Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

dzisiaj idę pierwszy raz na tbc. zobaczymy jak będzie :)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

jestem po ciąży, zamierzam wrócić do poprzedniej wagi. Ciężko jest bo karmię piersią więc dieta odpada, chce kupić sobie bieżnię <moderacja> tutaj, bo w miarę tanio. Także jak można wnioskować chcę biegać, a mogę to robić tylko w warunkach domowych niestety :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-23 12:44 przez moderator.

ja ćwiczę na serio od jakichś 2 lat, z różnym skutkiem. wcześniej unikałam wf-u w szkole jak ognia, aż przestałam w ogóle wykonywać jakąkolwiek aktywność fizyczną, co w efekcie dodało mi parę kilogramów tu i ówdzie.
powiedziałam w końcu dość i zaczęłam na własną rękę ćwiczyć fitness, jogę, pilates, zapisałam się potem na siłownię, zmieniłam swoje podejście do jedzenia.
czuję się doskonale, ale nie stopuję, nadal się trzymam postanowień, stawiam sobie coraz więcej wymagań, próbuję pomału nowych rzeczy - a pomyśleć, że kiedyś nienawidziłam ruchu!
a teraz mam wyrzuty sumienia, jak jednego wieczoru nie poćwiczę :D

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Ja chodzę na taniec w szkole Art-Dance (szkoła tańca szczecin) i do tego chodzę na basen i sauny. Bardzo odstresowuje mnie to po pracy i daje kopa do dalszego działania. Poza tym i taniec i basen bardzo korzystnie wpływają na sylwetkę, ponieważ to motoryka głównych mięśni naszego ciała ;)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Lubie ćwiczyć, chodziłam nie raz na siłownie i wiele zajęć z fitness. Człowiek po takim wysiłku dobrze czuje sie tylko brak motywacji. Mam nadzieje ze jak wiosna rozpocznie się to zacznę biegać :)

Ja się wybieram na testy wydolnościowe poznań skuteczne. Jestem ciekawa ile zostało z mojej dawnej kondycji.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Ja ćwiczę 5 razy w tygodniu. Jeden dzień poświęcam na basen, biegam i ćwiczenia z Ewą Chodakowską :) I efekty są widoczne.

Hej, ja ćwiczę mniej więcej od 7 miesięcy. Ćwiczyłam co drugi dzień, jednak teraz staram się codziennie. Najczęściej jest to Mel B, Tiffany, plus do tego skakanka i przysiady :) Do tego staram się zdrowo odżywiać, z paru rzeczy zrezygnowałam, ale wszystko z umiarem bo będzie efekt jojo! I trzeba pić dużo wody, to przede wszystkim :) I nie poddawać się, na początku zawsze jest ciężko :D

Ostatnio zapisałam się na Zumbę, przede mną pierwsze zajęcia. Czytałam,że to połączenie tańców latynoamerykańskich i to,że spala się 600 kcal tańcząc. Lubię takie egzotyczne i innowacyjne zajęcia na które pomysły zaczerpnięte są z różnych kultur.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

Na spalanie kalorii moim zdaniem najlepszy jest rower :) Przeglądałam ostatnio różne rowery w sklepie sporti i mąż namówił mnie na jeden z modeli za niespełna 1000zł i teraz jeżdżę regularnie z mężem. Od razu też dętki Winroad mi polecono, są w bardzo niskich cenach :)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 12:34 przez sofilda89.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Oczywiście Mel B i Chodakowska. Do tego przejażdżki na rowerze z mężem, a kiedyś jak miałam więcej czasu to chodziłam na jogę. Z doświadczenia jednak wiem, że jeśli chce się, żeby ćwiczenia przynosiły efekty, to trzeba je wykonywać regularnie ;)

Kickboxing, rower, jogging (wieczorami), pilates, cardio i HIIT - te najczęściej i przy ładnej pogodzie.

mam rowerek i na nim jeżdzę

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Ja chodzę na siłownie, ewentualnie jakiś fitness, chociaż ostatnio ciężko z regularnością niestety.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

Ostatnio przerzuciłam się z biegania na rower i staram się regularnie jeździć, chodź nie zawsze czas pozwala, ale zamawiam różne ciekawe akcesoria ze sklepu sporti, które przydają się do jazdy i niektóre są pewnym urozmaiceniem jak np, licznik. Oprócz roweru to czasem grywam w siatkówkę, chodź preferuję jazdę na rowerze wspólnie z mężem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-04 12:22 przez sofilda89.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ćwiczenia z Mel B