Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 1/5

PROBLEM Z BOCZKAMI - jak zrzucić? :)

22 sie 2012 - 16:10:43

hej dziewczyny! :)

odkąd pamiętam mam spory problem z moimi boczkami. noszę rozmiar S/M, jednak jeśli chodzi o kształt figury, a konkretnie właśnie boczki, raczej nie mogę pozwolić sobie na noszenie np. sukienek typu tuba. zaczyna mnie to denerwować...może znacie jakieś fajne, sprawdzone sposoby / ćwiczenia na to, by pozbyć się niechcianych boczków? ;)

PROBLEM Z BOCZKAMI - jak zrzucić? :)

22 sie 2012 - 16:14:21

Też chciałabym wiedzieć bo też mam z tym problem ;)

PROBLEM Z BOCZKAMI - jak zrzucić? :)

26 gru 2012 - 15:42:31

poszukaj w internecie :)

Ćwiczenie 1 - Skłony boczne z ciężarkami


Stajemy prosto, w lekkim rozkroku, w jednej ręce trzymamy ciężarek, drugą uginamy w łokciu i opieramy ją o biodro. Teraz wykonujemy skłon w bok, ciągnąc rękę z ciężarkiem w dół. Wracamy do pozycji wyjściowej. Na każdą ze stron ćwiczenie powtarzamy przez 10 minut.

Ćwiczenie 2 - Skręty tułowia z obciążeniem

Siadamy na krześle bez oparcia okrakiem, uginamy ręce w łokciach i na tak zgiętych rękach trzymamy coś co waży ok. 20 kg. Następnie wykonujemy skręty tułowia. Ćwiczenie powtarzamy przez 10 minut.

Ćwiczenie 3 - Skręty tułowia na leżąco

Kładziemy się na podłodze, nogi unosimy wyżej i kładziemy je np. na łóżku. Ręce zaplatamy na krzyż na klatce piersiowej, a następnie lekko odrywamy od podłogi górną część ciała i robimy skręty tułowia. Ćwiczenie powtarzamy przez 10 minut (po każdych 2 minutach, 30s przerwy - przerwy nie wliczają się do czasu wykonywania ćwiczenia).

Ćwiczenia 4 - Brzuszki skośne

To ćwiczenia na boczki powinno wam być znakomicie znane. Kładziemy się, więc na podłodze, ręce zaplatamy na karku, nogi uginamy w kolanach. Teraz odrywamy się od podłoża i na przemian dotykamy łokciami kolan - raz jedno raz drugie i wracamy do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie powtarzamy przez 10 minut (po każdych 2 minutach, 30s przerwy - przerwy nie wliczają się do czasu wykonywania ćwiczenia).

Ćwiczenie 5 - Przenoszenie piłki

Potrzebna będzie nam piłka lekarska, bądź coś innego o tej samej wadze. Siadamy na podłodze, nogi lekko uginamy w kolanach i unosimy je lekko ponad podłogę. Następnie łapiemy piłkę i robimy skręty raz na jedną stronę raz na drugą. Ćwiczenie powtarzamy przez 10 minut bez przerw.

PROBLEM Z BOCZKAMI - jak zrzucić? :)

26 gru 2012 - 15:49:39

Poszukaj sobie treningów z Ewą Chodakowską :)

PROBLEM Z BOCZKAMI - jak zrzucić? :)

26 gru 2012 - 15:54:03

Na pozbycie się boczków idealne jest hula hop - najlepiej te obciążone.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przy jakich cwiczeniahc najwięcje mozna wypocić ?