Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

14 minut temu

elektryka sklep

20 minut temu

wakacje last minute

35 minut temu

Budowa domu

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Ćwicze z chodakowska czasem z mel B przeważnie mieszam te cwiczenia

Regularnie ćwicze na stepperze z linkami około 40-50 min spałam przy tym około 400 kalorii, 3 razy w tyg

polecam przede wszystkim na nogi pośladki i brzuch

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Przez ostanie pół roku chodziłam na zajęcia do klubu fitness. Teraz zaczęłam ćwiczyć w domu. Kupiłam sobie nawet drążek do podciągania i rower treningowy. Jednak trudno jest mi się zmobilizować, chyba znów zacznę chodzić do klubu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-01 15:07 przez kola244.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Ja muszę zapisać się do jakiejś siłowni. Trochę ruchu się przyda.

Ja nie ćwiczę, bo nie mogę, ale jeżdżę codziennie na rowerze bez względu na pogodę - zawsze 15-30 km :) Dobre na poślady :D

ja chodziłam na siłownie do SportVery
Przestałam chodzić bo cena wzrosła więc zaczęłam intensywnie się ruszać.
W telefonie mam kilometry więc wiem ile zrobię w ciągu dni i ile spale kalorii.
Wolę w plenerze bo tam jest klima i smród .

Też mam taki plan. Nie wiem jednak czy jeżdżenie w deszczu to dobry pomysł. Jak zacznie padać to kiedyś przestaje.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

Pływam. W miarę możliwości 2 razy w tygodniu. Na ogólną formę, bo kręgosłup przy pracy siedzącej nie zniósłby już innego obciążenie statycznego, a pływanie go bardzo odciąża. A co ważne mogę to robić przez cały rok. Polecam.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Ja regularnie ćwiczę na siłowni.Na początek rozgrzewka 15 minut biegania a później w zasadzie to taki sam trening jak faceci robią, tylko oczywiście na malutkich ciężarkach:)

Ja staram się ćwiczyć regularnie. Jeżdżę na rowerze, biegam, a w zimie chodzę na siłownie. Często korzystam też z porad instruktorów, którzy zwracają mi uwagę na co zwrócić szczególną uwagę. Standardowo najczęściej jest do brzuch.

Ja cwicze crossfit :D Polecam, jesli ktos lubi porzadnie sie zmeczyc, a jednoczesnie miec urozmaicony trening z elementami ciezaru :D

Co jakiś czas robię sobie po kilka cykli 3 miesięcznych z 6 weidera, na codzień pompki, brzuszki, czasami lekka siłka

Cytat
marlenabogucka
Ja cwicze crossfit :D Polecam, jesli ktos lubi porzadnie sie zmeczyc, a jednoczesnie miec urozmaicony trening z elementami ciezaru :D

podziwiam dziewczyny na crossficie! szacun!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 12:18 przez miron17.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Ja chodze na zajęcia fitness. Głównie tabata, interwały, fat burning.

Ja tam się nie katuję dietetycznie. Całe życie jem "normalnie", nie objadam się na noc. Wszystko z głową. Do tego dużo chodzę, spaceruję z psem. Miałam taki okres, że trochę przytyłam, ale wtedy pomogło mi IQacai. I do tego wchodzę sobie na 20 minut na rowerek stacjonarny i na slimboarda :) Wyglądam i czuję się dobrze! :)

nie ćwiczę ale taki mam plan, żeby zacząć w najbliższym czasie. Może poradzicie jakiś zestaw ćwiczeń dla początkujących?;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Treningi siłowe- chodzisz na siłownie? Jak zaczęła się Twoja przygoda?