Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

51 minut temu

sprawdzony stomatolog

55 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Ja jedynie codziennie wieczorem lubie sobie pobiegać po mojej miejscowości, sama nie wiem ile przebiegam, może 4-5km. Na szczęście nie mam tendencji do tycia, więc taka aktywność mi w zupełności wystarcza do zachowania szczupłej sylwetki.

W moim przypadku jest podobnie. Różnica polega na tym, że nie biegam codziennie.

Siłka 4 x w tyg. Kazdy dzien inna partia mięśni + 2-3 razy cardio po treningu.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Ja prawie codziennie rower plus trening siłowy trzy razy w tygodniu. Uważam że ćwiczenia muza sprawiać nam przyjemność dlatego wybrałam właśnie jazdę na rowerze. Aby jazda dawała satysfakcję należy odwiedzić dobry sklep rowerowy i kupić solidny sprzęt.

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Ja biegam. Latem i wiosną na świeżym powietrzu a zimą zdecydowałam się na bieżnie :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 2/5

codziennie jeżdżę na rowerze, a w weekendy, przy okazji porannego spaceru z psem, idę do siłowni na powietrzu i ćwiczę sobie dopóki psu nie zacznie się nudzić (czyli jakieś 15 minut ;))

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 3/5

Ja chodzę na basen i biegam ale bieganie to taki lekki dodatek bo raz w tygodniu a basen 2 razy w tygodniu nawet czasami 3 razy.
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-24 11:53 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

nie znoszę biegać i podnosić żelastwa ;) ale chodzę 2x w tygodniu na trening wzmacniający + cardio, żeby się lepiej czuć i trochę zrzucić

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Ja dużo biegam, wchodzę pod górkę, a raz na jakiś czas też ćwiczę z mel b :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Siłownia + do tego rower jak jest ładna pogoda. Mam siedzącą pracę, więc staram się jakoś trzymać formę by nie wrosnąć w ziemię z upływem lat :D

Ja od listopada biegałam 2 razy w tygodniu i 3 razy ćwiczenia w domu z mel b a teraz przerzucam się na rower + dalej ćwiczenia w domu :)

Ja to nawet przymierzam się do domowej siłowni :D Super sprzęt do siłowni znalazłam np. tutaj :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 12:28 przez Cecilia01.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Czy waszym zdaniem uchwyty do pompek to dobry sprzęt do ćwiczeń. Któraś z was korzysta z czegoś takiego?

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Równie dobrze uchwyty można zastąpić hantlami. Myślałaś o tym?

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Ćwiczę :) Muszę ćwiczyć ponieważ mam tych kilka nadprogramowych kilogramów po zimie, które co jak co ale jednak chciałabym zrzucić. Już udało mi się zrzucć 3 kilogramy.
Jak to zrobiłam:
piję dużo wody
jem często ale w niewielkich porcjach
oraz dużo ćwiczę. Staram się biegac i przynajmniej 2-3 razy w tygodniu chodzę na basen.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Motywacja do ćwiczeń - skąd czerpiecie?