Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

26 minut temu

sprawdzony stomatolog

30 minut temu

sklep detailingowy

54 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 1/5

PROBLEM Z BOCZKAMI - jak zrzucić? :)

22 sie 2012 - 16:10:43

hej dziewczyny! :)

odkąd pamiętam mam spory problem z moimi boczkami. noszę rozmiar S/M, jednak jeśli chodzi o kształt figury, a konkretnie właśnie boczki, raczej nie mogę pozwolić sobie na noszenie np. sukienek typu tuba. zaczyna mnie to denerwować...może znacie jakieś fajne, sprawdzone sposoby / ćwiczenia na to, by pozbyć się niechcianych boczków? ;)

PROBLEM Z BOCZKAMI - jak zrzucić? :)

22 sie 2012 - 16:14:21

Też chciałabym wiedzieć bo też mam z tym problem ;)

PROBLEM Z BOCZKAMI - jak zrzucić? :)

26 gru 2012 - 15:42:31

poszukaj w internecie :)

Ćwiczenie 1 - Skłony boczne z ciężarkami


Stajemy prosto, w lekkim rozkroku, w jednej ręce trzymamy ciężarek, drugą uginamy w łokciu i opieramy ją o biodro. Teraz wykonujemy skłon w bok, ciągnąc rękę z ciężarkiem w dół. Wracamy do pozycji wyjściowej. Na każdą ze stron ćwiczenie powtarzamy przez 10 minut.

Ćwiczenie 2 - Skręty tułowia z obciążeniem

Siadamy na krześle bez oparcia okrakiem, uginamy ręce w łokciach i na tak zgiętych rękach trzymamy coś co waży ok. 20 kg. Następnie wykonujemy skręty tułowia. Ćwiczenie powtarzamy przez 10 minut.

Ćwiczenie 3 - Skręty tułowia na leżąco

Kładziemy się na podłodze, nogi unosimy wyżej i kładziemy je np. na łóżku. Ręce zaplatamy na krzyż na klatce piersiowej, a następnie lekko odrywamy od podłogi górną część ciała i robimy skręty tułowia. Ćwiczenie powtarzamy przez 10 minut (po każdych 2 minutach, 30s przerwy - przerwy nie wliczają się do czasu wykonywania ćwiczenia).

Ćwiczenia 4 - Brzuszki skośne

To ćwiczenia na boczki powinno wam być znakomicie znane. Kładziemy się, więc na podłodze, ręce zaplatamy na karku, nogi uginamy w kolanach. Teraz odrywamy się od podłoża i na przemian dotykamy łokciami kolan - raz jedno raz drugie i wracamy do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie powtarzamy przez 10 minut (po każdych 2 minutach, 30s przerwy - przerwy nie wliczają się do czasu wykonywania ćwiczenia).

Ćwiczenie 5 - Przenoszenie piłki

Potrzebna będzie nam piłka lekarska, bądź coś innego o tej samej wadze. Siadamy na podłodze, nogi lekko uginamy w kolanach i unosimy je lekko ponad podłogę. Następnie łapiemy piłkę i robimy skręty raz na jedną stronę raz na drugą. Ćwiczenie powtarzamy przez 10 minut bez przerw.

PROBLEM Z BOCZKAMI - jak zrzucić? :)

26 gru 2012 - 15:49:39

Poszukaj sobie treningów z Ewą Chodakowską :)

PROBLEM Z BOCZKAMI - jak zrzucić? :)

26 gru 2012 - 15:54:03

Na pozbycie się boczków idealne jest hula hop - najlepiej te obciążone.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przy jakich cwiczeniahc najwięcje mozna wypocić ?