Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta organizacja

35 minut temu

przestrzeganie diety

52 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Strój na basen, pomóżcie

23 wrz 2012 - 15:21:42

pierwszy spoko

Strój na basen, pomóżcie

23 wrz 2012 - 15:33:17

Dajcie spokój ja swego czasu non stop chodziłam pływać na basen i dziewczyny różne stroje miały nie tylko sportowe. Ja sama miałam 2- najpierw kupiłam sobie zwykły jednoczęściowy (i nie zniszył się od razu) a potem kupiłam już typowo sprotowy, dość drogi niestety (na basen nie trzeba mieć falbanek, kwiatków i itp.). Ja z tych 2 wybrałabym 1, ale bałabym się, że biały będzie prześwitywał. Nie ma takiego samego ale żeby kolory były na odwrót? Poszukaj innego

Strój na basen, pomóżcie

23 wrz 2012 - 15:44:52

ja bym nie kupowała,przecież jesteśmy po lecie więc na pewno jakiś strój masz,po co na darmo kase wydawać:/

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

Strój na basen, pomóżcie

23 wrz 2012 - 15:49:01

wszyscy beda mieli jakies sportowe a ty w takim przyjdziesz?twoja sprawa

Strój na basen, pomóżcie

23 wrz 2012 - 15:54:52

ja bym się nie przejmowała tym co będą mieli wszyscy;p no bo co mnie to O_o nie idzie na rewie mody sportowej tylko basen

Strój na basen, pomóżcie

24 wrz 2012 - 16:31:15

dzięki dziewczyny, zdecyduje sie na kupno jakiegoś sportowego. Macie rację :D

Strój na basen, pomóżcie

24 wrz 2012 - 16:36:06

Mysle ze jakiego bys sie wybrala to beda ok :) przeciez nie musisz wygladac jak zawodowa plywaczka, wazne zeby stroj byl jednoczesciowy i wystarzy :) Moze ewentualnie poszukaj jakiegos z mniejszym dekoltem, zeby Ci piersi nie ''wyplynely'' podczas :)

Strój na basen, pomóżcie

24 wrz 2012 - 16:39:34

Biało czarny ładny i powinien się nadawać,poszukaj może w sportowych jednoczęściowych,ja mam z usztywnianym "stanikiem"coby nie przeswitywało:D

Strój na basen, pomóżcie

18 kwi 2013 - 15:23:06

ten czarno biały jest super. na pewno fajnie wyszczupla. gdzie można go dostać?
ja ostatnio kupiłam sobie jednoczęściowy strój na basen w sklepie internetowym kontri. jest fajny bo ma odcinaną górę, dzięki czemu eksponuje biust. generalnie utrzymuje cycki na swoim miejscu:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

legginsy do biegania