Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brzuszki ! :) - zbiorczy

08 maj 2014 - 23:06:50

ja zaczełam dziś.

brzuszki ! :) - zbiorczy

01 paź 2014 - 11:07:37

Ja ćwiczyłam brzuszki przez ponad 3 miesiące. Dzień w dzień na wieczór. Powiem Wam, że było widać efekty :D Aczkolwiek później zabrakło czasu na codzienne ćwiczenia :/
<moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:57 przez moderator.

brzuszki ! :) - zbiorczy

01 paź 2014 - 11:15:43

Ja zamiast brzuszkow robie codziennie gymbreak sixpack i mel b brzuch;) 92 dni i 8 cm mniej w talii;) polecam

brzuszki ! :) - zbiorczy

15 paź 2014 - 09:57:19

Ja kiedyś katowałam się szóstką Weidera, ale chyba jak większość nie wytrzymałam do końca treningu - od połowy bardziej przypominał katorgę, więc postanowiłam wcześniej skończyć.
Brzuszki są dobrą formą na wzmocnienie mięśni. Aby można było zaobserwować ich rezultaty, to koniecznie trzeba wprowadzić jeszcze trening kardio + dietę.

niezweryfikowana
Posty: 111
Ostrzeżenia: 4/5

brzuszki ! :) - zbiorczy

15 paź 2014 - 10:31:48

Ja tam zaczęłam działać z Chodakowską. Same brzuszki po prostu mnie nudzą.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

brzuszki ! :) - zbiorczy

27 paź 2014 - 20:42:45

Ja oczywiście robię standardowe brzuszki i te do boku również ale dodatkowo dorzucam sobie kilka ćwiczeń na dolne partie brzucha np leżąc na plecach unosisz nogi na około 10 cm przytrzymujesz chwile i opuszczasz tak z 4 serie po 15 razy :) efekty oczywiście są ale moje ćwiczenia zajmują mi około 1,5 godzinki co 2 dzień a poza brzuchem robię FBW czyli full body workout.

brzuszki ! :) - zbiorczy

12 maj 2015 - 14:25:03

Cytat
nutka1992
A ja postanowilam schudnac 4-5kg... Nie wiecie moze co zrobic zeby to przyspieszyc?:)

ja tyle schudlam chodząc na silownie/fitness ok 3 razy w tyg przez 2msc.
Uważasm że fitness jest lepszy

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

brzuszki ! :) - zbiorczy

16 maj 2015 - 07:24:38

Od jakiegoś czasu chodzę na siłownię oraz ćwiczę w domu - w domu bardziej kardio/interwały, na siłowni - ćwiczenia siłowe. Po ćwiczeniach w domu widzę większe spadki na wadze, natomiast dzięki siłowni w końcu mam mięśnie (także na rękach co jest dla mnie dużym zaskoczeniem).

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

brzuszki ! :) - zbiorczy

22 paź 2015 - 06:59:25

W ćwiczeniu brzucha liczy się jak najmocniejsze "skatowanie" () mięśni, jak w żadnej innej partii ciała. Kiedyś robiłam półbrzuszki, dlatego, że mniej obciążają kręgosłup (a pełne brzuszki obciążają je naprawdę mocno) + pełne brzuszki męczą mięśnie ud, karku, pleców, dlatego szybciej czujemy zmęczenie Na ławce skośnej, gdzie trzeba mocno użyć mięśni ud mogę zrobić max 20 brzuszków

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

brzuszki ! :) - zbiorczy

22 paź 2015 - 09:55:26

ja tez robię ale niekoniecznie mam kaloryfer :D hahaha
ale zawsze dodatkowa aktywnosc fizyczna!

brzuszki ! :) - zbiorczy

29 paź 2015 - 10:06:44

robiłam i to 100, teraz powinnam znowu zacząć nuci

brzuszki ! :) - zbiorczy

27 lis 2015 - 12:27:59

Ja mam kaloryfer, ale pod mięciutkim brzuszkiem. Po prostu zawsze mi narasta oponka jesienią. nie jest widoczna pod bluzką, ale co bym nie robiła, to zawsze mi się strasznie chce jeść jak się ochładza i potem widać efekty, nawet jak ćwiczę tyle samo co zawsze.

brzuszki ! :) - zbiorczy

27 lis 2015 - 13:56:21

ja w strefie brzuszków jestem aktywna gdy zbliża się lato :p teraz zebrałam na zime oponkę, ale wiem, że wraz z wiosną zniknie - tak jak co roku ;) jak podchodzę do brzuszków to zawsze są to skrętne, gdy jeszcze nogi sa uniesione to daje w kość ;) a przy zwykłych polecam trzymać na klatce jakiś ciężar, ja na siłowni najczęściej biorę 10kg hantel

brzuszki ! :) - zbiorczy

16 gru 2015 - 10:48:06

Hej tylko pamietajmy ze brzuszki dzialaja tylko miejscowo na miesnie nie na tluszcz nasz powszedni ;p, gdy cwiczymy wszystko schodzi z nas rownomiernie, dlatego najlepiej spacery lub rowerek do brzuszkow dorzucic :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

brzuszki ! :) - zbiorczy

21 gru 2015 - 23:13:39

Ja nie robię typowych brzuszków, za mocno obciążają kręgosłup ale wcześniej robiłam. Wolę robić bardziej bezpieczniejsze ćwiczenia na boczki, takie jak są na tej stronie<moderacja, spam> Stosuję również dietę na płaski brzuch + spalacz tłuszczu i schudłam w pasie 8 cm w 5 tyg.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:57 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Instruktor Fitness