Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na czczo czy nie?

24 sie 2012 - 00:05:50

Mi zawsze trener powtarzał, że przed ćwiczeniami trzeba cokolwiek zjeść, np pół bułki i szklankę soku pomarańczowego wypić.

Na czczo czy nie?

24 sie 2012 - 00:06:11

chyba nie bardzo ;/
moje doświadczenia są takie, że jak zaczynałam biegać to pierwszy wybrałam się właśnie na czczo. i fatalnie się poczułam...
jeśli biegam rano to po śniadaniu (tzn. nie od razu :D, c onajmniej pół godziny po), ale częściej i tak wieczorem;)

Na czczo czy nie?

24 sie 2012 - 00:07:55

Czytałam różne wersje na internecie. Raz piszą, że lepiej na czczo, bo wtedy spalasz zalegający tłuszcz, a nie tylko to, co zjadłaś. Z drugiej zaś strony wyczytałam, że przed np. bieganiem trzeba zjeść coś lekkiego, bo musisz mieć do tego siłę no i żeby nie zasłabnąć. Pewnie najlepiej byłoby spytać kogoś, kto się na tym zna. Ja osobiście biegam na czczo, bo rano nie mam apetytu a poza tym z pełnym żołądkiem bardzo źle się biega. Efekty? Wciąż czekam, póki co 1 kg w dół, biegam od 3 tyg (3-4x w tyg), dieta dopiero od 5ciu dni, ale chwilowo jestem w odzwiedzinach u rodziców, więc znów grzeszę (Mama upiekła ciacho -.-)

Na czczo czy nie?

24 sie 2012 - 00:09:32

Wiecej słyszałam opini, że powinno się coś zjesć.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 1/5

Na czczo czy nie?

29 kwi 2013 - 21:00:26

Ja biegam godzinę po jedzeniu po rozgrzewce ćwiczę walki wschodnie

Na czczo czy nie?

29 kwi 2013 - 21:06:35

Jak dla mnie można zjeść coś przed bieganiem,np. jakiś owoc,żeby nie zasłabnąć.

Generalnie te które mówią,że zjeść śniadanie i biegać to jakby wcale nie biegać to równie dobrze można powiedzieć,że biegać i zjeść śniadanie to jakby wcale nie biegać.

Ale ja tam się nie znam,więc wiecie ;P

Na czczo czy nie?

01 maj 2013 - 16:04:49

ja biegałam na czczo, ale tylko 20-22min. i brzuszki,
ale na większy wysiłek bym nie polecała na czczo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty na fitness