Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najpierw zacznij od chodzenia

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Ja zwykle chodzę na ogólne zajęcia typu BPU, Smukła sylwetka, Płaski brzuch - nazwa zależy od klubu, ale ćwiczenia w dużej mierze są podobne. Ale to nie znaczy, że jest nudno. Mi to wystarczy, przynajmniej póki co. Co ważne, daję radę pracować w tempie i uczę się techniki. A potem mogę wykorzystać to w domu, ale we własnych czterech ścianach znaczne trudniej mi się zmotywować.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Ćwiczę od 2 miesięcy tylko pośladki, bo mam strasznie płaskie ;/ Na efekty chyba muszę jeszcze dłużej poczekać

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Generalnie staram się być w ruchu cały czas, wręcz jak przez dłuższy czas jestem zmuszona siedzieć w miejscu, to aż mnie nosi. Najczęściej w okresie zimowym jeżdżę na rowerze stacjonarnym, a do tego teraz zaczęłam ćwiczenia na uda, bo muszę coś z nimi zrobić :(

nie lubię cardio, więc najczęściej siłowe na siłowni :) na początek rozgrzewka na bieżni, a potem różne partie, na koniec rozciąganie

niezweryfikowana
Posty: 153
Ostrzeżenia: 9/5

Przede wszystkim odpowiednia technika! Byłam kiedyś na 3 masażach (3w tygodniu) i miałam przepiękny efekt. Oczywiście byłam wtedy na diecie i regularnie ćwiczyłam, co sprzyjało temu.
Masaż wykonywał mi młody chłopak, dość mocno zasysał skórę, minusem były siniaki, ale mam bardzo delikatną skórę i siniaki mam nawet jak się czegoś mocniej dotknę^^, smarował mnie olejem rzepakowym i byłam mega zadowolona.
Później byłam u jakiejś babki i kiepsko, po 5 zabiegach nie było żadnej różnicy. Dlatego uważam, że ważne jest to czy ktoś potrafi to robić i regularność. Oczywiście zdrowe odżywianie mile przy tym widziane, i picie dużych ilości wody, bo to też pomaga w pozbyciu się upierdliwej skórki pomarańczowej
Zazdroszczę samozaparcia, bo ja też mam, ale zero motywacji do automasażu... https://bellita.pl/twarz-i-cialo/celloo-banka-antycellulitowa-cuddle-bubble-miniZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-16 14:43 przez andraa.

Ja u siebie ćwiczę mięśnie. Dla lepszych efektów zażywam sterydy zamówione na stronie internetowej https://esterydy.pl/winstrol/ bardzo dobrze się sprawują.

Ćwiczenia nie gwarantują sukcesu bez odpowiedniej diety. W produkty do smacznych posiłków możecie zaopatrzyć się na stronie https://jawo2008.pl/ Mają szeroki asortyment, wiele pysznych produktów. Warto do nich zajrzeć, często mają promocje :)

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 2/5

Trzeba ćwiczyć, bo niestety kiepska sprawa. I grunt to też trzymac odpowiednio dietę. Co doz drowego odżywiania to bardzo fajnie opisane jest tutaj https://tygodnik.pl/pl/639_materialy_partnera/7694_zdrowe-odzywianie-czy-takie-trudne.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odzież dla faceta