Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

13 minut temu

kosmetyki samochodowe

58 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CHOLERKA

to co byś mi poradziła? doradziła żebym np robiła? :*

Cytat
19andziulka92
CHOLERKA

to co byś mi poradziła? doradziła żebym np robiła? :*

A chcesz schudnąć dużo, wyrzeźbić figurę czy tylko być w formie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-10 11:18 przez Cholerka.

Cytat
Cholerka
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Od kilku dni minimum 10min. dziennie kręcę hula-hopem, liczy się? :D
To dobrze działa na talię, aczkolwiek 10 minut to malutko :P
Wiem, kiedyś kręciłam dość sporo i widziałam mega efekty ;)
Teraz niestety mam taką pracę, że czasem zapierniczam od 8:30 do 20:30, a często nawet i do 20:50, więc jak wracam do domu marzę tylko o tym żeby coś zjeść i zobaczyć się z Lubym / poleżeć..

ja chodze na basen ale to juz jak jest chłodniej, narazie biegam, jeżdzę na rowerze, staram się ćwiczyć z płytą Ewy Chodakowskiej a teraz ide na aerobic

ćwiczę z ewką :)
obecnie, 3 razy w tyg- pon, śr, piątek- każdy dzień z inną płytą.

wt - czwartek- to ćw na atlasie ławeczce, rower, ćwiczenia na brzuch i inne:):):)


sobota - tańcze na imprezie całą noc :)a w niedziele odpoczywam :):):)albo biegam po galeriach :)polując na super ciuszki :):):)i pokonuję setki km:):)

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
Cholerka
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Od kilku dni minimum 10min. dziennie kręcę hula-hopem, liczy się? :D
To dobrze działa na talię, aczkolwiek 10 minut to malutko :P
Wiem, kiedyś kręciłam dość sporo i widziałam mega efekty ;)
Teraz niestety mam taką pracę, że czasem zapierniczam od 8:30 do 20:30, a często nawet i do 20:50, więc jak wracam do domu marzę tylko o tym żeby coś zjeść i zobaczyć się z Lubym / poleżeć..

To mi się podoba - "sporo", bo jak widzę / słyszę ludzi którzy np. po tygodniu chcą mieć zrzucone tyle i tyle kg i nie widzą po tym tygodniu efektów to rezygnują. Mnie to rozwala przecież po tygodniu żadna zdrowa i rozsądna dieta wraz z ćwiczeniami nie da efektu, że staniesz przy lustrze, a tam jak w krainie luster ( ) zmienia się na |.

Dobrę są ćwiczenia z Mel B ja z nią ćwiczę i do tego teraz robię 30 dniowy trening z Jillian Michaels i efekty już widzę, ale też dużo osób zachwala trening Ewy Chodakowskiej no ale przy niej trzeba być wytrwałym bo podobno daje niezłego kopa

CHOLERKA

chce schudnąć, wyrzeźbić figurkę tez może :)

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Ja mimo dość aktywnego trybu życia mam problem ze zrzuceniem wagi choć bardzo bym chciała. Staram się jak umiem ale niestety efektów brak

Cytat
19andziulka92
CHOLERKA

chce schudnąć, wyrzeźbić figurkę tez może :)

