Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja mam zamiar do wakacji schudnąc z 15 kg i mam nadzieje ze mi sie uda

słyszałam, że jakoś po pół godziny treningu dopiero zaczynają się kształtować mięśnie, ale też szczerze powiem, że ja dużych rezultatów nie widzałam, moze za mało jeździłam;p

zweryfikowana
Super Moderator
Posty: 9.131

Po pierwsze kilka dni to zdecydowanie za krótko na efekty, po 2 15 kg przy samym rowerku to nierealne:)
STosujesz jakąs dietę? ćwiczysz?
dobrze się odżywiasz?

15 kg ? ;o a masz do tego jakaś dietę czy cos?

Cytat
madzialenka2010
i widac jakieś efekty?ja jeżdze od niedzieli po 2 godziny dziennie i narazie zadnych efektow nie widac

na efekty zawsze trzeba trochę poczekać. ja jeżdze głównie tylko z powodu poprawienia kondycji

zweryfikowana
Posty: 1.468
Ostrzeżenia: 1/5

No to na rowerku 15 kilo nie zrzucisz tylko sobie mięśnie na nogach wyrobisz :)

Cytat
kate_bee
No to na rowerku 15 kilo nie zrzucisz tylko sobie mięśnie na nogach wyrobisz :)

właśnie, dlatego może jeszcze skakanka do tego, albo te kijki do "spacerowania" i dużo chodzić ze znajomymi:)

no skacze na skakance i robie brzuszki do tego a ja rowerku jezdze na najmniejszym obciazeniu zeby nie wyrabiac sobie mięsni

bzdura że nie schudniesz tylko wyrobisz sobie mięśnie nóg. Jeżdzę na rowerku systematycznie od kilku lat, nie wyobrażam sobie życia bez niego :) Nie zauważyłam u siebie dużych mięśni nóg za to utrzymuje stałą wagę ciałą, nie mam cellulitu, skóra jest jędrna i napięta. Jazda na rowerku to ćwieczenie aerobowe które służy przede wszystkim spaleniu tłuszczu a nie wykształceniu mięśni. Jeżdzij codziennie, najlepiej na stojąco, 3h przed snem zjedz ostatni posiłek( powinien być lekki) ogranicz potrawy tłuste, słodycze i alkohol a już niedługo zobaczysz efekty, pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

Hej dziewczyny;)

Czy rowerek stacjonarny dużo daje w odchudzaniu??

Jak myślicie ile jeździć dziennie??

Jeździcie na takim rowerku???

Ja jeżdże ok 4 razy w tygodniu po godzinie i jestem zadowolona z efektów;)

Ja mam nawet dwa takie rowerki ! Staram się jezdzić codziennie ale nie zawsze ma sie czas i ochote.
Staram sie dziennie przejechac ok 10 km.. schodze cała mokra ale potem tak sie lekko czlowiek czuje. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-06 14:28 przez k_isia.

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-06 14:29 przez Rabarbarowa.

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

A jakie efekty??

Ja staram robić sobie przerwy, bo nie chce "wyrzezbic" nóg. tylko troszke schudnąć i zeby ciałko było jędrniejsze
i rzeczywiscie widze efekty, powoli zaczynam lubic moje nogi :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??