Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opinie - Nike Air Max

30 wrz 2013 - 18:22:25

Cytat
mydlanyeter
Cytat
wyimagin0wana
nie podobają mi się one i nie wiem jak można za nie dać 4 stowy
jw.

Opinie - Nike Air Max

02 paź 2013 - 22:09:45

Mi osobiście szycia które są po bokach zaczynają już pękać :) więc jak na tą cenę... a użycia pare razy, to nie bardzo;/ drugi raz bym nie skorzystała...

Opinie - Nike Air Max

02 paź 2013 - 22:12:36

Sa super tylko warto uwazac zeby nie kupic podrobek :)

Opinie - Nike Air Max

02 paź 2013 - 22:19:25

Mam je od 4 lat. Kupiłam zagranicą i nosiłam jak jeszcze u nas w Polsce nie było na nie mody. Teraz nie mogę patrzeć już na nie, bo KAŻDY je ma. Szok.
Buty są bardzo wygodne, lekkie. Podeszwa rzeczywiście jest wyższa. Ja bym to nazwała jako taki klin poszerzający się w kierunku pięty tak do 2-3 cm. Dzięki swojemu fasonowi, jak chodzisz to aż czujesz, że latasz :D
Co do zabrudzeń - wiadomo, na każdych białych butach widać, że są brudne. Łatwo je czyścić, gorzej tylko jak szycia pozostają czarne. Można to usunąć cifem albo jakimś domestosem :P

Opinie - Nike Air Max

02 paź 2013 - 22:23:48

Cytat
wyimagin0wana
nie podobają mi się one i nie wiem jak można za nie dać 4 stowy

Opinie - Nike Air Max

02 paź 2013 - 22:34:11

dla mnie to najbrzydsze buty sportowe na swiecie

Opinie - Nike Air Max

02 paź 2013 - 22:51:10

Akurat te infraredy to najbardziej kultowy i najczęsciej podrabiany model, jaki może być i na pewno nie kupisz ich za 400zł. Podeszwa jest wyższa, ale dzieki temu noga się nie męczy i buty są mega wygodne. Co do podeszwy to się ściera - jak w każdym obuwiu jesli śmigasz w nim non-stop, ale mało kto chodzi cały czas w jednych butach. Co do brudu, to mokra ściereczka wystarczy w zupełności, jedynie modele Essential sa dużo gorsze w utrzymaniu. I wydaje mi się, że tak jak już ktos napisał wcześniej, dla dziewczyny lepsze są jedynki. I wcale nie musisz wyglądać jak cała ta gimbaza w takich samych najach, bo wystarczy troche poszukać, aby znaleźć fajną i oryginalną kolorystykę :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-02 23:34 przez Zanullka.

Opinie - Nike Air Max

02 paź 2013 - 23:01:16

Ja mam czarne air maxy i są mega wygodne, łatwo się czyszczą i ostatnio są moimi ulubionymi butami. Najchętniej chodziłabym w nich wszędzie. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pole dance