Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
sprzedajediyszorty
przy czym mozna najwiecej wypocic ? ale baprawde bardoz duzo.

Ale po co chcesz wypacać? Pocenie to chłodzenie organizmu, ze spalaniem tłuszczu niewiele ma wspólnego. Jak się chcesz pocić to idź do sauny...

Cytat
kluffka
Cytat
sprzedajediyszorty
przy czym mozna najwiecej wypocic ? ale baprawde bardoz duzo.

Ale po co chcesz wypacać? Pocenie to chłodzenie organizmu, ze spalaniem tłuszczu niewiele ma wspólnego. Jak się chcesz pocić to idź do sauny...

Koleżanka ma rację, to że się spocisz nie oznacza że spalisz dużo kcal (tłuszczyk), spalanie tkanki tłuszczowej następuje dopiero po ok 20-30 minutach ciągłego intensywnego wysiłku z podniesionym tętnem (skakanka, szybki marsz, najlepiej pod gore, chodzenie po schodach, bieganie, rower, rolki,pływanie). Co dziwne są ćwiczenia przy których mecze się bardzo a spalam mało kcal, np orbitrek (chodzę na siłownię i po wpisaniu wagi jest przelicznik spalonych kcal w ciągu treningu) a na bieżni spalam w tym samym czasie 4-5 razy więcej, chociaż jestem mniej "spocona"

ja jak łykne figura extraslim i poźniej skocze na step albo na cycling to jestem mokra jak kura, poprostu nie ma na mnie suchej rzeczy. Termogeniki są super serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co sądzicie?? kupować?