Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja też ćwiczę w domu, nie są to mordercze treningi, ale codziennie robię kilkadziesiat brzuszków i przysiadów, a do tego wymachy nóg :) straciłam juz dzięki temu 6 kg i 7 cm w biodrach :P czasami jeszcze dochodzi rower stacjonarny i taki talerz obrotowy do kręcenia.

Cytat
biska_mala
Cytat
Cholerka
Cytat
biska_mala
Cytat
Cholerka
A wzięłaś wgląd na swoją dietę? Bo to jest ważne,c zasem mimo że ćwiczysz przez jedzenie i picie nie ejsteś w stanie schudnąć :).
Moja droga jestem po licencjacie z kierunku dietetyk także swoją dietę to już w pamięci obliczam. Schudłam kilka kilo a teraz waga stanęła. Szukam różnych przyczyn i jak na razie myślę, że to może być częściowo spowodowane tym, że początkowo organizm spalał tłuszcz i usuwał nadmiar wody a teraz utrata wagi stała się dla mnie niewidoczna. Jesli do końca miesiąca nie ruszę to wtedy zacznę się martwić.

Waga stanęła, a wymiary?
Wahają się. obecnie modyfikuję dietę pod wzgledem kaloryczności. Może to da efekt. A poza tym jestem w fazie przedokresowej a wtedy zawsze mam takie wahania więc być może to ma wpływ.

W takim razie trzeba poczekać, tak jak napisałaś. Bo jeżeli wymiary spadają, a waga nie to wiadamo, że budowa mięśni nadrabia spalanie tłuszczu. Z tego co ja wiem z mojego doświadczenia i wiedzy, to możliwe jest też, że organizm się broni (takie postoje wagi są obronne, i jeżeli jest wytrwałość to waga w końcu ruszy w dół :)).

Cholerka typujesz swoją wiedzę pod 'młodych' czy coś osobom powyżej 40roku życia też możesz polecić? ;) Wiadomo, że już kondycja nie ta, możliwości nie te.. ;)

Dziewczyny zanim zabierzecie się do ćwiczeń to spójrzcie na swój jadłospis, z czego warto zrezygnować a co dodać. Nie ma co zabierać się za ćwiczenia jak nie ma się porządnie ułożonego jadłospisu.
Obecnie ćwiczę na siłowni, gram w tenisa ziemnego, jeżdże na rolkach/rowerze, skacze na skakance i od czasu do czasu robię interwały.
Na brzuch dobra jest skakanka można sobie ładnie brzuch wyrzeźbić, 6 weidera nie służy do spalania tłuszczu, ani do chudnięcia.
Jeśli komuś zależy na pozbyciu się kg to polecam interwały, aeroby(choć tu to dyskusyjna kwestia) i ćwiczenia siłowe.

ja chodzilam przez 2 lata na aqua aerobik i jednak mam taki walek tluszczu w dolnej partii brzucha.

szukam osoby chetnej z Bydgoszczy ktora teraz zapisalaby sie ze mna do Sport Factory, albo na gdzies indziej na jakies fitness.
Razem zawsze razniej ;)

mi brak motywacji zeby cwiczyc codziennie a szkoda bo nie powiem przydaloby mi sie:D

Cholerka, widzę, że trochę się znasz na tych wszystkich ćwiczeniach. Ja chciałabym zrzucić trochę z bzuszka w dolnych partiach, ogólnie jestem szczupłą osobą, mam 169 cm wzrost i ważę 47-48 kg. Szperając po internecie natrafiłam na ten filmik



Ćwiczę od tygodnia i brzuch z każdym dniem staje się twardszy. :)
Mogłabyś polecić jakiś dobe i sprawdzone ćwiczenia na dolne partie brzucha?

Mi się nie chce, ale zapisałam się na taniec brzucha mam nadzieję, że pomoże...

