Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciało po schudnięciu

01 mar 2013 - 22:53:27

Cytat
gansittoblue
Cytat
folmanowa
może się tak zdarzyć, że od ćwiczeń waga wzrośnie. Ja jestem na diecie od miesiąca plus ćwiczę intensywnie żeby skóra była ładna i od 2,5 tygodnia zrzuciłam 1 kg, przy czym na początku waga wzrosła mi o 600 gram przez ćwiczenia, czyli tak naprawdę zrzuciłam 400 g z wagi :)no i bardzo ciężko u mnie z rezultatami na wadze....:(

Nic dziwnego... , ćwiczenia powinny przynosić efekty w cm a nie w kg. 1kg tłuszczu ma dużo wieksza objętość niż 1kg mieśnie. ja od 2 miesiecy ćwicze, pzrez pierwszy miesiac !przytyłam! 2 kg, teraz waga wróciła do normy, ale w cm jest spora różnica oczywisćie na plus. waże sporo ale najwiekszy rozmiar jaki nosze to 36 wiec nei narzekam

WAGA TO NIE WSZYSTKO DZIEWCZYNY

dokładnie tak to jest! i wiem to z własnego doświadczenia :) i rozumiem też, że nie jest to zbyt motywujące bo sama tak miałam:)

ciało po schudnięciu

02 mar 2013 - 10:03:17

a jak się to skończyło, jeśli już udało się dojść do celu. Czy waga spadła do wymarzonej? Czy ciało zaczęło podobać się wcześniej (nawet jak było więcej kg)?

ciało po schudnięciu

02 mar 2013 - 10:11:11

Cytat
folmanowa
no niby wiem, ale jakoś mnie to demotywuje :/

To mierz sobie obwód np. pasa co tydzień i zapisuj to oprócz wagi.

Ogólnie tak, jak dziewczyny mówią, jeślibyś ćwiczyła od początku to wtedy by nie było obwisłej skóry tylko ładna, ujędrniona. Ale na sport nigdy nie jest za późno ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwolnienie z wf