Do zrzucenia dużej ilości wagi jest potrzebna fuzja ćwiczeń - siłowe, wytrzymałościowe i areobowe i przy dużej ilości kg nie będzie łatwo. Jeżeli jest to mneijsza ilość kg nie bezie aż tak ciężko. Odezwę się do Ciebie na prv, bo ni będę tu "reklamować" stron itp. Napiszę Ci co może pomóc. Może i jestem zrzędliwa jak stara baba i powtarzam to jak mantre, ale bez zdrowego jedzenia (nie żadne diety cud 100 kalorii, dukana i inne - bo po tym tylko jest efekt jojo, a nikt nie chce do końca życia siedziec na diecie i nie zjeśc nic fajniejszego) i rzucenia co najważniejsze trych wszystkich masakrycznie przetworzonych potraw z woreczków lub picia typu cola, poprzez inne napoje gazowane i niegazowane nawet ice tea nie ma o czym mówić, bo w jednej szklaneczce takiego napoju jest tyle cukru i innych neizdrowych rzeczy, ze głowa boli. No i systematycznośc, ja z nią miałam problem co prawda, dlatego na początku założyłam sobie zeszyt (można też bloga wtedy może bedzie więskza motywacja gdy ktoś bedzie to czytał i komentował, zawsze jakieś wsparcie) z tym co jadłam, jakie suplementy i ruch. Po sobie wiem, że z systematycznością jest trudniej. Teraz już nauczyłam się wstawac o 6.30 i na 7 idę biegać :D. Do biegania zawsze można ubrac albo słuchawki, albo znaleźć kompana. No ale to już napiszę na prv wszystko :).
Cytat
biska_mala
Ja mimo dość aktywnego trybu życia mam problem ze zrzuceniem wagi choć bardzo bym chciała. Staram się jak umiem ale niestety efektów brak

A wzięłaś wgląd na swoją dietę? Bo to jest ważne,c zasem mimo że ćwiczysz przez jedzenie i picie nie ejsteś w stanie schudnąć :).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-10 11:37 przez Cholerka.

chciałabym ale chęci to nie wszystko

Cytat
biska_mala
Ja mimo dość aktywnego trybu życia mam problem ze zrzuceniem wagi choć bardzo bym chciała. Staram się jak umiem ale niestety efektów brak



Kochana tez bym hciała bardzo zrzucić kg :( nawet różnych diet próbowałam stosować odchudzających ale równiez bez efektów :(

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
Cholerka
A wzięłaś wgląd na swoją dietę? Bo to jest ważne,c zasem mimo że ćwiczysz przez jedzenie i picie nie ejsteś w stanie schudnąć :).
Moja droga jestem po licencjacie z kierunku dietetyk także swoją dietę to już w pamięci obliczam. Schudłam kilka kilo a teraz waga stanęła. Szukam różnych przyczyn i jak na razie myślę, że to może być częściowo spowodowane tym, że początkowo organizm spalał tłuszcz i usuwał nadmiar wody a teraz utrata wagi stała się dla mnie niewidoczna. Jesli do końca miesiąca nie ruszę to wtedy zacznę się martwić.

Cytat
biska_mala
Cytat
Cholerka
A wzięłaś wgląd na swoją dietę? Bo to jest ważne,c zasem mimo że ćwiczysz przez jedzenie i picie nie ejsteś w stanie schudnąć :).
Moja droga jestem po licencjacie z kierunku dietetyk także swoją dietę to już w pamięci obliczam. Schudłam kilka kilo a teraz waga stanęła. Szukam różnych przyczyn i jak na razie myślę, że to może być częściowo spowodowane tym, że początkowo organizm spalał tłuszcz i usuwał nadmiar wody a teraz utrata wagi stała się dla mnie niewidoczna. Jesli do końca miesiąca nie ruszę to wtedy zacznę się martwić.

Waga stanęła, a wymiary?

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
Cholerka
Cytat
biska_mala
Cytat
Cholerka
A wzięłaś wgląd na swoją dietę? Bo to jest ważne,c zasem mimo że ćwiczysz przez jedzenie i picie nie ejsteś w stanie schudnąć :).
Moja droga jestem po licencjacie z kierunku dietetyk także swoją dietę to już w pamięci obliczam. Schudłam kilka kilo a teraz waga stanęła. Szukam różnych przyczyn i jak na razie myślę, że to może być częściowo spowodowane tym, że początkowo organizm spalał tłuszcz i usuwał nadmiar wody a teraz utrata wagi stała się dla mnie niewidoczna. Jesli do końca miesiąca nie ruszę to wtedy zacznę się martwić.

Waga stanęła, a wymiary?
Wahają się. obecnie modyfikuję dietę pod wzgledem kaloryczności. Może to da efekt. A poza tym jestem w fazie przedokresowej a wtedy zawsze mam takie wahania więc być może to ma wpływ.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rakieta