Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 30 31 -->

brzuszki ! :) - zbiorczy

02 paź 2012 - 09:34:08

400 brzuszków ? no to nie źle. Ja ledwo robie 80 dziennie a Ty robisz ich 400. Szacunek bo wiem jaki to wysiłek. Kto wie. Może mi się kiedyś uda zrobić 400 brzuszków jednego dnia :)

-------
apple iphone 5

brzuszki ! :) - zbiorczy

17 paź 2012 - 19:00:34

A u mnie przy brzuszkach, zdecydowanie wysiada kręgosłup, także robię różne odmiany cwiczeń na brzuch, brzuszków w większych ilościach, delikatnie mówiąc - unikam :D

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:30:04

Robie 100-200 brzuszkow dziennie, od 1,5tyg, jak narazie nie widze efektow(chyba). Czy ktos kto robie brzuszki i cwiczenia inne na brzuch mzoe mi powiedziec po jakkim czasie beda widoczne efekty?

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:33:16

Brzuszki nie dają takiego fajnego efektu, jak A6W - Aerobiczna 6 Weidera.
Można robić brzuszki 'skrętne' czyli na przemian do lewej i prawej nogi.
Bo te standardowe to chyba długo trzeba czekać..

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:34:55

Ale tak czy siak, nawet te skrętne, nie dadzą super efektu jak niektóre się spodziewają. Brzuch się płaski nie zrobi, bo się mięśnie skośne brzucha wyrobią.

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:35:44

nic nie ma natychmiast. ze dwa tygodnie co najmniej jeszcze musisz poczekać.

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:38:44

ja wczoraj zaczęłam A6W :D zobaczymy.. przyznam że po pierwszym dniu lekko bolą mnie mięśnie hehehe kondycja na medal:D

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:39:21

ok, rozumiem. Tak wiem ze od razu efektow nie bedzie dlatego tez pytam. A6W bede robic, ale wole zaczac od tych "zwyczajnych" brzuszków.

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:39:22

Jak masz na brzuchu tłuszczyk to i tak Ci to za dużo nie da ;p Mięśnie będą trzymały lepiej jelita ale tłuszczu na mięśniach już niestety nie ;p Więc po samych brzuszkach nie ma co się spodziewać spektakularnych efektów (o ile nie jesteś już szczupła i chcesz wyrobić mięśnie).

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:40:16

Cytat
tysiula91
ja wczoraj zaczęłam A6W :D zobaczymy.. przyznam że po pierwszym dniu lekko bolą mnie mięśnie hehehe kondycja na medal:D

ja po pierwszym dniu mialam zakwasy:) teraz moge zrobic 100 za jednym rzutem i nic mnie nie boli.
Cytat
wiosenna7
Jak masz na brzuchu tłuszczyk to i tak Ci to za dużo nie da ;p Mięśnie będą trzymały lepiej jelita ale tłuszczu na mięśniach już niestety nie ;p Więc po samych brzuszkach nie ma co się spodziewać spektakularnych efektów (o ile nie jesteś już szczupła i chcesz wyrobić mięśnie).

brzuch mam calkiem plaski, chodzi mi bardziej o wyrzezbienie go.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-06 14:40 przez alicja66111.

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:42:55

Cytat
alicja66111
Cytat
tysiula91
ja wczoraj zaczęłam A6W :D zobaczymy.. przyznam że po pierwszym dniu lekko bolą mnie mięśnie hehehe kondycja na medal:D

ja po pierwszym dniu mialam zakwasy:) teraz moge zrobic 100 za jednym rzutem i nic mnie nie boli.
Cytat
wiosenna7
Jak masz na brzuchu tłuszczyk to i tak Ci to za dużo nie da ;p Mięśnie będą trzymały lepiej jelita ale tłuszczu na mięśniach już niestety nie ;p Więc po samych brzuszkach nie ma co się spodziewać spektakularnych efektów (o ile nie jesteś już szczupła i chcesz wyrobić mięśnie).

brzuch mam calkiem plaski, chodzi mi bardziej o wyrzezbienie go.


zazdroszczę.. ale trening czyni mistrza:D mam nadzieję, że wytrzymam 6 tygodni:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:43:15

ja efekty zauwazylam po 3miesiacach dopiero i to rano zanim zjem sniadanie bo jak juz cos zjem to bęben dalej :p ale dalej cwicze bo cos tam sie juz zarysowało

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:44:56

Cytat
lola17xD
ja efekty zauwazylam po 3miesiacach dopiero i to rano zanim zjem sniadanie bo jak juz cos zjem to bęben dalej :p ale dalej cwicze bo cos tam sie juz zarysowało

tak rano najlepiej sa efekty widoczne zapewne, bo tak jak mowisz "beben" pusty to i pewnie cos zauwazyc mozna:)

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:45:34

ja jak kiedyś namietnie robilam brzuszki codziennie efekty widzialam po około miesiacu, mimo iż nie robilam takich dlugich seri jak Ty. Sprawa indywidualna ;-)

brzuszki ! :) - zbiorczy

06 lis 2012 - 14:46:24

Cytat
Elka240
ja jak kiedyś namietnie robilam brzuszki codziennie efekty widzialam po około miesiacu, mimo iż nie robilam takich dlugich seri jak Ty. Sprawa indywidualna ;-)
a ile robilas?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Benefit, Program MultiSport