Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Benefit, Program MultiSport

05 paź 2012 - 11:39:12

Interesuje mnie wykupienie abonamentu do jakiegoś fitness klubu etc.
W wielu firmach pracownicy mają karty Benefit, Program MultiSport .
Niestety u mnie tego nie ma:( a szkoda!
Słyszałam że osoba która posiada taką kartę może opłacić "osobie towarzyszącej" kartę za dużą niszą cenę niż jakby się samemu chciało takie cudeńko załatwić.
Może jest ktoś z Warszawy kto miałby taką możliwość?

Benefit, Program MultiSport

09 paź 2012 - 18:16:38

Cytat
j_na
Interesuje mnie wykupienie abonamentu do jakiegoś fitness klubu etc.
W wielu firmach pracownicy mają karty Benefit, Program MultiSport .
Niestety u mnie tego nie ma:( a szkoda!
Słyszałam że osoba która posiada taką kartę może opłacić "osobie towarzyszącej" kartę za dużą niszą cenę niż jakby się samemu chciało takie cudeńko załatwić.
Może jest ktoś z Warszawy kto miałby taką możliwość?

Przyłączam się do pytania!

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:22:22

nikt ne pomoże?

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:26:50

Hejka!

Co do Benefitu to na lepszą osobę trafić nie mogłaś - właśnie w tej firmie pracuje :P
I uprzedzę pytania - nie, nie mam możliwości załatwienia kart. Jakbym mogła, to chetnie bym to zrobiła, ale niestety - procedury...
Oczywiście, osoby towarzyszące mogą wykupić sobie taką kartę, każdy posiadacz ma możliwość "przygarnięcia" jednej takiej osoby.
A to Twoja firma nie chce podpisać takiej umowy? ;)

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:29:26

Też bardzo bym chciała taką karte, u mnie w pracy klienci na nią wchodzą. Niestety pracuję tu tylko 2 osoby więc nie ma możliwości.

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:34:01

Ja mam tą kartę, płacę 20zł miesięcznie, ale nie mam czasu korzystać :) Mam możliwość załatwienia osobie towarzyszącej (mój mąż też u siebie w firmie ma) ale jestem z Krakowa, a osobą towarzyszącą może być tylko bliska rodzina więc raczej nie przejdzie... Dla osoby towarzyszącej jest to koszt ok 120zł.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-11 09:37 przez dzwooneczek.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:35:16

Ale może znajdzie się ktoś, kto ma jeszcze wolne miejsce osoby towarzyszącej? :)

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:40:57

Cytat
abotak
Hejka!

Co do Benefitu to na lepszą osobę trafić nie mogłaś - właśnie w tej firmie pracuje :P
I uprzedzę pytania - nie, nie mam możliwości załatwienia kart. Jakbym mogła, to chetnie bym to zrobiła, ale niestety - procedury...
Oczywiście, osoby towarzyszące mogą wykupić sobie taką kartę, każdy posiadacz ma możliwość "przygarnięcia" jednej takiej osoby.
A to Twoja firma nie chce podpisać takiej umowy? ;)

niestety firma gdzie pracuje nie chce !!!!:(
szukam kogoś kto mógłby mnie przygarnąć jako osobę towarzyszącą:D

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:51:06

A czy ktoś jeszcze oprócz Ciebie jest zainteresowany kartami MS? Jeśli tak, to zgłoście takie zapotrzebowanie szewfostwu, z doświadczenia wiem, ze to pomaga, jak kilka osób się zgłosi :)

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 09:56:43

Cytat
abotak
A czy ktoś jeszcze oprócz Ciebie jest zainteresowany kartami MS? Jeśli tak, to zgłoście takie zapotrzebowanie szewfostwu, z doświadczenia wiem, ze to pomaga, jak kilka osób się zgłosi :)

próbowaliśmy już;/

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 10:03:43

Napisałam Ci prywatna wiadomość ;)

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 10:04:45

Wcale to nie nie jest tak że druga osoba ma za bardzo niską cenę takową kartę benefit. Na początku tak było( przynajmniej u mojego mężą) a teraz ta druga osoba ok 120zl placi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-11 10:14 przez Kolosalna_86.

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 10:05:04

Z tymi kartami Benefit to nie jest wcale takie proste:) mój facet pracuje w firmie gdzie ma taką karte i płaci 42zł/miesiąc korzystać moze ze wszystkiego basen siłownia tańce karate itp. w całej Polsce w różnych sieciówkach. Dla osoby towarzyszącej jest to koszt 120zł z tym że to z konta bankowego "właściciela" karty benefit pobierane są opłaty także jeśli się chce komuś taką karte towaryszącą załatwić to tylko zaufanej osobie bo potem nas oleje a rachunek miesięczny bedzie musiała zapłacić osoba która załatwiła taką karte towarzyszącą:) no chyba że ktoś na słowo uwierzy obcej osobie ze co miesiąc bedzie oddawać 120zł:))

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 10:09:17

Nie wiem skąd macie info,że osoba towarzysząca płaci 120zł? ; o
Ja płacę niecałe 40zł za Benefita. Niesamowita sprawa. Chciałam chłopakowi ogarnąć. Moja kierowniczka specjalnie dzwoniła i wypytywała o szczegóły i koszt dla osoby towarzyszącej to niecałe 1000zł. :) Jeden karnet do Warszawy na jakąś siłownię/fitness to koszt około 200zł, a Benefit daje wejście na kilkaset placówek. Tak czy siak, jak zobaczyłam z chłopakiem kwotę, to odpuściliśmy.

Skoro nie ma Benefitu u CIebie w pracy, to może warto podpowiedzieć szefowi, że to świetna opcja? ;)

Benefit, Program MultiSport

11 paź 2012 - 10:13:00

Cytat
Agacin
Nie wiem skąd macie info,że osoba towarzysząca płaci 120zł? ; o
Ja płacę niecałe 40zł za Benefita. Niesamowita sprawa. Chciałam chłopakowi ogarnąć. Moja kierowniczka specjalnie dzwoniła i wypytywała o szczegóły i koszt dla osoby towarzyszącej to niecałe 1000zł. :) Jeden karnet do Warszawy na jakąś siłownię/fitness to koszt około 200zł, a Benefit daje wejście na kilkaset placówek. Tak czy siak, jak zobaczyłam z chłopakiem kwotę, to odpuściliśmy.

Skoro nie ma Benefitu u CIebie w pracy, to może warto podpowiedzieć szefowi, że to świetna opcja? ;)
wszystko może być zależne od podpisanej umowy firmy z benefitem jakie warunki,u mojego faceta własnie tak jest 120zł osoba towarzysząca z tym ze np moge korzystać z basenu 7 dni w tygodniu ale na dzień tylko godzina mi przysługuje choć uważam ze to w zupełności wystarcza:)takżę u Ciebie jest inaczej..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto chętny na fitness/siłownię?