Obecnie rozmawiamy o:

Sklepy z zegarkami

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

57 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Rabarbarowa
Ja jeżdże ok 4 razy w tygodniu po godzinie i jestem zadowolona z efektów;)

a dietę jakąś stosujesz czy jesz normalnie??

Cytat
aknamaj
Cytat
Rabarbarowa
Ja jeżdże ok 4 razy w tygodniu po godzinie i jestem zadowolona z efektów;)

a dietę jakąś stosujesz czy jesz normalnie??

Po prostu staram się nie jeść słodyczy, a tak ogólnie normalnie jem ;) I już w 3 tygodnie zeszło ze mnie 8 kilo:)

hej a nie wiecie gdzie teraz w sieciówkach sa rowerki niedrogie?

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

A możecie mi powiedzieć czy na tym rowerku chudnie się tak jak np od skakanki?. Trochę głupie pytanie ale nie wiedziałam jak to ująć. Bo mi zależy tylko na tym, żeby ujędrnić pośladki i uda a tak to jestem szczupła i nie chciałabym żeby piersi mi zmalały.

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
kycia2
hej a nie wiecie gdzie teraz w sieciówkach sa rowerki niedrogie?

Wiesz co teraz w Tesco są promocje na taki sprzęt;)

jest tylko jedna zasada przy jeżdzeniu na rowerku:
Jeżeli chcemy schudnąć, jeżdzimy na najniższym stopniu, a jeżeli chcemy mięśnie to rzeżbimy je na wyższych stopniach. Czesto wiele dziewczyn popełnia błąd, myśląc, że jak więcej się spoci to będzie lepszy efekt - bardzo mylne. Chociaż sama tak dawno temu stosowałam ;D

ja mam ,ale ja muszę uważać na moje kolana ( jestem po operacji a od sylwestra mam stłumczone zdrowe kolano i musze cwiczyć ) ale tak pół godzinki dziennie możesz trenować najpierw na lżejszych a z czasem dawać na ciężkie obroty :0 mięśnie sobie wyrobisz na udach i łydkach :)

Duuzo daje! Ja mam, jezdze codziennie rano na czczo. Polecaaam!

Duuzo daje! Ja mam, jezdze codziennie rano na czczo po pół godzinki. Polecaaam!

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
czikenowa
jest tylko jedna zasada przy jeżdzeniu na rowerku:
Jeżeli chcemy schudnąć, jeżdzimy na najniższym stopniu, a jeżeli chcemy mięśnie to rzeżbimy je na wyższych stopniach. Czesto wiele dziewczyn popełnia błąd, myśląc, że jak więcej się spoci to będzie lepszy efekt - bardzo mylne. Chociaż sama tak dawno temu stosowałam ;D

Chyba na samym najniższym stopniu to nic nie pomoże. Ja na najniższym mogłabym jeździć bez końca. Ale oczywiście na najwyższym długo nie dałabym rade kręcić:P
Cytat
AngGy
Duuzo daje! Ja mam, jezdze codziennie rano na czczo po pół godzinki. Polecaaam!

Dlaczego akurat rano?? Na dobre samopoczucie??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-06 14:58 przez aknamaj.

Ja jeżdzę na 2 :)

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
k_isia
Ja jeżdzę na 2 :)

A czym się jeden od drugiego różni??
Ktoś jeszcze jeździ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-07 15:03 przez aknamaj.

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

hej dziewczyny :) zaczęłam jeździć na rowerku od 16stycznia po godzinie bo słyszałam ze dopiero po 30min spala się tkanka tłuszczowa ,najlepiej własnie na najniższym stopniu bo wtedy mięśnie łydek się nie wyrobią .

mam do sprzedania niedrogo rowerek tregingowy mi dał duzo tylko trzeba jezdzic regularnie:)

A ja jestem bardzo zadowolona, bo myślałam o zakupie rowerka do ćwiczeń - brakuje mi zimą pedałowania, któremu namiętnie oddaję się latem, wiosną i jesienią - a dostałam w prezencie! W dziwnym prezencie - zmieniam mieszkanie i okazało się, że poprzednia lokatorka zostawiła rowerek swojemu chłopakowi, a on go nie zabiera i spadek przechodzi na mnie!
Tak więc za free staję się szczęśliwą posiadaczką czarnego rumaka stacjonarnego xD.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??