Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opinie - Nike Air Max

16 lip 2012 - 00:26:05

Hej dziewczyny mam kilka pytań na temat butów Air Max. :) Co o nich myślicie? Są ładne? Warte swojej ceny? (250-400 zł)
A to jeszcze specjalnie do posiadaczek: czy podeszwa buta jest rzeczywiście dość wysoka, ile mniej-więcej cm? Są wygodne, lekkie? Szybko się brudzą i czy łatwo je wyczyścić? :)
Wstawiam przykładowe zdjęcie :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-16 00:32 przez Andziolika.

Opinie - Nike Air Max

16 lip 2012 - 00:29:49

nie podobają mi się one i nie wiem jak można za nie dać 4 stowy

Opinie - Nike Air Max

16 lip 2012 - 00:32:49

Jeśli chodzi o aspekt wizualny to nie są jakieś strasznie piękne, ale gdyby były trochę tańsze to byłabym skłonna je kupić, bo słyszałam od znajomych którzy je posiadają, że to najwygodniejsze buty jakie mieli. Przydałyby mi się takie do biegania, ale niestety 4 stówy to dla mnie za dużo jak na buty :)

Opinie - Nike Air Max

16 lip 2012 - 00:34:36

Cytat
kaaaami
Jeśli chodzi o aspekt wizualny to nie są jakieś strasznie piękne, ale gdyby były trochę tańsze to byłabym skłonna je kupić, bo słyszałam od znajomych którzy je posiadają, że to najwygodniejsze buty jakie mieli. Przydałyby mi się takie do biegania, ale niestety 4 stówy to dla mnie za dużo jak na buty :)

Do biegania są też podobno dobre Reebok EasyTone - może nie ten wygląd (bynajmniej dla mnie), ale o połowę tańsze :)

Opinie - Nike Air Max

16 lip 2012 - 00:38:46

jaaa posiadam :> podeszwa jest wysoka, ale nie mam pojęcia ile może mieć centymentrów, pewnie około 2-3cm. Mało się brudzą i łatwo je wyczyścić, wystarczy ściereczka z wodą :) jedyne co mnie wkurza w tych butach to to że podeszwa pęka i są brzydkie ślady. To jest jedyny minus. A poza tym wszystko okey :>

Opinie - Nike Air Max

16 lip 2012 - 00:45:42

Cytat
Andziolika
Cytat
kaaaami
Jeśli chodzi o aspekt wizualny to nie są jakieś strasznie piękne, ale gdyby były trochę tańsze to byłabym skłonna je kupić, bo słyszałam od znajomych którzy je posiadają, że to najwygodniejsze buty jakie mieli. Przydałyby mi się takie do biegania, ale niestety 4 stówy to dla mnie za dużo jak na buty :)

Do biegania są też podobno dobre Reebok EasyTone - może nie ten wygląd (bynajmniej dla mnie), ale o połowę tańsze :)


tamte to mi się w ogóle nie podobają :P

Opinie - Nike Air Max

16 lip 2012 - 01:10:51

ja mam air maxy i sa naprawde wygodne. mi osobiscie do tego sie strasznie podobaja wizualnie wiec dla mnie to akurat duzy plus. podeszwa ma ok. 2-3 cm. moja podeszwa akurat jeszcze nie popekala wiec w tym temacie sie nie wypowiem. dla mnie sa mega wygodne do chodzenia na codzien. ja mam akurat czarne wiec nie widac az tak bardzo zabrdzen i czyscie sie je banalnie. wystarczy mokra sciereczka.

mowie o air max 90 bo 1 niestety jeszcze na nogach nie mialam :)

Opinie - Nike Air Max

16 lip 2012 - 14:52:14

może ktoś jeszcze ? :)

Opinie - Nike Air Max

16 lip 2012 - 14:55:09

Mój chłopak nosi je dzień w dzień ,ale podeszwa się szybko ściera. Dał za nie 400 zł więc nie powinno tak być.

Opinie - Nike Air Max

16 lip 2012 - 14:55:51

Cytat
wyimagin0wana
nie podobają mi się one i nie wiem jak można za nie dać 4 stowy
jw.

Opinie - Nike Air Max

11 maj 2013 - 15:49:26

a czy nogi wyglądają zgrabniej w nich ? :)

Opinie - Nike Air Max

11 maj 2013 - 15:53:14

air maxy to sa do chodzenia jak masz cztery takie pary na zmiane
podeszwa siada, mam na mysli pianke, ktora z czasem zaczyna sie gniesc
czyszczenie moze byc problematyczne, zalezy co bedziesz w nich robic
poza tym sa wygodne

Opinie - Nike Air Max

11 maj 2013 - 15:53:40

uwielbiam :) te co masz na zdjeciu to jedne z modeli infrow i one chodzą od 500-700 zł więc tanie nie są ( mam infry w innym kolorze na sprzedaż na profilu tanio jak na ten model ) posiadam 2 pary i jeszcze mi się nie znudziły najwygodniejsze buty świata mogłabym chodzić codziennie i wiem że nie skończy sie na 2 parach :)

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 5/5

Opinie - Nike Air Max

25 maj 2013 - 23:28:09

Te buty są meeeega! Ja mam podobne, tylko z różem: http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=294 Jestem w nich normalnie zakochana! :) Są wygodne, lekkie i ogólnie niezniszczalne :) Idealnie pasują do dżinsów :)

Opinie - Nike Air Max

13 lip 2013 - 22:49:30

Dla wszystkich fanów butów typu Nike Airmax ! www.air-max.pl
Najnowsze wzory!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na czczo czy nie?