Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie dziewczyny :) Dzisiaj chciałabym poruszyć inny temat, niż standardowe hot or not ;) Chciałabym was zapytać, co sądzicie o ludziach występujących na ulicy ? Pomijam śpiewaków i tak dalej, chodzi mi głównie o tancerzy. Spotykacie się z czymś takim, wspomagacie ich finansowo, czy jak już kogoś spotkacie, przechodzicie obok nich nie zawieszając oka.. jak to z wami jest ? :)
Ja sama jestem w ekipie tanecznej, ostatnio właśnie mieliśmy debiut w tańczeniu na ulicy, akurat na święcie i zaplanowane, ale ulica to ulica :) Planujemy też normalnie tańczenie sobie, bez żadnego planowania, dlatego z ciekawości pytam was, jak się na to zapatrujecie :)
tutaj jest link do takiego pokazu, jaki zrbiliśmy w ubiegłą niedziele :

wow, jesteście zarąbiści. Sami wymyśliliście ten układ, jest świetny. Uwielbiam patrzeć jak ktoś tańczy, to jest niesamowite. Zawsze chciałam się nauczyć tańca ulicznego któregoś z hip hopu Popping Locking House New style B'boying (break dance) Old school Waacking Vogueing Krumping Dancehall. Niektóre połączyliście w swoim występie, naprawdę wam zazdroszczę że się tak umiecie ruszać i wczuć w muzykę, normalnie jak bym oglądała Step Up lub Street Dance :)
Chodzicie do jakieś szkoły czy sami się uczycie?

Jesteście świetni! ;)
Gratuluję i życzę samych sukcesów!

Elena, część z nas chodzi gdzieś indziej, niektórzy to samouki :) Własnie staramy się łączyć różne style, pokazać ludziom że kochamy to co robimy : ) I mamy nadzieje, że to widać, że przekazujemy ludziom tą energie i pasje :)

Mnie się nie podoba...

nie znam się na tańcu, nigdy nie umiem określić czy ktoś dobrze tańczy czy źle bo dla mnie cały taniec to czarna magia :D Ale jestem za każdymi ulicznymi artystami i zawszę wrzucam im jakieś złotówki.
I chłopak ubrany cały na czarno ten w bardziej dopasowanych spodniach, niezłe ciacho z niego :)

A właśnie, cieszy nas najbardziej opinia ludzi, którzy się na tym nie znają.. : )
Ja też zawsze rzucam jakimś grajkom :) Tancerzy niestety nie spotkałam nigdzie, dlatego my startujemy z taką inicjatywą, będziemy przełamywać miasto co do czegoś takiego :)

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

uwielbiam ludzi , którzy(dobrze!) tańczą na ulicy, to ma swój urok.
Moim obiektywnym zdaniem układ nie robi szału, tzn(bardzo) średnia trudność układu, Kilka osób tańczy średnio , w paru momentach ktoś był do tyłu z ruchami i nie trafiał w muzykę, praca ramionami średnia. Moją uwagę przykuł tylko facet w 1,32 min (ale ten nie tańczy dobrze technicznie)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-16 23:29 przez lgku990.

Warto też dodać, że to debiut, w ekipie są słabsze i mocniejsze ogniwa, każdy specjalizuje się w czym innym, cięzko chłopaka od c-walka, nauczyć czegokolwiek innego :)
A ten z 1:32, to nasz słodziak, przykłuwa uwagę wszystkich, świetny chłopak, samouk :)

ja jestem za, chyba zawsze lepiej zawiesić wzrok na czymś niż na niczym : )

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

ok, wiem. Widać w tym przypadku, że nie robicie tego bardziej "profesjonie" tzn. jesteście samoukami bo prawdę mówiąc technicznie bardzo słaba, leży.
Jednak super , że kochacie taniec , i macie pasję!

lgku990, widzę że się znasz na rzeczy , tańczysz coś ? :)
Każdy u nas jest dobry z czegoś innego, wie więcej o własnym stylu, a ciężko to przełożyć.. Jeden chłopak z breaka odpadł 2 dni przed tym pokazem, bo miał wypadek i pierwszy raz w życiu musiałam zatańczyć, co ma średni związek z tym co tańczę - dancehallem :D

Ja tam jestem pozytywnie nastawiona do takich występów, u mnie na miescie często są jacyś artyści uliczni, zazwyczaj grający na gitarze i nieraz spiewający do tego... Jak ktoś ma talent to fajnie sie tego słucha/ ogląda :P
Jak przechodze, mam akurat jakies drobne i mi sie podoba wystep to wrzuce gdy ktos zbiera.
Co do waszego wystepu, hm jezeli mam byc szczera to tak sobie, nie za bardzo mi sie spodobał... Jedyne co to chłopak który jako ostatni tańczył solo był mega- super to wyglądało, w sumie reszta chłopaków tańczących solo tez niezła, ale w grupie to już jakoś mnie nie urzekło, do tego miałam wrażenie, że niektóre dziewczyny jakoś tak nieporadnie i nierówno. No ale trening czyni mistrza, ja się ostatnio naoglądałam na yputube wystepów ekip o naprawdee wysokim poziomie i byłam zauroczona to teraz ciężko mi zaimponowac :P
Tak czy siak jest to bardzo pozytywne i ja bym spojrzała na to z uśmiechem nawet jeżeli do końca by mi się nie podobało.

ja popieram :) ja jak robie jakąs trasę hitchhiking itp , autopstopem znaczy sie :P to zawsze staram się przejeżdzac o takie typowo turystyczne miejsca. Ja polecam Paryz- balowałam tam tydzień- spałam u coachsurfa, a w dzień przez mneij więcej 4-5 godzin robiliśmy bańki itd. Przez 6 dni byłam do przodu ponad 500euro ;) tzn na czysto- minus jedzenie itp.

a która to Ty na filmiku ? wielki szacun dla wszystkich, bardzo dobry występ ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strój na basen, pomóżcie