takie zapotrzebowanie szewfostwu, z doświadczenia wiem, ze to pomaga, jak kilka osób się zgłosi :)

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:56:43

Cytat
abotak
A czy ktoś jeszcze oprócz Ciebie jest zainteresowany kartami MS? Jeśli tak, to zgłoście takie zapotrzebowanie szewfostwu, z doświadczenia wiem, ze to pomaga, jak kilka osób się zgłosi :)

próbowaliśmy już;/

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 10:03:43

Napisałam Ci prywatna wiadomość ;)

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 10:04:45

Wcale to nie nie jest tak że druga osoba ma za bardzo niską cenę takową kartę benefit. Na początku tak było( przynajmniej u mojego mężą) a teraz ta druga osoba ok 120zl placi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-11 10:14 przez Kolosalna_86.

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 10:05:04

Z tymi kartami Benefit to nie jest wcale takie proste:) mój facet pracuje w firmie gdzie ma taką karte i płaci 42zł/miesiąc korzystać moze ze wszystkiego basen siłownia tańce karate itp. w całej Polsce w różnych sieciówkach. Dla osoby towarzyszącej jest to koszt 120zł z tym że to z konta bankowego "właściciela" karty benefit pobierane są opłaty także jeśli się chce komuś taką karte towaryszącą załatwić to tylko zaufanej osobie bo potem nas oleje a rachunek miesięczny bedzie musiała zapłacić osoba która załatwiła taką karte towarzyszącą:) no chyba że ktoś na słowo uwierzy obcej osobie ze co miesiąc bedzie oddawać 120zł:))

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 10:09:17

Nie wiem skąd macie info,że osoba towarzysząca płaci 120zł? ; o
Ja płacę niecałe 40zł za Benefita. Niesamowita sprawa. Chciałam chłopakowi ogarnąć. Moja kierowniczka specjalnie dzwoniła i wypytywała o szczegóły i koszt dla osoby towarzyszącej to niecałe 1000zł. :) Jeden karnet do Warszawy na jakąś siłownię/fitness to koszt około 200zł, a Benefit daje wejście na kilkaset placówek. Tak czy siak, jak zobaczyłam z chłopakiem kwotę, to odpuściliśmy.

Skoro nie ma Benefitu u CIebie w pracy, to może warto podpowiedzieć szefowi, że to świetna opcja? ;)

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 10:13:00

Cytat
Agacin
Nie wiem skąd macie info,że osoba towarzysząca płaci 120zł? ; o
Ja płacę niecałe 40zł za Benefita. Niesamowita sprawa. Chciałam chłopakowi ogarnąć. Moja kierowniczka specjalnie dzwoniła i wypytywała o szczegóły i koszt dla osoby towarzyszącej to niecałe 1000zł. :) Jeden karnet do Warszawy na jakąś siłownię/fitness to koszt około 200zł, a Benefit daje wejście na kilkaset placówek. Tak czy siak, jak zobaczyłam z chłopakiem kwotę, to odpuściliśmy.

Skoro nie ma Benefitu u CIebie w pracy, to może warto podpowiedzieć szefowi, że to świetna opcja? ;)
wszystko może być zależne od podpisanej umowy firmy z benefitem jakie warunki,u mojego faceta własnie tak jest 120zł osoba towarzysząca z tym ze np moge korzystać z basenu 7 dni w tygodniu ale na dzień tylko godzina mi przysługuje choć uważam ze to w zupełności wystarcza:)takżę u Ciebie jest inaczej..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto chętny na fitness/siłownię?