Cytat
asza_89
Dziewczyny zanim zabierzecie się do ćwiczeń to spójrzcie na swój jadłospis, z czego warto zrezygnować a co dodać. Nie ma co zabierać się za ćwiczenia jak nie ma się porządnie ułożonego jadłospisu.
Obecnie ćwiczę na siłowni, gram w tenisa ziemnego, jeżdże na rolkach/rowerze, skacze na skakance i od czasu do czasu robię interwały.
Na brzuch dobra jest skakanka można sobie ładnie brzuch wyrzeźbić, 6 weidera nie służy do spalania tłuszczu, ani do chudnięcia.
Jeśli komuś zależy na pozbyciu się kg to polecam interwały, aeroby(choć tu to dyskusyjna kwestia) i ćwiczenia siłowe.


kochana a Ty jaki masz ułożony jadłospis?
co odrzuciłaś? czego nie jesz?
Cytat
TelephoneLine
Mi się nie chce, ale zapisałam się na taniec brzucha mam nadzieję, że pomoże...

ja też mam zawsze lenia i nic się nie chce ale jakoś musze się zabrać, przezwyciężyć jakoś i wziąźć się za siebie... wiem wiem nie będzie łatwo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-11 10:30 przez 19andziulka92.

Cytat
19andziulka92
Cytat
asza_89
Dziewczyny zanim zabierzecie się do ćwiczeń to spójrzcie na swój jadłospis, z czego warto zrezygnować a co dodać. Nie ma co zabierać się za ćwiczenia jak nie ma się porządnie ułożonego jadłospisu.
Obecnie ćwiczę na siłowni, gram w tenisa ziemnego, jeżdże na rolkach/rowerze, skacze na skakance i od czasu do czasu robię interwały.
Na brzuch dobra jest skakanka można sobie ładnie brzuch wyrzeźbić, 6 weidera nie służy do spalania tłuszczu, ani do chudnięcia.
Jeśli komuś zależy na pozbyciu się kg to polecam interwały, aeroby(choć tu to dyskusyjna kwestia) i ćwiczenia siłowe.


kochana a Ty jaki masz ułożony jadłospis?
co odrzuciłaś? czego nie jesz?
Ojj ja odrzuciałam wiele rzeczy. Nie jem twarogów, serków wiejskich, jogurtów naturalnych, zamieniałam makaron i ryż na razowy. Chleb jem tylko żytni na zakwasie, pije wode niegazowaną, nie smaże na patelni a piekę i gotuje na parze, mięso doprawiam tylko ziołami, zrezygnowałam z ziemniaków, polubiłam się ze szpinkamiem, nie jem białego pieczywa oraz żadnych ciast i ciasteczek. To tak w skrócie, tyle że ja ćwiczę siłowo i czasami robię interwały ale na sylwetke nie mogę narzekać;)

Cytat
jestembalaganem
Cholerka, widzę, że trochę się znasz na tych wszystkich ćwiczeniach. Ja chciałabym zrzucić trochę z bzuszka w dolnych partiach, ogólnie jestem szczupłą osobą, mam 169 cm wzrost i ważę 47-48 kg. Szperając po internecie natrafiłam na ten filmik



Ćwiczę od tygodnia i brzuch z każdym dniem staje się twardszy. :)
Mogłabyś polecić jakiś dobe i sprawdzone ćwiczenia na dolne partie brzucha?

Na dolne partie brzucha świetnie działają podnoszenia nóg: jeżeli masz z kim ćwiczyć to niech ktoś stanie za Tobą złap się jego kostek (leząc na plecach) i podnoś nogi, a niech on Ci je odpycha) sama też mozesz to zrobić, tylko nie bedzie tego odepchnięcia i staraj się nie dotykać nogami podłogi, ale opuscić je jak najbliżej jej, rób to powoli. DO wyszczuplenia dolnych partii brzucha dobre jest też bieganie.
Cytat
TelephoneLine
Mi się nie chce, ale zapisałam się na taniec brzucha mam nadzieję, że pomoże...

Taniec brzucha na pewno nie pomorze Ci schudnąć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-12 18:04 przez Cholerka.

http://www.ewachodakowska.pl/artykul.php?id=27 POLECAM :)) ja cwicze dosc czesto, staram sie chociaz 3 albo 4 razy w tygodniu, ten program treningowy naprawde daje efekty :)

Ja również od kilku tyg.sie przymierzam do ćwiczeń i na przymierzaniu się kończy...orbitek robi mi za wieszak na ciuchy-czas go opróżnić i wziąc sie za siebie:)

Ewę Chodakowską Ci polecam. : )

zweryfikowana
Posty: 772
Ostrzeżenia: 1/5

ja polecam te ćwiczenia:





Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rakieta