Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam takie pytanie. Ile tak musiałabym tak minut ćwiczyć codziennie na rowerku treningowym żeby np. po tyg. schudnąć kg ?
Jak wy ćwiczycie,jakie przynosi rezultaty ? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 00:44 przez moderator.

Ja jeżdżę na rowerku...hmmmm? no takim z kółkami xD I jeżdżę ok. 20 km/h= -300kcal i jeżdżę ok. 4 godzin, więc Ty, żeby zrzucić 1 kg musiałabyś jeść niskokaloryczne posiłki oraz ok.15 h jazdy na rowerze;]

Hehe, liczby nie zachęcają ;D

45 minut jazdy rano na czczo-daje spore efekty.

na treningowym jezdze od 2 tygodni, po pol godzinie dziennie. i widze rezultaty ;);pp

Cześc wszystkim ,ja mam rowerek od 2dni jezdzpo godzince.Mój cel to schudnąc ok 20kg,ha ha ha ale tak naprawde to nie jest śmieszne.10miesięcy temu urodziłam cudne blizniaczki ,na poczatku po porodzie byłam jak przed ciążą ,a teraz od 3 miesiecy jakby ktoś łopatą nakładał.TRZYMAJCIE KCIUKI.

Żeby schudnąć 1 kg trzeba zrobić wydatek energetyczny około 7800 kalorii,co w przeliczeniu na dzień daje około 1100 kalorii.Najlepiej podzielić to na ćwiczenia i jadłospis tzn.jeździć na rowerze około 45 minut codziennie(spalisz dziennie jakieś 500 kalorii) i prowadzić zapiski diety około 1500-1600 kalorii dziennie,jeśli będziesz jadła mniej kalorii waga sprzed odchudzania szybko wróci,bo organizm będzie się bronił i magazynował tłuszcz.Do godziny około 15 możesz jeść węglowodany oczywiście te zdrowe a po 15 jedz białko,warzywa i owoce.Aha obowiązkowo 2-3 litry wody dziennie.Efekt gwarantowany.

zweryfikowana
Posty: 366
Ostrzeżenia: 4/5

warzywa i owoce to tez węglowodany, bogate w węgle sa: winogrona,banany ....., ziemniaczki ;]

10 minut interwalow tj 20 sec szybko 20 wolno, 20 szybko, i tak przez 10 minut a nastepnie odrazu aeroby - np30 minut jazdy spokojnej, efekt - lepszy niz przy jezdzie umiarkowanej 40 minut.

Wszystko zależy od Twojej wagi, masy mięśniowej, tłuszczyku w organizmie oraz diety. Każdy organizm inaczej chudnie. Żeby zacząć spalać tłuszczyk tzreba jeździć przynajmniej 40 min, bez przerwy. Tylko pamietaj że na rowerku rzeźbią sie mięśnie, więc moga Ci lecieć cm w obwodach, a na wadze nieznacznie przybyć ;]

Hej chcialam zapytac czy ktoras z was jezdzi na rowerku treningowym?

ja jeżdze, no i co w związku z tym? :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.329

Jeżdzę :-) ...a w czym problem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-07 11:42 przez bremana.

i widac jakieś efekty?ja jeżdze od niedzieli po 2 godziny dziennie i narazie zadnych efektow nie widac

jeździłam trochę, ale się zepsuł, wiec go wywaliłam ;)

taak kupilam wlasnie po to, pojeździłam kilka razy i tak sobie stoi ;P hehe ale czasem fajnie sie poruszac chociaz wiosną i latem wolę zwykły rower, szczególnie u nas w trójmieście mozna jezdzic sobie scieżką rowerową przy deptaku nad morzem Mmm cos pieknego:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brzuszki ! :) - zbiorczy