Obecnie rozmawiamy o:

INTERCAM POMOCY!

wczoraj o 21:47

Skarpetki

wczoraj o 16:37

Suknia ślubna Madonna

przedwczoraj o 14:03

super przerobki

przedwczoraj o 9:38

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja ostatnio sobie kupiłam rower elektryczny :) Działa naprawdę bardzo dobrze :) Ciekawe propozycje znalazłam tu <moderacja>Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-09 09:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Rowerek jest genialny. Zacznij od treningu o umiarkowanej intensywności, do czasu aż bez problemu będziesz w stanie pedałować 60 minut przez 5 dni w tygodniu. Wówczas włącz do planu dni z treningiem intensywnym. Idealny plan będzie uwzględniał dwa dni umiarkowanego treningu i dwa dni treningu intensywnego w tygodniu. Żeby program treningowy był kompletny, uwzględnij w nim również dwa dni lekkich ćwiczeń.

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 3/5

Ja bym sobie chciała taki kupić, ale nie wiem jaki model będzie ideolo. Są niby ciekawe modele i tanie, ale pewnie się rozsypią po pierwszych kilku dniach użytkowania... :P

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

Za dobry rowerek trzeba zapłacić. Tak jak mówisz nie ma zbytnio co wydawać pieniędzy na tani model. Jak już kupować to coś dobrego i na lata!

Moim zdaniem warto się doradzić w tego typu sprawach specjalisów z tej dziedziny. Moim zdniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Hm... A może warto byłoby się w tym temacie doradzić jakiegoś specjalisty? Według mnie jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie polecacie ćwiczenia dla początkującej?