Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Zapalenie pęcherza

24 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

2,5 roku-towarzyski, 1,5-hip-hop, 3-lata balet, 2-lata ludowy :D
a za pół roku postanowiłam się zapisac na taniec na rurze !! :P Kocham tańczyć ale zawsze chce nauczyć się czegoś nowego więc dlatego tanczę "od tańca do tańca"
Mam nadzieje , ze mój wcześniejszy komentarz nie odebrałaś jak słowa krytyki. Na pewno macie talent (to nie zaprzeczam) ale wydaje mi się , że trzeba wam techniki i szlifu by byc super

Uwielbiam uliczne pokazy,wszystkie.U nas tego niestety nie ma,ale zawsze na wyjazdach lubimy popatrzec,o kapelusiku rowniez nie zapominam.Gratuluje,swietny wystep.

Oczywiście ze nie , bardzo sobie cenie wszystkie uwagi :)) ja tez kiedyś zaczynałam od towarzyskiego , teraz to co robię , to od końca lutego :)
I odpowiadając na wcześniejsze pytanie , ja to czerwone koszykarki ;)

szczerze mówiąc ja jestem bardzo sceptycznie nastawiona do takiej formy ekspresji. Może powiem tak, jak ktoś ma naprawdę dobrze wyćwiczone i talent do tego, to okej, możnaby powiedzieć, że często jestem wtedy zachwycona. Ale to co widziałam niedawno w Krakowie to przerasta ludzkie pojęcie... 5 chłoptasiów zgarnęło naprawdę spory tłum wokół siebie, zrobili też głównie szum wokół siebie bo to mniej więcej wyglądało tak, że jeden chłopak drepcił sobie w kółko mniej więcej 5 minut nie pokazując nic konkretnego a inny chłopak przeszedł przez tłum z melonikiem zbierając "datki". Dla mnie było to żenujące i uwłaczające ludzkiej godności. Ale co kto woli

Cytat
karenmuse
szczerze mówiąc ja jestem bardzo sceptycznie nastawiona do takiej formy ekspresji. Może powiem tak, jak ktoś ma naprawdę dobrze wyćwiczone i talent do tego, to okej, możnaby powiedzieć, że często jestem wtedy zachwycona. Ale to co widziałam niedawno w Krakowie to przerasta ludzkie pojęcie... 5 chłoptasiów zgarnęło naprawdę spory tłum wokół siebie, zrobili też głównie szum wokół siebie bo to mniej więcej wyglądało tak, że jeden chłopak drepcił sobie w kółko mniej więcej 5 minut nie pokazując nic konkretnego a inny chłopak przeszedł przez tłum z melonikiem zbierając "datki". Dla mnie było to żenujące i uwłaczające ludzkiej godności. Ale co kto woli
Nie uwazasz ze taki sposob zarobku jest lepszy od nie robienia niczego lub okradania ludzi??? Jednak Ci ludzie cos potrafia skoro ludzie ich ogladaja.

O też tańczę. :D Ja tam zawsze się zatrzymam żeby pogapić się jak ktoś tańcuje :P. Fakt, tak jak napisała wcześniej lgku990 strona techniczna leży. Bardzo nierówno było, az by się chciało żeby synchrony były. ;) Ale grunt to to, że macie swoją pasję i tego się trzymajcie. Tylko dodatkowo ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia... :)

asgoodasitgets, a ty co tańczysz ? :)
No tak , nam też się by chciało, żeby synchrony były :D Bardzo silno nad tym pracujemy, byc może kiedyś, jak wrzucę kolejną rzecz, będzie widać naszą pracę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proste ćwiczenia na kręgosłup